1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Kvalitní

Kvalitní Zahradní nábytek

Vyhledávač zahradního nábytku na českém internetu. Téměř 4000 křesílek, židlí, lehátek, lavic a stolů. Vyberte podle mnoha parametrů, barev, materiálů a stylu. Upozorňujeme na slevy a akce na zahradní nábytek. Designové kousky. Inspirujte se a vybírejte ! 

Podívejte se také na:  Zahradní slunečníky | Zahradní houpačky | Zahradní houpací sítě

Kvalitní zahradní nábytek umělý ratan, Kvalitní zahradní nábytek ratan, Kvalitní zahradní nábytek výprodej, Kvalitní zahradní nábytek kovový, Kvalitní zahradní nábytek dřevěný, Kvalitní zahradní nábytek plastový, Kvalitní zahradní nábytek set, Kvalitní zahradní nábytek praha, Kvalitní zahradní nábytek akce, Kvalitní zahradní nábytek z masivu, Kvalitní zahradní nábytek hliník, Kvalitní kovový zahradní nábytek, Kvalitní zahradní nábytek alu, Kvalitní zahradní nábytek akční slevy, Kvalitní zahradní nábytek kovový akce, Kvalitní zahradní nábytek beton, Kvalitní zahradní nábytek borovice, Kvalitní zahradní nábytek cena, Kvalitní zahradní nábytek celoroční, Kvalitní zahradní nábytek ceny, Kvalitní celokovový zahradní nábytek, Kvalitní zahradní nábytek dřevo, Kvalitní zahradní nábytek do pergoly, Kvalitní zahradní nábytek do deště, Kvalitní zahradní nábytek do restaurace, Kvalitní zahradní nábytek dřevěný levně, Kvalitní zahradní nábytek do kavárny, Kvalitní dřevěný zahradní nábytek, Kvalitní dětský zahradní nábytek, Kvalitní zahradní nábytek z exotického dřeva, Kvalitní exkluzivní zahradní nábytek, Kvalitní zahradní nábytek foto, Kvalitní zahradní nábytek fotogalerie, Kvalitní zahradní nábytek fsc, Kvalitní zahradní nábytek hliníkový, Kvalitní zahradní nábytek inspirace, Kvalitní zahradní nábytek italský, Kvalitní zahradní nábytek jak vybrat, Kvalitní zahradní nábytek jaký, Kvalitní zahradní nábytek kov, Kvalitní zahradní nábytek kov dřevo, Kvalitní zahradní nábytek kulatý stůl, Kvalitní zahradní nábytek křesla, Kvalitní zahradní nábytek kvalitní, Kvalitní zahradní nábytek kovový výprodej, Kvalitní zahradní nábytek levný, Kvalitní zahradní nábytek lavice stoly, Kvalitní levný zahradní nábytek, Kvalitní luxusní zahradní nábytek, Kvalitní zahradní nábytek masiv, Kvalitní zahradní nábytek nejlevněji, Kvalitní zahradní nábytek obrázky, Kvalitní zahradní nábytek odolný, Kvalitní zahradní nábytek plast, Kvalitní plastový zahradní nábytek, Kvalitní zahradní nábytek recenze, Kvalitní zahradní nábytek rohový, Kvalitní zahradní nábytek rohová lavice, Kvalitní zahradní nábytek ratan umělý, Kvalitní zahradní nábytek stůl, Kvalitní zahradní nábytek skládací, Kvalitní zahradní nábytek sleva, Kvalitní zahradní nábytek se slunečníkem, Kvalitní zahradní nábytek stoly, Kvalitní zahradní nábytek sada, Kvalitní zahradní nábytek teak, Kvalitní zahradní nábytek teakové dřevo, Kvalitní teakový zahradní nábytek, Kvalitní zahradní nábytek z teakového dřeva, Kvalitní zahradní nábytek v akci, Kvalitní zahradní nábytek ve slevě

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

stoly

Stoly

křesla

Křesla

lavice

Lavice

židle

Židle

zahradní lehátka

Zahradní lehátka

teak

Teak

ratan

Ratan

kovový

Kovový

sedací soupravy

Sedací soupravy

z umělého ratanu

Z umělého ratanu

zahradni pohovky

Zahradni pohovky

sestava

Sestava

dřevěný

Dřevěný

plastový

Plastový

na balkon

Na balkon

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC

Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


Jak pečovat o trávník v období sucha?

