1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní nábytek
  4. Levný

Levný Zahradní nábytek

Vyhledávač zahradního nábytku na českém internetu. Téměř 4000 křesílek, židlí, lehátek, lavic a stolů. Vyberte podle mnoha parametrů, barev, materiálů a stylu. Upozorňujeme na slevy a akce na zahradní nábytek. Designové kousky. Inspirujte se a vybírejte ! 

Podívejte se také na:  Zahradní slunečníky | Zahradní houpačky | Zahradní houpací sítě

Levný zahradní nábytek umělý ratan, Levný zahradní nábytek ratan, Levný zahradní nábytek výprodej, Levný zahradní nábytek kovový, Levný zahradní nábytek dřevěný, Levný zahradní nábytek plastový, Levný zahradní nábytek set, Levný zahradní nábytek praha, Levný zahradní nábytek akce, Levný zahradní nábytek z masivu, Levný zahradní nábytek hliník, Levný kovový zahradní nábytek, Levný zahradní nábytek alu, Levný zahradní nábytek akční slevy, Levný zahradní nábytek kovový akce, Levný zahradní nábytek beton, Levný zahradní nábytek borovice, Levný zahradní nábytek cena, Levný zahradní nábytek celoroční, Levný zahradní nábytek ceny, Levný celokovový zahradní nábytek, Levný zahradní nábytek dřevo, Levný zahradní nábytek do pergoly, Levný zahradní nábytek do deště, Levný zahradní nábytek do restaurace, Levný zahradní nábytek dřevěný levně, Levný zahradní nábytek do kavárny, Levný dřevěný zahradní nábytek, Levný dětský zahradní nábytek, Levný zahradní nábytek z exotického dřeva, Levný exkluzivní zahradní nábytek, Levný zahradní nábytek foto, Levný zahradní nábytek fotogalerie, Levný zahradní nábytek fsc, Levný zahradní nábytek hliníkový, Levný zahradní nábytek inspirace, Levný zahradní nábytek italský, Levný zahradní nábytek jak vybrat, Levný zahradní nábytek jaký, Levný zahradní nábytek kov, Levný zahradní nábytek kov dřevo, Levný zahradní nábytek kulatý stůl, Levný zahradní nábytek křesla, Levný zahradní nábytek kvalitní, Levný zahradní nábytek kovový výprodej, Levný zahradní nábytek levný, Levný zahradní nábytek lavice stoly, Levný levný zahradní nábytek, Levný luxusní zahradní nábytek, Levný zahradní nábytek masiv, Levný zahradní nábytek nejlevněji, Levný zahradní nábytek obrázky, Levný zahradní nábytek odolný, Levný zahradní nábytek plast, Levný plastový zahradní nábytek, Levný zahradní nábytek recenze, Levný zahradní nábytek rohový, Levný zahradní nábytek rohová lavice, Levný zahradní nábytek ratan umělý, Levný zahradní nábytek stůl, Levný zahradní nábytek skládací, Levný zahradní nábytek sleva, Levný zahradní nábytek se slunečníkem, Levný zahradní nábytek stoly, Levný zahradní nábytek sada, Levný zahradní nábytek teak, Levný zahradní nábytek teakové dřevo, Levný teakový zahradní nábytek, Levný zahradní nábytek z teakového dřeva, Levný zahradní nábytek v akci, Levný zahradní nábytek ve slevě

Zahradní sedací soupravy

Zahradní sedací soupravy

Zahradní boxy

Zahradní boxy

stoly

Stoly

křesla

Křesla

lavice

Lavice

židle

Židle

zahradní lehátka

Zahradní lehátka

teak

Teak

ratan

Ratan

kovový

Kovový

sedací soupravy

Sedací soupravy

z umělého ratanu

Z umělého ratanu

zahradni pohovky

Zahradni pohovky

sestava

Sestava

dřevěný

Dřevěný

plastový

Plastový

na balkon

Na balkon

rojaplast

Rojaplast

FSC

FSC

Seřadit podle:


Zahradní nábytek nesmí chybět na žádné terase, patří mezi základní vybavení zahrady, tedy alespoň tehdy, pokud ji využíváte také k odpočinku a relaxaci. K dostání je v různých stylech a materiálech, záleží na vašich finančních možnostech a očekávání. Nejčastěji se používají materiály, jako jsou dřevo, kov, hliník, plast, ratan nebo teak. Každý z nich je jinak náročný na údržbu a vyžaduje specifickou péči. Budete-li se o nábytek dobře starat, poslouží vám po mnoho let. Do sortimentu zahradního nábytku patří nejen stoly a židle, ale i lavice, křesla a lehátka. Váš venkovní prostor se zútulní a stane se skvělým místem pro setkání s rodinou a přáteli.

Zahradní sestavy nábytku podle stylu a materiálu

Každý zahradní nábytek by se měl tematicky hodit do vaší zahrady. Venkovní prostor krásně oživí a stane se zajímavým designovým doplňkem. Materiál však vybírejte nejen podle vzhledu, ale rovněž podle toho, kolik péče mu chcete každoročně věnovat. Některé typy jsou velmi náročné na údržbu, o jiné se nemusíte prakticky vůbec starat. 

Nejlevnější variantou je plastový nábytek

Je k dostání v mnoha barevných odstínech, má nízkou hmotnost a celou sestavu pořídíte za pár stokorun. Nízká cena je na něm však vidět, nejedná se o žádný designový sortiment, navíc na sluníčku rychle vybledne.

Elegantnější volbou je dřevěný nábytek

Je na vás zda si oblíbíte např. borovici, teak nebo ratan, vše bude vypadat moc hezky a přirozeně. Dřevo má ale vyšší nároky na údržbu a je třeba ho chránit před nepříznivými vlivy počasí. Přesto je mezi zákazníky nejoblíbenější a lidé ho nejvíce kupují.

Luxusní sada nábytku z hliníku

Pro moderní zahradu je nábytek z hliníkových profilů jako stvořený. Je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, nehrozí mu koroze a je téměř bezúdržbový. Na chalupě se vám však hezky vyjímat nebude, tam spíše uplatníte přírodní materiály.


5 nejnovějších trendů v oblasti městské zeleně

5 nejnovějších trendů v oblasti městské zeleně

Zeleň ve městě plní důležitou a nezastupitelnou roli. Společným jmenovatelem projektování zeleně ve městech a její následné údržby je v posledních letech důraz především na maximální jednoduchost údržby a stylový minimal...

Zahradní nábytek v trendech roku 2019

Zahradní nábytek v trendech roku 2019

Pryč jsou doby, kdy na zahradu stačila plastová židle, nějaký ten stůl a vrcholem luxusu byla zahradní houpačka v jakémkoliv provedení. Náročná doba si žádá také dostatečný odpočinek a relax.

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Levný zahradní nábytek umělý ratanLevný zahradní nábytek ratanLevný zahradní nábytek výprodejLevný zahradní nábytek kovovýLevný zahradní nábytek dřevěnýLevný zahradní nábytek plastovýLevný zahradní nábytek setLevný zahradní nábytek prahaLevný zahradní nábytek akceLevný zahradní nábytek z masivuLevný zahradní nábytek hliníkLevný kovový zahradní nábytekLevný zahradní nábytek aluLevný zahradní nábytek akční slevyLevný zahradní nábytek kovový akceLevný zahradní nábytek betonLevný zahradní nábytek boroviceLevný zahradní nábytek cenaLevný zahradní nábytek celoročníLevný zahradní nábytek cenyLevný celokovový zahradní nábytekLevný zahradní nábytek dřevoLevný zahradní nábytek do pergolyLevný zahradní nábytek do deštěLevný zahradní nábytek do restauraceLevný zahradní nábytek dřevěný levněLevný zahradní nábytek do kavárnyLevný dřevěný zahradní nábytekLevný dětský zahradní nábytekLevný zahradní nábytek z exotického dřevaLevný exkluzivní zahradní nábytekLevný zahradní nábytek fotoLevný zahradní nábytek fotogalerieLevný zahradní nábytek fscLevný zahradní nábytek hliníkovýLevný zahradní nábytek inspiraceLevný zahradní nábytek italskýLevný zahradní nábytek jak vybratLevný zahradní nábytek jakýLevný zahradní nábytek kovLevný zahradní nábytek kov dřevoLevný zahradní nábytek kulatý stůlLevný zahradní nábytek křeslaLevný zahradní nábytek kvalitníLevný zahradní nábytek kovový výprodejLevný zahradní nábytek levnýLevný zahradní nábytek lavice stolyLevný levný zahradní nábytekLevný luxusní zahradní nábytekLevný zahradní nábytek masivLevný zahradní nábytek nejlevnějiLevný zahradní nábytek obrázkyLevný zahradní nábytek odolnýLevný zahradní nábytek plastLevný plastový zahradní nábytekLevný zahradní nábytek recenzeLevný zahradní nábytek rohovýLevný zahradní nábytek rohová laviceLevný zahradní nábytek ratan umělýLevný zahradní nábytek stůlLevný zahradní nábytek skládacíLevný zahradní nábytek slevaLevný zahradní nábytek se slunečníkemLevný zahradní nábytek stolyLevný zahradní nábytek sadaLevný zahradní nábytek teakLevný zahradní nábytek teakové dřevoLevný teakový zahradní nábytekLevný zahradní nábytek z teakového dřevaLevný zahradní nábytek v akciLevný zahradní nábytek ve slevěLevný