1. InHaus.cz
  2. Obývací pokoje
  3. Křesla do obývacího pokoje
  4. Minimalistická

Minimalistická Křesla do obývacího pokoje

Tisíce křesel z mnoha e-shopů. Vybírejte chytře podle ceny, barev a stylu. Zde najdete křesla do obývacího pokoje, relaxační křesla, rozkládací křesla na spaní, polohovací křesla. Vybírejte podle ceny, barev nebo podle stylů. Pokud hledáte něco pro více lidí, máme pohovky a gauče nebo celé sedací soupravy. Ke křeslům se hodí konferenční stolky. Minimalistická židle, Minimalistická křeslo, Minimalistická křesílko, Minimalistická křeslo do obývacího pokoje, Minimalistická relaxační křeslo, Minimalistická rozkládací křeslo na spaní, Minimalistická rozkládací křeslo, Minimalistická polohovací křeslo, Minimalistická křesla na balkon, Minimalistická křesla pro seniory, Minimalistická křesla k televizi, Minimalistická křesla do obývacího pokoje, Minimalistická rozkládací křesla, Minimalistická masážní křesla, Minimalistická křesla a pohovky, Minimalistická křesla a židle, Minimalistická křesla a lenošky, Minimalistická křesla a sedací soupravy, Minimalistická relaxační křesla a lehátka, Minimalistická barevná křesla, Minimalistická křesla do pokoje, Minimalistická křesla do malého bytu, Minimalistická křesla do obýváku, Minimalistická křesla do kavárny, Minimalistická křesla do pokoje pro teenagery, Minimalistická křesla do jídelny, Minimalistická křesla designová, Minimalistická křesla do kuchyně, Minimalistická křesla do studentského pokoje, Minimalistická křesla do dětského pokoje, Minimalistická křesla do haly, Minimalistická křesla design, Minimalistická křesla egg, Minimalistická křesla foto, Minimalistická funkcionalistická křesla, Minimalistická křesla interier, Minimalistická křesla jídelní, Minimalistická křesla jednací, Minimalistická křesla ke stolu, Minimalistická křesla k sedacím soupravám, Minimalistická křesla levně, Minimalistická křesla malá, Minimalistická křesla na kolečkách, Minimalistická křesla na čtení, Minimalistická křesla na chalupu, Minimalistická křesla na chatu, Minimalistická křesla obrázky, Minimalistická křesla obývací pokoj, Minimalistická křesla otočná, Minimalistická křesla obchody, Minimalistická křesla obchod, Minimalistická křesla prodej, Minimalistická křesla s podnožkou, Minimalistická křesla s dřevěnými područkami, Minimalistická křesla s taburetem, Minimalistická křesla s vysokou opěrkou, Minimalistická křesla slevy, Minimalistická televizní křesla.

čalouněná

Čalouněná

Polohovatelné

Polohovatelné

závěsná

Závěsná

Křesla

Křesla

designová

Designová

kožená

Kožená

ušák

Ušák

ratanová

Ratanová

relaxační

Relaxační

bílá

Bílá

Židle

Židle

ekokůže

Ekokůže

Křesla Karup Loop

Křesla Karup Loop

s područkami

S područkami

Seřadit podle:


Obývací pokoje jsou ve stále více domácnostech místem, kde se setkává celá rodina a kde tedy zároveň trávíte nejvíce času. V bytech i domech se obývákům vyhrazuje ta největší místnost. To vše také kvůli tomu, abyste do nich pohodlně umístili veškerý nábytek. Tím nejdůležitějším kouskem nábytku je v obývacím pokoji zřejmě ten sedací. Je už jen na vás, zda vsadíte na obrovskou sedací soupravu, nebo si vystačíte pouze s menším gaučem, který doplníte křesly. Většina lidí v současné době vsází spíše na druhou variantu. Pokoj vypadá vzdušnější a zajímavé křeslo navíc celý prostor ozvláštní.

Co od křesla čekáte?

