1. InHaus.cz
  2. Obývací pokoje
  3. Křesla do obývacího pokoje
  4. Retro

Retro Křesla do obývacího pokoje

Tisíce křesel z mnoha e-shopů. Vybírejte chytře podle ceny, barev a stylu. Zde najdete křesla do obývacího pokoje, relaxační křesla, rozkládací křesla na spaní, polohovací křesla. Vybírejte podle ceny, barev nebo podle stylů. Pokud hledáte něco pro více lidí, máme pohovky a gauče nebo celé sedací soupravy. Ke křeslům se hodí konferenční stolky. Retro židle, Retro křeslo, Retro křesílko, Retro křeslo do obývacího pokoje, Retro relaxační křeslo, Retro rozkládací křeslo na spaní, Retro rozkládací křeslo, Retro polohovací křeslo, Retro křesla na balkon, Retro křesla pro seniory, Retro křesla k televizi, Retro křesla do obývacího pokoje, Retro rozkládací křesla, Retro masážní křesla, Retro křesla a pohovky, Retro křesla a židle, Retro křesla a lenošky, Retro křesla a sedací soupravy, Retro relaxační křesla a lehátka, Retro barevná křesla, Retro křesla do pokoje, Retro křesla do malého bytu, Retro křesla do obýváku, Retro křesla do kavárny, Retro křesla do pokoje pro teenagery, Retro křesla do jídelny, Retro křesla designová, Retro křesla do kuchyně, Retro křesla do studentského pokoje, Retro křesla do dětského pokoje, Retro křesla do haly, Retro křesla design, Retro křesla egg, Retro křesla foto, Retro funkcionalistická křesla, Retro křesla interier, Retro křesla jídelní, Retro křesla jednací, Retro křesla ke stolu, Retro křesla k sedacím soupravám, Retro křesla levně, Retro křesla malá, Retro křesla na kolečkách, Retro křesla na čtení, Retro křesla na chalupu, Retro křesla na chatu, Retro křesla obrázky, Retro křesla obývací pokoj, Retro křesla otočná, Retro křesla obchody, Retro křesla obchod, Retro křesla prodej, Retro křesla s podnožkou, Retro křesla s dřevěnými područkami, Retro křesla s taburetem, Retro křesla s vysokou opěrkou, Retro křesla slevy, Retro televizní křesla.

čalouněná

Čalouněná

Polohovatelné

Polohovatelné

závěsná

Závěsná

Křesla

Křesla

designová

Designová

kožená

Kožená

ušák

Ušák

ratanová

Ratanová

relaxační

Relaxační

bílá

Bílá

Židle

Židle

ekokůže

Ekokůže

Křesla Karup Loop

Křesla Karup Loop

s područkami

S područkami

Seřadit podle:


Obývací pokoje jsou ve stále více domácnostech místem, kde se setkává celá rodina a kde tedy zároveň trávíte nejvíce času. V bytech i domech se obývákům vyhrazuje ta největší místnost. To vše také kvůli tomu, abyste do nich pohodlně umístili veškerý nábytek. Tím nejdůležitějším kouskem nábytku je v obývacím pokoji zřejmě ten sedací. Je už jen na vás, zda vsadíte na obrovskou sedací soupravu, nebo si vystačíte pouze s menším gaučem, který doplníte křesly. Většina lidí v současné době vsází spíše na druhou variantu. Pokoj vypadá vzdušnější a zajímavé křeslo navíc celý prostor ozvláštní.

Co od křesla čekáte?

Při výběru křesla je především důležité si uvědomit, k čemu si jej pořizujete a co od něj očekáváte. Budete na něm pravidelně sedět vy sami, nebo bude sloužit spíše pro usazení případné návštěvy? Chcete křeslo, na kterém si uděláte pohodlí a klidně v něm i usnete, nebo vám stačí něco podobného pohodlnější polstrované židli? To všechno jsou otázky, na něž si před výběrem křesla musíte odpovědět a všechny tyto ukazatele se zároveň promítnou ve velikosti, provedení a mnohdy i ceně.

Na co se zaměřit?

Každé křeslo by mělo mít především stabilní a pevnou konstrukci, ze které se vám bude dobře a snadno vstávat, i když se o ni pořádně opřete. Pro starší osoby se rozhodně nehodí příliš hluboké křeslo, z něhož se jim bude i hůře vstávat. Mělo by mít také široký a anatomicky tvarovaný sedák i podpěru zad. To vše je hraje roli v tom, aby vás po chvíli sezení nic nebolelo. Velmi oblíbená jsou proto křesla s polohováním opěrky zad i podložkou pod nohy. Důležitý je i potahový materiál křesla. Hlavní je, aby vám byl příjemný na dotek. Pokud budete křeslo využívat každodenně, tak určitě oceníte i snadno čistitelný potah. Do domácnosti vybírejte spíše neutrální barvy, které se hodí k celému interiéru. Křeslo pak jednoduše oživíte například barevným polštářkem.


Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Některé kusy nábytku prostě mít musíme. Takovým je i konferenční stolek. Je srdcem našich obývacích pokojů a mnohdy už není jen jeden osamocený.

Sedačka je srdcem každého obýváku

Sedačka je srdcem každého obýváku

Sedací souprava v první řadě slouží k odpočinku. Po náročném pracovním dni se na ní zaboříme a alespoň na pár vzácných okamžiků, ať již s knihou či sklenkou vína v ruce zapomeneme na dění okolo sebe. Zalíbil se vám tento...


Štítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Retro židleRetro křesloRetro křesílkoRetro křeslo do obývacího pokojeRetro relaxační křesloRetro rozkládací křeslo na spaníRetro rozkládací křesloRetro polohovací křesloRetro křesla na balkonRetro křesla pro senioryRetro křesla k televiziRetro křesla do obývacího pokojeRetro rozkládací křeslaRetro masážní křeslaRetro křesla a pohovkyRetro křesla a židleRetro křesla a lenoškyRetro křesla a sedací soupravyRetro relaxační křesla a lehátkaRetro barevná křeslaRetro křesla do pokojeRetro křesla do malého bytuRetro křesla do obývákuRetro křesla do kavárnyRetro křesla do pokoje pro teenageryRetro křesla do jídelnyRetro křesla designováRetro křesla do kuchyněRetro křesla do studentského pokojeRetro křesla do dětského pokojeRetro křesla do halyRetro křesla designRetro křesla eggRetro křesla fotoRetro funkcionalistická křeslaRetro křesla interierRetro křesla jídelníRetro křesla jednacíRetro křesla ke stoluRetro křesla k sedacím soupravámRetro křesla levněRetro křesla maláRetro křesla na kolečkáchRetro křesla na čteníRetro křesla na chalupuRetro křesla na chatuRetro křesla obrázkyRetro křesla obývací pokojRetro křesla otočnáRetro křesla obchodyRetro křesla obchodRetro křesla prodejRetro křesla s podnožkouRetro křesla s dřevěnými područkamiRetro křesla s taburetemRetro křesla s vysokou opěrkouRetro křesla slevyRetro televizní křesla.Retro