1. InHaus.cz
  2. Obývací pokoje
  3. Křesla do obývacího pokoje
  4. Glamour

Glamour Křesla do obývacího pokoje

Tisíce křesel z mnoha e-shopů. Vybírejte chytře podle ceny, barev a stylu. Zde najdete křesla do obývacího pokoje, relaxační křesla, rozkládací křesla na spaní, polohovací křesla. Vybírejte podle ceny, barev nebo podle stylů. Pokud hledáte něco pro více lidí, máme pohovky a gauče nebo celé sedací soupravy. Ke křeslům se hodí konferenční stolky. Glamour židle, Glamour křeslo, Glamour křesílko, Glamour křeslo do obývacího pokoje, Glamour relaxační křeslo, Glamour rozkládací křeslo na spaní, Glamour rozkládací křeslo, Glamour polohovací křeslo, Glamour křesla na balkon, Glamour křesla pro seniory, Glamour křesla k televizi, Glamour křesla do obývacího pokoje, Glamour rozkládací křesla, Glamour masážní křesla, Glamour křesla a pohovky, Glamour křesla a židle, Glamour křesla a lenošky, Glamour křesla a sedací soupravy, Glamour relaxační křesla a lehátka, Glamour barevná křesla, Glamour křesla do pokoje, Glamour křesla do malého bytu, Glamour křesla do obýváku, Glamour křesla do kavárny, Glamour křesla do pokoje pro teenagery, Glamour křesla do jídelny, Glamour křesla designová, Glamour křesla do kuchyně, Glamour křesla do studentského pokoje, Glamour křesla do dětského pokoje, Glamour křesla do haly, Glamour křesla design, Glamour křesla egg, Glamour křesla foto, Glamour funkcionalistická křesla, Glamour křesla interier, Glamour křesla jídelní, Glamour křesla jednací, Glamour křesla ke stolu, Glamour křesla k sedacím soupravám, Glamour křesla levně, Glamour křesla malá, Glamour křesla na kolečkách, Glamour křesla na čtení, Glamour křesla na chalupu, Glamour křesla na chatu, Glamour křesla obrázky, Glamour křesla obývací pokoj, Glamour křesla otočná, Glamour křesla obchody, Glamour křesla obchod, Glamour křesla prodej, Glamour křesla s podnožkou, Glamour křesla s dřevěnými područkami, Glamour křesla s taburetem, Glamour křesla s vysokou opěrkou, Glamour křesla slevy, Glamour televizní křesla.

čalouněná

Čalouněná

Polohovatelné

Polohovatelné

závěsná

Závěsná

Křesla

Křesla

designová

Designová

kožená

Kožená

ušák

Ušák

ratanová

Ratanová

relaxační

Relaxační

bílá

Bílá

Židle

Židle

ekokůže

Ekokůže

Křesla Karup Loop

Křesla Karup Loop

s područkami

S područkami

Seřadit podle:


Obývací pokoje jsou ve stále více domácnostech místem, kde se setkává celá rodina a kde tedy zároveň trávíte nejvíce času. V bytech i domech se obývákům vyhrazuje ta největší místnost. To vše také kvůli tomu, abyste do nich pohodlně umístili veškerý nábytek. Tím nejdůležitějším kouskem nábytku je v obývacím pokoji zřejmě ten sedací. Je už jen na vás, zda vsadíte na obrovskou sedací soupravu, nebo si vystačíte pouze s menším gaučem, který doplníte křesly. Většina lidí v současné době vsází spíše na druhou variantu. Pokoj vypadá vzdušnější a zajímavé křeslo navíc celý prostor ozvláštní.

Co od křesla čekáte?

Při výběru křesla je především důležité si uvědomit, k čemu si jej pořizujete a co od něj očekáváte. Budete na něm pravidelně sedět vy sami, nebo bude sloužit spíše pro usazení případné návštěvy? Chcete křeslo, na kterém si uděláte pohodlí a klidně v něm i usnete, nebo vám stačí něco podobného pohodlnější polstrované židli? To všechno jsou otázky, na něž si před výběrem křesla musíte odpovědět a všechny tyto ukazatele se zároveň promítnou ve velikosti, provedení a mnohdy i ceně.

Na co se zaměřit?

Každé křeslo by mělo mít především stabilní a pevnou konstrukci, ze které se vám bude dobře a snadno vstávat, i když se o ni pořádně opřete. Pro starší osoby se rozhodně nehodí příliš hluboké křeslo, z něhož se jim bude i hůře vstávat. Mělo by mít také široký a anatomicky tvarovaný sedák i podpěru zad. To vše je hraje roli v tom, aby vás po chvíli sezení nic nebolelo. Velmi oblíbená jsou proto křesla s polohováním opěrky zad i podložkou pod nohy. Důležitý je i potahový materiál křesla. Hlavní je, aby vám byl příjemný na dotek. Pokud budete křeslo využívat každodenně, tak určitě oceníte i snadno čistitelný potah. Do domácnosti vybírejte spíše neutrální barvy, které se hodí k celému interiéru. Křeslo pak jednoduše oživíte například barevným polštářkem.


Elegantní a praktické řešení, jak propojit kuchyň s obývacím pokojem

Elegantní a praktické řešení, jak propojit kuchyň s obývacím pokojem

Někdy se nenabízí jiné řešení než vyřešit jednu místnost multifunkčně. Ovšem spojení kuchyňského koutu s obývacím pokojem jde mnohdy provést nenásilně, takže spolu tato dvě odlišná místa mohou skvěle ladit. Přičemž zacho...

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Některé kusy nábytku prostě mít musíme. Takovým je i konferenční stolek. Je srdcem našich obývacích pokojů a mnohdy už není jen jeden osamocený.


Štítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Glamour židleGlamour křesloGlamour křesílkoGlamour křeslo do obývacího pokojeGlamour relaxační křesloGlamour rozkládací křeslo na spaníGlamour rozkládací křesloGlamour polohovací křesloGlamour křesla na balkonGlamour křesla pro senioryGlamour křesla k televiziGlamour křesla do obývacího pokojeGlamour rozkládací křeslaGlamour masážní křeslaGlamour křesla a pohovkyGlamour křesla a židleGlamour křesla a lenoškyGlamour křesla a sedací soupravyGlamour relaxační křesla a lehátkaGlamour barevná křeslaGlamour křesla do pokojeGlamour křesla do malého bytuGlamour křesla do obývákuGlamour křesla do kavárnyGlamour křesla do pokoje pro teenageryGlamour křesla do jídelnyGlamour křesla designováGlamour křesla do kuchyněGlamour křesla do studentského pokojeGlamour křesla do dětského pokojeGlamour křesla do halyGlamour křesla designGlamour křesla eggGlamour křesla fotoGlamour funkcionalistická křeslaGlamour křesla interierGlamour křesla jídelníGlamour křesla jednacíGlamour křesla ke stoluGlamour křesla k sedacím soupravámGlamour křesla levněGlamour křesla maláGlamour křesla na kolečkáchGlamour křesla na čteníGlamour křesla na chalupuGlamour křesla na chatuGlamour křesla obrázkyGlamour křesla obývací pokojGlamour křesla otočnáGlamour křesla obchodyGlamour křesla obchodGlamour křesla prodejGlamour křesla s podnožkouGlamour křesla s dřevěnými područkamiGlamour křesla s taburetemGlamour křesla s vysokou opěrkouGlamour křesla slevyGlamour televizní křesla.GlamourGlamour retro křeslozámecké křeslozlaté křesloGlamour křesloretro křeslo