Benlemi.cz Opava

Iwona Kosicka Design Závěsná houpačka Swing I Barva: Přírodní

Závěsná houpačka Swing I\n

Kdo říká, že křesla musejí mít nohy a stát na podlaze? Pohodlné sezení může také viset ze stropu. Závěsná houpačka Swing I je příkladem vysoké kvality a minimalistického designu a také přímo vybízí k zábavě a pohybu při sezení. Jednoduchý a funkční design by Iwona Kosicka dělá ze závěsné houpačky Swing I krásný doplněk do každé domácnosti.

\n

Dvě houpačky již visí na terase za oceánem, kde si noví majitelé vychutnávají výhled na Los Angeles nebo pláže Malibu.

\n

Další klient sedí v houpačce každé ráno a pije šálek čerstvé kávy při poslechu denního ruchu v exkluzivní pařížské čtvrti na Boulevard Flandrin. Architekt Michaelis Boyd ji koupil do svého bytu v Londýně. Houpačka Swing těší a baví návštěvníky švédské centrály firmy Red Bull ve Stockholmu. Jeden kus slouží jako židle pro čtení knih v knihkupectví v Guangzhou. Městské muzeum v Helsinkách zakomponovalo dvě závěsné houpačky Swing I ve svém ateliéru s úmyslem spojit umění nebe a země.

\n

Pro výrobu závěsné houpačky Swing I je použito dýhované dubové dřevo, které je zpracováno do tvrdé a pevné překližky. Houpačka je nalakovaná voskovým olejem na bázi rostlinných olejů a včelího vosku. Houpačku lze doplnit o nádherný doplněk v podobě pletené deky Exclusive.

\n

Závěsnou houpačku Swing I lze zavěsit do stropu nebo do přiznaných trámu, stejně jako u našich závěsných křesel. Systém zavěšení je za pomocí karabiny a pevného ocelového lana. K závěsné houpačce Swing I nedodáváme přípojný prvek (jako jsou háky, oka apod.) pro uchycení houpačky, a to z důvodu různorodosti stropů a všeobecně místa pro uchycení houpačky. Doporučujeme zakoupit takové příslušenství, které má minimální možnou zatíženost cca 400 kg.

\n

Doporučená nosnost houpačky Swing I je 120 kg.

\nRozměry závěsné houpačky Swing I\n
    \n
  • Vnější průměr: 110 cm
  • \n
  • Šířka rámu: 12,5 cm
  • \n
  • Hloubka sedáku: 33,5 cm
  • \n
  • Tloušťka: 28 mm
  • \n
\nBarva\n

Houpačky Swing I dodáváme ve 3 barevných provedeních, a to přírodní, bílé a černé.

\nShrnutí\n

Bavte se při houpání v našich závěsných houpačkách Swing I. Svým minimalistickým vzhledem a prostým tvarem si najde místo v každé domácnosti a bude se těšit neskonalého obdivu Vašich návštěv. Rozveselte si chvilky odpočinku a relaxace.

Styl: Skandinávská,Minimalistická
Kategorie: Houpací židle a křesla
Dodání: do měsíce
barva: přírodní

Do obchodu Benlemi.cz 27099,-


Komentáře a dotazy:

Přidej svůj komentář nebo dotaz

Baví vás móda. Nakupujte oblečení na Givo.cz
Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N