Menší koupelna

Jednoduchá, ale smyslná moderní koupelna má své kouzlo. Součástí koupelny je keramické umyvadlo s velkou odkládací plochou, která zvyšuje jeho funkčnost, pod ním dvě praktické zásuvky, které snadno ukryjí všechny potřebné drobnosti a nad ním zrcadlo s osvětlením. Dále zde najdeme vysokou skříňku s policemi a samostatně zabudované poličky na uložení Vašich ručníků. Vše je vyrobeno z materiálu lamino (LTD) v dekoru dřeva světlý dub a vybaveno jednoduchým bezúchytovým otvíráním, díky kterému koupelna působí vzdušně. Sprchové dveře Vám vytvoří praktický sprchovací prostor a ušetří finance za pořízení celého koutu. Takto vyřešená malá koupelna je jasným důkazem toho, že i menší interiér, navíc řešený v úsporném moderním stylu, může mít svůj jedinečný styl.

Jednoduchá, ale smyslná moderní koupelna má své kouzlo. Součástí koupelny je keramické umyvadlo s velkou odkládací plochou, která zvyšuje jeho funkčnost, pod ním dvě praktické zásuvky, které snadno ukryjí všechny potřebné drobnosti a nad ním zrcadlo s osvětlením.

Dále zde najdeme vysokou skříňku s policemi a samostatně zabudované poličky na uložení Vašich ručníků. Vše je vyrobeno z materiálu lamino (LTD) v dekoru dřeva světlý dub a vybaveno jednoduchým bezúchytovým otvíráním, díky kterému koupelna působí vzdušně.

Sprchové dveře Vám vytvoří praktický sprchovací prostor a ušetří finance za pořízení celého koutu. Takto vyřešená malá koupelna je jasným důkazem toho, že i menší interiér, navíc řešený v úsporném moderním stylu, může mít svůj jedinečný styl.

Autor: Hana Micková Interiery
Lokalita: Slaný

Datum realizace: