1. InHaus.cz
  2. Obývací pokoje
  3. Křesla do obývacího pokoje
  4. Etno

Etno Křesla do obývacího pokoje

Tisíce křesel z mnoha e-shopů. Vybírejte chytře podle ceny, barev a stylu. Zde najdete křesla do obývacího pokoje, relaxační křesla, rozkládací křesla na spaní, polohovací křesla. Vybírejte podle ceny, barev nebo podle stylů. Pokud hledáte něco pro více lidí, máme pohovky a gauče nebo celé sedací soupravy. Ke křeslům se hodí konferenční stolky. Etno židle, Etno křeslo, Etno křesílko, Etno křeslo do obývacího pokoje, Etno relaxační křeslo, Etno rozkládací křeslo na spaní, Etno rozkládací křeslo, Etno polohovací křeslo, Etno křesla na balkon, Etno křesla pro seniory, Etno křesla k televizi, Etno křesla do obývacího pokoje, Etno rozkládací křesla, Etno masážní křesla, Etno křesla a pohovky, Etno křesla a židle, Etno křesla a lenošky, Etno křesla a sedací soupravy, Etno relaxační křesla a lehátka, Etno barevná křesla, Etno křesla do pokoje, Etno křesla do malého bytu, Etno křesla do obýváku, Etno křesla do kavárny, Etno křesla do pokoje pro teenagery, Etno křesla do jídelny, Etno křesla designová, Etno křesla do kuchyně, Etno křesla do studentského pokoje, Etno křesla do dětského pokoje, Etno křesla do haly, Etno křesla design, Etno křesla egg, Etno křesla foto, Etno funkcionalistická křesla, Etno křesla interier, Etno křesla jídelní, Etno křesla jednací, Etno křesla ke stolu, Etno křesla k sedacím soupravám, Etno křesla levně, Etno křesla malá, Etno křesla na kolečkách, Etno křesla na čtení, Etno křesla na chalupu, Etno křesla na chatu, Etno křesla obrázky, Etno křesla obývací pokoj, Etno křesla otočná, Etno křesla obchody, Etno křesla obchod, Etno křesla prodej, Etno křesla s podnožkou, Etno křesla s dřevěnými područkami, Etno křesla s taburetem, Etno křesla s vysokou opěrkou, Etno křesla slevy, Etno televizní křesla.

čalouněná

Čalouněná

Polohovatelné

Polohovatelné

závěsná

Závěsná

Křesla

Křesla

designová

Designová

kožená

Kožená

ušák

Ušák

ratanová

Ratanová

relaxační

Relaxační

bílá

Bílá

Židle

Židle

ekokůže

Ekokůže

Křesla Karup Loop

Křesla Karup Loop

s područkami

S područkami

Seřadit podle:


Obývací pokoje jsou ve stále více domácnostech místem, kde se setkává celá rodina a kde tedy zároveň trávíte nejvíce času. V bytech i domech se obývákům vyhrazuje ta největší místnost. To vše také kvůli tomu, abyste do nich pohodlně umístili veškerý nábytek. Tím nejdůležitějším kouskem nábytku je v obývacím pokoji zřejmě ten sedací. Je už jen na vás, zda vsadíte na obrovskou sedací soupravu, nebo si vystačíte pouze s menším gaučem, který doplníte křesly. Většina lidí v současné době vsází spíše na druhou variantu. Pokoj vypadá vzdušnější a zajímavé křeslo navíc celý prostor ozvláštní.

Co od křesla čekáte?

Při výběru křesla je především důležité si uvědomit, k čemu si jej pořizujete a co od něj očekáváte. Budete na něm pravidelně sedět vy sami, nebo bude sloužit spíše pro usazení případné návštěvy? Chcete křeslo, na kterém si uděláte pohodlí a klidně v něm i usnete, nebo vám stačí něco podobného pohodlnější polstrované židli? To všechno jsou otázky, na něž si před výběrem křesla musíte odpovědět a všechny tyto ukazatele se zároveň promítnou ve velikosti, provedení a mnohdy i ceně.

Na co se zaměřit?

Každé křeslo by mělo mít především stabilní a pevnou konstrukci, ze které se vám bude dobře a snadno vstávat, i když se o ni pořádně opřete. Pro starší osoby se rozhodně nehodí příliš hluboké křeslo, z něhož se jim bude i hůře vstávat. Mělo by mít také široký a anatomicky tvarovaný sedák i podpěru zad. To vše je hraje roli v tom, aby vás po chvíli sezení nic nebolelo. Velmi oblíbená jsou proto křesla s polohováním opěrky zad i podložkou pod nohy. Důležitý je i potahový materiál křesla. Hlavní je, aby vám byl příjemný na dotek. Pokud budete křeslo využívat každodenně, tak určitě oceníte i snadno čistitelný potah. Do domácnosti vybírejte spíše neutrální barvy, které se hodí k celému interiéru. Křeslo pak jednoduše oživíte například barevným polštářkem.


Elegantní a praktické řešení, jak propojit kuchyň s obývacím pokojem

Elegantní a praktické řešení, jak propojit kuchyň s obývacím pokojem

Někdy se nenabízí jiné řešení než vyřešit jednu místnost multifunkčně. Ovšem spojení kuchyňského koutu s obývacím pokojem jde mnohdy provést nenásilně, takže spolu tato dvě odlišná místa mohou skvěle ladit. Přičemž zacho...

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Některé kusy nábytku prostě mít musíme. Takovým je i konferenční stolek. Je srdcem našich obývacích pokojů a mnohdy už není jen jeden osamocený.