Ložnice, ve které se vám bude krásně relaxovat i spát

Jemná a pohodová atmosféra vyzařuje z této ložnice. Neutrální barvy a přírodní materiály dělají z místnosti opravdu skvělé místo k odpočinku. Středobodem ložnice je čalouněná manželská postel s výrazným čelem v šedé barvě. Šatní skříň je vyrobena na zakázku z materiálu lamino (LTD) v dekoru dřeva světlý buk a bílý lesk. Skříň obsahuje posuvné dveře a vnitřní prostor má prakticky řešené vnitřní členění, jako jsou přihrádky, poličky a šatní tyče. Šatní tyč a pojezdy jsou z kovu. Zbytek nábytku jako je psací stůl, komoda, poličky a noční stolky byli pořízeny v IKEA, ty jsou vyrobeny z materiálu lamino (LTD) v dekoru dřeva bílý lesk a poskytují tolik potřebný úložný prostor. To je ložnice, ve které se vám bude krásně relaxovat a spát.

Šatní skříň je vyrobena na zakázku z materiálu lamino (LTD) v dekoru dřeva světlý buk a bílý lesk. Skříň obsahuje posuvné dveře a vnitřní prostor má prakticky řešené vnitřní členění, jako jsou přihrádky, poličky a šatní tyče. Šatní tyč a pojezdy jsou z kovu.

Středobodem ložnice je čalouněná manželská postel s výrazným čelem v šedé barvě

Nábytek jako je psací stůl, komoda, poličky a noční stolky byli pořízeny v IKEA, ty jsou vyrobeny z materiálu lamino (LTD) v dekoru dřeva bílý lesk a poskytují tolik potřebný úložný prostor.

Autor: Hana Micková Interiery
Lokalita: Praha

Datum realizace: 2019-02-08 00:00:00.000000