Obývací pokoj pro mladou slečnu ve světlých barvách

Světlý interiér ve spojení s moderní kuchyní působí velice lehce a vzdušně. Prostor tvoří tři na sebe navazující funkční zóny - kuchyňský kout, jídelní prostor a obývací část. Kuchyně je vyrobena z materiálu lamino (LTD) v dekoru dřeva bílý lesk. Disponuje různými otvíracími systémy, vestavěnými spotřebiči a je uspořádaná do "L". Na malém prostoru a ve stylovém designu budete mít vše na dosah ruky. Jídelní prostor, který tvoří menší jídelní stůl je místo, kde si můžete vychutnat své pokrmy. Obývací část s 2-místnou pohovkou v bílé barvě je ideálním místem pro odpočinek. Světlé barvy a správná kombinace atypického nábytku dávají prostoru pohodovou atmosféru.

Světlý interiér ve spojení s moderní kuchyní působí velice lehce a vzdušně. Prostor tvoří tři na sebe navazující funkční zóny - kuchyňský kout, jídelní prostor a obývací část. Kuchyně je vyrobena z materiálu lamino (LTD) v dekoru dřeva bílý lesk. Disponuje různými otvíracími systémy, vestavěnými spotřebiči a je uspořádaná do "L". Na malém prostoru a ve stylovém designu budete mít vše na dosah ruky

Jídelní prostor, který tvoří menší jídelní stůl je místo, kde si můžete vychutnat své pokrmy.

Obývací část s 2-místnou pohovkou v bílé barvě je ideálním místem pro odpočinek. Světlé barvy a správná kombinace atypického nábytku dávají prostoru pohodovou atmosféru.

Autor: Hana Micková Interiery
Lokalita: Praha

Datum realizace: 2018-09-24