1. InHaus.cz
  2. Obývací pokoje
  3. Křesla do obývacího pokoje
  4. Klasická

Klasická Křesla do obývacího pokoje

Tisíce křesel z mnoha e-shopů. Vybírejte chytře podle ceny, barev a stylu. Zde najdete křesla do obývacího pokoje, relaxační křesla, rozkládací křesla na spaní, polohovací křesla. Vybírejte podle ceny, barev nebo podle stylů. Pokud hledáte něco pro více lidí, máme pohovky a gauče nebo celé sedací soupravy. Ke křeslům se hodí konferenční stolky. Klasická židle, Klasická křeslo, Klasická křesílko, Klasická křeslo do obývacího pokoje, Klasická relaxační křeslo, Klasická rozkládací křeslo na spaní, Klasická rozkládací křeslo, Klasická polohovací křeslo, Klasická křesla na balkon, Klasická křesla pro seniory, Klasická křesla k televizi, Klasická křesla do obývacího pokoje, Klasická rozkládací křesla, Klasická masážní křesla, Klasická křesla a pohovky, Klasická křesla a židle, Klasická křesla a lenošky, Klasická křesla a sedací soupravy, Klasická relaxační křesla a lehátka, Klasická barevná křesla, Klasická křesla do pokoje, Klasická křesla do malého bytu, Klasická křesla do obýváku, Klasická křesla do kavárny, Klasická křesla do pokoje pro teenagery, Klasická křesla do jídelny, Klasická křesla designová, Klasická křesla do kuchyně, Klasická křesla do studentského pokoje, Klasická křesla do dětského pokoje, Klasická křesla do haly, Klasická křesla design, Klasická křesla egg, Klasická křesla foto, Klasická funkcionalistická křesla, Klasická křesla interier, Klasická křesla jídelní, Klasická křesla jednací, Klasická křesla ke stolu, Klasická křesla k sedacím soupravám, Klasická křesla levně, Klasická křesla malá, Klasická křesla na kolečkách, Klasická křesla na čtení, Klasická křesla na chalupu, Klasická křesla na chatu, Klasická křesla obrázky, Klasická křesla obývací pokoj, Klasická křesla otočná, Klasická křesla obchody, Klasická křesla obchod, Klasická křesla prodej, Klasická křesla s podnožkou, Klasická křesla s dřevěnými područkami, Klasická křesla s taburetem, Klasická křesla s vysokou opěrkou, Klasická křesla slevy, Klasická televizní křesla.

čalouněná

Čalouněná

Polohovatelné

Polohovatelné

závěsná

Závěsná

Křesla

Křesla

designová

Designová

kožená

Kožená

ušák

Ušák

ratanová

Ratanová

relaxační

Relaxační

bílá

Bílá

Židle

Židle

ekokůže

Ekokůže

Křesla Karup Loop

Křesla Karup Loop

s područkami

S područkami

Seřadit podle:


Obývací pokoje jsou ve stále více domácnostech místem, kde se setkává celá rodina a kde tedy zároveň trávíte nejvíce času. V bytech i domech se obývákům vyhrazuje ta největší místnost. To vše také kvůli tomu, abyste do nich pohodlně umístili veškerý nábytek. Tím nejdůležitějším kouskem nábytku je v obývacím pokoji zřejmě ten sedací. Je už jen na vás, zda vsadíte na obrovskou sedací soupravu, nebo si vystačíte pouze s menším gaučem, který doplníte křesly. Většina lidí v současné době vsází spíše na druhou variantu. Pokoj vypadá vzdušnější a zajímavé křeslo navíc celý prostor ozvláštní.

Co od křesla čekáte?

Při výběru křesla je především důležité si uvědomit, k čemu si jej pořizujete a co od něj očekáváte. Budete na něm pravidelně sedět vy sami, nebo bude sloužit spíše pro usazení případné návštěvy? Chcete křeslo, na kterém si uděláte pohodlí a klidně v něm i usnete, nebo vám stačí něco podobného pohodlnější polstrované židli? To všechno jsou otázky, na něž si před výběrem křesla musíte odpovědět a všechny tyto ukazatele se zároveň promítnou ve velikosti, provedení a mnohdy i ceně.

Na co se zaměřit?

Každé křeslo by mělo mít především stabilní a pevnou konstrukci, ze které se vám bude dobře a snadno vstávat, i když se o ni pořádně opřete. Pro starší osoby se rozhodně nehodí příliš hluboké křeslo, z něhož se jim bude i hůře vstávat. Mělo by mít také široký a anatomicky tvarovaný sedák i podpěru zad. To vše je hraje roli v tom, aby vás po chvíli sezení nic nebolelo. Velmi oblíbená jsou proto křesla s polohováním opěrky zad i podložkou pod nohy. Důležitý je i potahový materiál křesla. Hlavní je, aby vám byl příjemný na dotek. Pokud budete křeslo využívat každodenně, tak určitě oceníte i snadno čistitelný potah. Do domácnosti vybírejte spíše neutrální barvy, které se hodí k celému interiéru. Křeslo pak jednoduše oživíte například barevným polštářkem.


Láká vás změna interiéru? Zjistěte, jak jednoduše na to

Láká vás změna interiéru? Zjistěte, jak jednoduše na to

Domov je místem, kde bychom se měli cítit co nejlépe. Pokud vás již delší dobu láká nějaká změna, ale nechcete za ni utrácet mnoho peněz, nemusíte zoufat. I s malým rozpočtem se totiž dá vykouzlit hodně muziky. V tomto č...

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Některé kusy nábytku prostě mít musíme. Takovým je i konferenční stolek. Je srdcem našich obývacích pokojů a mnohdy už není jen jeden osamocený.


Štítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Klasická židleKlasická křesloKlasická křesílkoKlasická křeslo do obývacího pokojeKlasická relaxační křesloKlasická rozkládací křeslo na spaníKlasická rozkládací křesloKlasická polohovací křesloKlasická křesla na balkonKlasická křesla pro senioryKlasická křesla k televiziKlasická křesla do obývacího pokojeKlasická rozkládací křeslaKlasická masážní křeslaKlasická křesla a pohovkyKlasická křesla a židleKlasická křesla a lenoškyKlasická křesla a sedací soupravyKlasická relaxační křesla a lehátkaKlasická barevná křeslaKlasická křesla do pokojeKlasická křesla do malého bytuKlasická křesla do obývákuKlasická křesla do kavárnyKlasická křesla do pokoje pro teenageryKlasická křesla do jídelnyKlasická křesla designováKlasická křesla do kuchyněKlasická křesla do studentského pokojeKlasická křesla do dětského pokojeKlasická křesla do halyKlasická křesla designKlasická křesla eggKlasická křesla fotoKlasická funkcionalistická křeslaKlasická křesla interierKlasická křesla jídelníKlasická křesla jednacíKlasická křesla ke stoluKlasická křesla k sedacím soupravámKlasická křesla levněKlasická křesla maláKlasická křesla na kolečkáchKlasická křesla na čteníKlasická křesla na chalupuKlasická křesla na chatuKlasická křesla obrázkyKlasická křesla obývací pokojKlasická křesla otočnáKlasická křesla obchodyKlasická křesla obchodKlasická křesla prodejKlasická křesla s podnožkouKlasická křesla s dřevěnými područkamiKlasická křesla s taburetemKlasická křesla s vysokou opěrkouKlasická křesla slevyKlasická televizní křesla.Klasická