Jak pečovat o trávník v období sucha?

Pěstěný trávník vyžaduje správnou a pravidelnou péči a v období sucha především. Chytrým sekáním a vhodnou závlahou jej můžete udržet stále zelený i během tropických letních dní. Jak se o trávník v létě starat?...

Za parného dne i v dešti. Multifunkční terasa vám nabídne útočiště za jakéhokoliv počasí

Za parného dne i v dešti. Multifunkční terasa vám nabídne útočiště za jakéhokoliv počasí

Terasa by měla lákat k odpočinku. Už jen při pohledu na ni musíte mít sto chutí zanechat všeho a strávit na ní celé odpoledne. Ať již grilováním, nebo odpočinkem v houpací síti. 

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Kvalitní zahradní nábytek umělý ratanKvalitní zahradní nábytek ratanKvalitní zahradní nábytek výprodejKvalitní zahradní nábytek kovovýKvalitní zahradní nábytek dřevěnýKvalitní zahradní nábytek plastovýKvalitní zahradní nábytek setKvalitní zahradní nábytek prahaKvalitní zahradní nábytek akceKvalitní zahradní nábytek z masivuKvalitní zahradní nábytek hliníkKvalitní kovový zahradní nábytekKvalitní zahradní nábytek aluKvalitní zahradní nábytek akční slevyKvalitní zahradní nábytek kovový akceKvalitní zahradní nábytek betonKvalitní zahradní nábytek boroviceKvalitní zahradní nábytek cenaKvalitní zahradní nábytek celoročníKvalitní zahradní nábytek cenyKvalitní celokovový zahradní nábytekKvalitní zahradní nábytek dřevoKvalitní zahradní nábytek do pergolyKvalitní zahradní nábytek do deštěKvalitní zahradní nábytek do restauraceKvalitní zahradní nábytek dřevěný levněKvalitní zahradní nábytek do kavárnyKvalitní dřevěný zahradní nábytekKvalitní dětský zahradní nábytekKvalitní zahradní nábytek z exotického dřevaKvalitní exkluzivní zahradní nábytekKvalitní zahradní nábytek fotoKvalitní zahradní nábytek fotogalerieKvalitní zahradní nábytek fscKvalitní zahradní nábytek hliníkovýKvalitní zahradní nábytek inspiraceKvalitní zahradní nábytek italskýKvalitní zahradní nábytek jak vybratKvalitní zahradní nábytek jakýKvalitní zahradní nábytek kovKvalitní zahradní nábytek kov dřevoKvalitní zahradní nábytek kulatý stůlKvalitní zahradní nábytek křeslaKvalitní zahradní nábytek kvalitníKvalitní zahradní nábytek kovový výprodejKvalitní zahradní nábytek levnýKvalitní zahradní nábytek lavice stolyKvalitní levný zahradní nábytekKvalitní luxusní zahradní nábytekKvalitní zahradní nábytek masivKvalitní zahradní nábytek nejlevnějiKvalitní zahradní nábytek obrázkyKvalitní zahradní nábytek odolnýKvalitní zahradní nábytek plastKvalitní plastový zahradní nábytekKvalitní zahradní nábytek recenzeKvalitní zahradní nábytek rohovýKvalitní zahradní nábytek rohová laviceKvalitní zahradní nábytek ratan umělýKvalitní zahradní nábytek stůlKvalitní zahradní nábytek skládacíKvalitní zahradní nábytek slevaKvalitní zahradní nábytek se slunečníkemKvalitní zahradní nábytek stolyKvalitní zahradní nábytek sadaKvalitní zahradní nábytek teakKvalitní zahradní nábytek teakové dřevoKvalitní teakový zahradní nábytekKvalitní zahradní nábytek z teakového dřevaKvalitní zahradní nábytek v akciKvalitní zahradní nábytek ve slevěKvalitní