Koupelna s elegantním řešením menšího prostoru

Koupelna je celá obložená šedou velkoformátovou dlažbou, která přispívá k elegantnímu vzhledu i ke snadnému udržování čistoty. Velká zrcadlová stěna nad umyvadlem a praktické skříňky z materiálu lamino (LTD) v dekoru dřeva tmavý dub a bílá lesklá. Koupelnový nábytek je odolný, vysoce funkční a dokonale sladěný. Prostorná skříňka pod umyvadlem snadno ukryje všechny potřebné drobnosti. Problém s nedostatkem místa, kvůli kterému není možné mít vanu i sprchový kout v koupelně současně, je vyřešen velmi praktickým způsobem, vana je vybavena dvířky a umožňuje, tak pohodlný vstup do vany. Zároveň brání úniku vody při sprchování či koupání do prostor koupelny. Můžete si tak v klidu užít relax ve vaně. Vhodné i pro seniory.

Problém s nedostatkem místa, kvůli kterému není možné mít vanu i sprchový kout v koupelně současně, je vyřešen velmi praktickým způsobem, vana je vybavena dvířky a umožňuje, tak pohodlný vstup do vany. Zároveň brání úniku vody při sprchování či koupání do prostor koupelny. Můžete si tak v klidu užít relax ve vaně.

Velká zrcadlová stěna nad umyvadlem a praktické skříňky z materiálu lamino (LTD) v dekoru dřeva tmavý dub a bílá lesklá. Koupelnový nábytek je odolný, vysoce funkční a dokonale sladěný. Prostorná skříňka pod umyvadlem snadno ukryje všechny potřebné drobnosti.

Koupelna je celá obložená šedou velkoformátovou dlažbou, která přispívá k elegantnímu vzhledu i ke snadnému udržování čistoty.

celkový pohled na dispozici

Autor: Hana Micková Interiery
Lokalita: Praha

Datum realizace: 2018-09-24