Čalouněná (309) Polohovatelné (66) Závěsná (18) Křesla (5934) Ušák (634) Designová (631) Kožená (402) Bílá (280) Relaxační (276) Židle (239) Křesla Karup Loop (199) Ekokůže (165) Ratanová (124) S područkami (88)
  1. InHaus.cz
  2. Obývací pokoje
  3. Křesla do obývacího pokoje
  4. Temně rudá

Temně rudá Křesla do obývacího pokoje

Tisíce křesel z mnoha e-shopů. Vybírejte chytře podle ceny, barev a stylu. Zde najdete křesla do obývacího pokoje, relaxační křesla, rozkládací křesla na spaní, polohovací křesla. Vybírejte podle ceny, barev nebo podle stylů. Pokud hledáte něco pro více lidí, máme pohovky a gauče nebo celé sedací soupravy. Ke křeslům se hodí konferenční stolky. Temně rudá židle, Temně rudá křeslo, Temně rudá křesílko, Temně rudá křeslo do obývacího pokoje, Temně rudá relaxační křeslo, Temně rudá rozkládací křeslo na spaní, Temně rudá rozkládací křeslo, Temně rudá polohovací křeslo, Temně rudá křesla na balkon, Temně rudá křesla pro seniory, Temně rudá křesla k televizi, Temně rudá křesla do obývacího pokoje, Temně rudá rozkládací křesla, Temně rudá masážní křesla, Temně rudá křesla a pohovky, Temně rudá křesla a židle, Temně rudá křesla a lenošky, Temně rudá křesla a sedací soupravy, Temně rudá relaxační křesla a lehátka, Temně rudá barevná křesla, Temně rudá křesla do pokoje, Temně rudá křesla do malého bytu, Temně rudá křesla do obýváku, Temně rudá křesla do kavárny, Temně rudá křesla do pokoje pro teenagery, Temně rudá křesla do jídelny, Temně rudá křesla designová, Temně rudá křesla do kuchyně, Temně rudá křesla do studentského pokoje, Temně rudá křesla do dětského pokoje, Temně rudá křesla do haly, Temně rudá křesla design, Temně rudá křesla egg, Temně rudá křesla foto, Temně rudá funkcionalistická křesla, Temně rudá křesla interier, Temně rudá křesla jídelní, Temně rudá křesla jednací, Temně rudá křesla ke stolu, Temně rudá křesla k sedacím soupravám, Temně rudá křesla levně, Temně rudá křesla malá, Temně rudá křesla na kolečkách, Temně rudá křesla na čtení, Temně rudá křesla na chalupu, Temně rudá křesla na chatu, Temně rudá křesla obrázky, Temně rudá křesla obývací pokoj, Temně rudá křesla otočná, Temně rudá křesla obchody, Temně rudá křesla obchod, Temně rudá křesla prodej, Temně rudá křesla s podnožkou, Temně rudá křesla s dřevěnými područkami, Temně rudá křesla s taburetem, Temně rudá křesla s vysokou opěrkou, Temně rudá křesla slevy, Temně rudá televizní křesla.

čalouněná

Čalouněná

Polohovatelné

Polohovatelné

závěsná

Závěsná

Křesla

Křesla

ušák

Ušák

designová

Designová

kožená

Kožená

bílá

Bílá

relaxační

Relaxační

Židle

Židle

Křesla Karup Loop

Křesla Karup Loop

ekokůže

Ekokůže

ratanová

Ratanová

s područkami

S područkami
Obývací pokoje jsou ve stále více domácnostech místem, kde se setkává celá rodina a kde tedy zároveň trávíte nejvíce času. V bytech i domech se obývákům vyhrazuje ta největší místnost. To vše také kvůli tomu, abyste do nich pohodlně umístili veškerý nábytek. Tím nejdůležitějším kouskem nábytku je v obývacím pokoji zřejmě ten sedací. Je už jen na vás, zda vsadíte na obrovskou sedací soupravu, nebo si vystačíte pouze s menším gaučem, který doplníte křesly. Většina lidí v současné době vsází spíše na druhou variantu. Pokoj vypadá vzdušnější a zajímavé křeslo navíc celý prostor ozvláštní.

Co od křesla čekáte?