Při výběru křesla je především důležité si uvědomit, k čemu si jej pořizujete a co od něj očekáváte. Budete na něm pravidelně sedět vy sami, nebo bude sloužit spíše pro usazení případné návštěvy? Chcete křeslo, na kterém si uděláte pohodlí a klidně v něm i usnete, nebo vám stačí něco podobného pohodlnější polstrované židli? To všechno jsou otázky, na něž si před výběrem křesla musíte odpovědět a všechny tyto ukazatele se zároveň promítnou ve velikosti, provedení a mnohdy i ceně.

Na co se zaměřit?

Každé křeslo by mělo mít především stabilní a pevnou konstrukci, ze které se vám bude dobře a snadno vstávat, i když se o ni pořádně opřete. Pro starší osoby se rozhodně nehodí příliš hluboké křeslo, z něhož se jim bude i hůře vstávat. Mělo by mít také široký a anatomicky tvarovaný sedák i podpěru zad. To vše je hraje roli v tom, aby vás po chvíli sezení nic nebolelo. Velmi oblíbená jsou proto křesla s polohováním opěrky zad i podložkou pod nohy. Důležitý je i potahový materiál křesla. Hlavní je, aby vám byl příjemný na dotek. Pokud budete křeslo využívat každodenně, tak určitě oceníte i snadno čistitelný potah. Do domácnosti vybírejte spíše neutrální barvy, které se hodí k celému interiéru. Křeslo pak jednoduše oživíte například barevným polštářkem.


Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Některé kusy nábytku prostě mít musíme. Takovým je i konferenční stolek. Je srdcem našich obývacích pokojů a mnohdy už není jen jeden osamocený.

Elegantní a praktické řešení, jak propojit kuchyň s obývacím pokojem

Elegantní a praktické řešení, jak propojit kuchyň s obývacím pokojem

Někdy se nenabízí jiné řešení než vyřešit jednu místnost multifunkčně. Ovšem spojení kuchyňského koutu s obývacím pokojem jde mnohdy provést nenásilně, takže spolu tato dvě odlišná místa mohou skvěle ladit. Přičemž zacho...


Štítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Minimalistická židleMinimalistická křesloMinimalistická křesílkoMinimalistická křeslo do obývacího pokojeMinimalistická relaxační křesloMinimalistická rozkládací křeslo na spaníMinimalistická rozkládací křesloMinimalistická polohovací křesloMinimalistická křesla na balkonMinimalistická křesla pro senioryMinimalistická křesla k televiziMinimalistická křesla do obývacího pokojeMinimalistická rozkládací křeslaMinimalistická masážní křeslaMinimalistická křesla a pohovkyMinimalistická křesla a židleMinimalistická křesla a lenoškyMinimalistická křesla a sedací soupravyMinimalistická relaxační křesla a lehátkaMinimalistická barevná křeslaMinimalistická křesla do pokojeMinimalistická křesla do malého bytuMinimalistická křesla do obývákuMinimalistická křesla do kavárnyMinimalistická křesla do pokoje pro teenageryMinimalistická křesla do jídelnyMinimalistická křesla designováMinimalistická křesla do kuchyněMinimalistická křesla do studentského pokojeMinimalistická křesla do dětského pokojeMinimalistická křesla do halyMinimalistická křesla designMinimalistická křesla eggMinimalistická křesla fotoMinimalistická funkcionalistická křeslaMinimalistická křesla interierMinimalistická křesla jídelníMinimalistická křesla jednacíMinimalistická křesla ke stoluMinimalistická křesla k sedacím soupravámMinimalistická křesla levněMinimalistická křesla maláMinimalistická křesla na kolečkáchMinimalistická křesla na čteníMinimalistická křesla na chalupuMinimalistická křesla na chatuMinimalistická křesla obrázkyMinimalistická křesla obývací pokojMinimalistická křesla otočnáMinimalistická křesla obchodyMinimalistická křesla obchodMinimalistická křesla prodejMinimalistická křesla s podnožkouMinimalistická křesla s dřevěnými područkamiMinimalistická křesla s taburetemMinimalistická křesla s vysokou opěrkouMinimalistická křesla slevyMinimalistická televizní křesla.Minimalistická