Při výběru křesla je především důležité si uvědomit, k čemu si jej pořizujete a co od něj očekáváte. Budete na něm pravidelně sedět vy sami, nebo bude sloužit spíše pro usazení případné návštěvy? Chcete křeslo, na kterém si uděláte pohodlí a klidně v něm i usnete, nebo vám stačí něco podobného pohodlnější polstrované židli? To všechno jsou otázky, na něž si před výběrem křesla musíte odpovědět a všechny tyto ukazatele se zároveň promítnou ve velikosti, provedení a mnohdy i ceně.

Na co se zaměřit?

Každé křeslo by mělo mít především stabilní a pevnou konstrukci, ze které se vám bude dobře a snadno vstávat, i když se o ni pořádně opřete. Pro starší osoby se rozhodně nehodí příliš hluboké křeslo, z něhož se jim bude i hůře vstávat. Mělo by mít také široký a anatomicky tvarovaný sedák i podpěru zad. To vše je hraje roli v tom, aby vás po chvíli sezení nic nebolelo. Velmi oblíbená jsou proto křesla s polohováním opěrky zad i podložkou pod nohy. Důležitý je i potahový materiál křesla. Hlavní je, aby vám byl příjemný na dotek. Pokud budete křeslo využívat každodenně, tak určitě oceníte i snadno čistitelný potah. Do domácnosti vybírejte spíše neutrální barvy, které se hodí k celému interiéru. Křeslo pak jednoduše oživíte například barevným polštářkem.


Ideální místo pro vaši sbírku knih

Ideální místo pro vaši sbírku knih

Pokud patříte mezi vášnivé čtenáře, pak vám jistě polička na knihy stačit nebude. Abyste měli své knížky pěkně uspořádané, je potřeba pořídit knihovnu. Ta plní jak praktickou, tak dekorativní funkci. Navíc dominantní kni...

Obývací stěny – moderní, klasické, či extravagantní?

Obývací stěny – moderní, klasické, či extravagantní?

Už vás nebaví starý nábytek v domě? Vezměte to od obýváku a pořiďte si nadčasové vybavení, které bude ladit s barvou stěn i dekoracemi. Je skvělé, že jsou obývací stěny dostupné za super ceny. Před jejich výběrem si dejt...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Temně rudá židleTemně rudá křesloTemně rudá křesílkoTemně rudá křeslo do obývacího pokojeTemně rudá relaxační křesloTemně rudá rozkládací křeslo na spaníTemně rudá rozkládací křesloTemně rudá polohovací křesloTemně rudá křesla na balkonTemně rudá křesla pro senioryTemně rudá křesla k televiziTemně rudá křesla do obývacího pokojeTemně rudá rozkládací křeslaTemně rudá masážní křeslaTemně rudá křesla a pohovkyTemně rudá křesla a židleTemně rudá křesla a lenoškyTemně rudá křesla a sedací soupravyTemně rudá relaxační křesla a lehátkaTemně rudá barevná křeslaTemně rudá křesla do pokojeTemně rudá křesla do malého bytuTemně rudá křesla do obývákuTemně rudá křesla do kavárnyTemně rudá křesla do pokoje pro teenageryTemně rudá křesla do jídelnyTemně rudá křesla designováTemně rudá křesla do kuchyněTemně rudá křesla do studentského pokojeTemně rudá křesla do dětského pokojeTemně rudá křesla do halyTemně rudá křesla designTemně rudá křesla eggTemně rudá křesla fotoTemně rudá funkcionalistická křeslaTemně rudá křesla interierTemně rudá křesla jídelníTemně rudá křesla jednacíTemně rudá křesla ke stoluTemně rudá křesla k sedacím soupravámTemně rudá křesla levněTemně rudá křesla maláTemně rudá křesla na kolečkáchTemně rudá křesla na čteníTemně rudá křesla na chalupuTemně rudá křesla na chatuTemně rudá křesla obrázkyTemně rudá křesla obývací pokojTemně rudá křesla otočnáTemně rudá křesla obchodyTemně rudá křesla obchodTemně rudá křesla prodejTemně rudá křesla s podnožkouTemně rudá křesla s dřevěnými područkamiTemně rudá křesla s taburetemTemně rudá křesla s vysokou opěrkouTemně rudá křesla slevyTemně rudá televizní křesla.Temně rudáTemně rudá křesloobývací pokoj

Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N