1. InHaus.cz
  2. Obývací pokoje
  3. Křesla do obývacího pokoje
  4. Metalická

Metalická Křesla do obývacího pokoje

Tisíce křesel z mnoha e-shopů. Vybírejte chytře podle ceny, barev a stylu. Zde najdete křesla do obývacího pokoje, relaxační křesla, rozkládací křesla na spaní, polohovací křesla. Vybírejte podle ceny, barev nebo podle stylů. Pokud hledáte něco pro více lidí, máme pohovky a gauče nebo celé sedací soupravy. Ke křeslům se hodí konferenční stolky. Metalická židle, Metalická křeslo, Metalická křesílko, Metalická křeslo do obývacího pokoje, Metalická relaxační křeslo, Metalická rozkládací křeslo na spaní, Metalická rozkládací křeslo, Metalická polohovací křeslo, Metalická křesla na balkon, Metalická křesla pro seniory, Metalická křesla k televizi, Metalická křesla do obývacího pokoje, Metalická rozkládací křesla, Metalická masážní křesla, Metalická křesla a pohovky, Metalická křesla a židle, Metalická křesla a lenošky, Metalická křesla a sedací soupravy, Metalická relaxační křesla a lehátka, Metalická barevná křesla, Metalická křesla do pokoje, Metalická křesla do malého bytu, Metalická křesla do obýváku, Metalická křesla do kavárny, Metalická křesla do pokoje pro teenagery, Metalická křesla do jídelny, Metalická křesla designová, Metalická křesla do kuchyně, Metalická křesla do studentského pokoje, Metalická křesla do dětského pokoje, Metalická křesla do haly, Metalická křesla design, Metalická křesla egg, Metalická křesla foto, Metalická funkcionalistická křesla, Metalická křesla interier, Metalická křesla jídelní, Metalická křesla jednací, Metalická křesla ke stolu, Metalická křesla k sedacím soupravám, Metalická křesla levně, Metalická křesla malá, Metalická křesla na kolečkách, Metalická křesla na čtení, Metalická křesla na chalupu, Metalická křesla na chatu, Metalická křesla obrázky, Metalická křesla obývací pokoj, Metalická křesla otočná, Metalická křesla obchody, Metalická křesla obchod, Metalická křesla prodej, Metalická křesla s podnožkou, Metalická křesla s dřevěnými područkami, Metalická křesla s taburetem, Metalická křesla s vysokou opěrkou, Metalická křesla slevy, Metalická televizní křesla.

čalouněná

Čalouněná

Polohovatelné

Polohovatelné

závěsná

Závěsná

Křesla

Křesla

designová

Designová

kožená

Kožená

ušák

Ušák

ratanová

Ratanová

relaxační

Relaxační

bílá

Bílá

Židle

Židle

ekokůže

Ekokůže

Křesla Karup Loop

Křesla Karup Loop

s područkami

S područkami

Seřadit podle:


Obývací pokoje jsou ve stále více domácnostech místem, kde se setkává celá rodina a kde tedy zároveň trávíte nejvíce času. V bytech i domech se obývákům vyhrazuje ta největší místnost. To vše také kvůli tomu, abyste do nich pohodlně umístili veškerý nábytek. Tím nejdůležitějším kouskem nábytku je v obývacím pokoji zřejmě ten sedací. Je už jen na vás, zda vsadíte na obrovskou sedací soupravu, nebo si vystačíte pouze s menším gaučem, který doplníte křesly. Většina lidí v současné době vsází spíše na druhou variantu. Pokoj vypadá vzdušnější a zajímavé křeslo navíc celý prostor ozvláštní.

Co od křesla čekáte?

Při výběru křesla je především důležité si uvědomit, k čemu si jej pořizujete a co od něj očekáváte. Budete na něm pravidelně sedět vy sami, nebo bude sloužit spíše pro usazení případné návštěvy? Chcete křeslo, na kterém si uděláte pohodlí a klidně v něm i usnete, nebo vám stačí něco podobného pohodlnější polstrované židli? To všechno jsou otázky, na něž si před výběrem křesla musíte odpovědět a všechny tyto ukazatele se zároveň promítnou ve velikosti, provedení a mnohdy i ceně.

Na co se zaměřit?

Každé křeslo by mělo mít především stabilní a pevnou konstrukci, ze které se vám bude dobře a snadno vstávat, i když se o ni pořádně opřete. Pro starší osoby se rozhodně nehodí příliš hluboké křeslo, z něhož se jim bude i hůře vstávat. Mělo by mít také široký a anatomicky tvarovaný sedák i podpěru zad. To vše je hraje roli v tom, aby vás po chvíli sezení nic nebolelo. Velmi oblíbená jsou proto křesla s polohováním opěrky zad i podložkou pod nohy. Důležitý je i potahový materiál křesla. Hlavní je, aby vám byl příjemný na dotek. Pokud budete křeslo využívat každodenně, tak určitě oceníte i snadno čistitelný potah. Do domácnosti vybírejte spíše neutrální barvy, které se hodí k celému interiéru. Křeslo pak jednoduše oživíte například barevným polštářkem.


Láká vás změna interiéru? Zjistěte, jak jednoduše na to

Láká vás změna interiéru? Zjistěte, jak jednoduše na to

Domov je místem, kde bychom se měli cítit co nejlépe. Pokud vás již delší dobu láká nějaká změna, ale nechcete za ni utrácet mnoho peněz, nemusíte zoufat. I s malým rozpočtem se totiž dá vykouzlit hodně muziky. V tomto č...

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Některé kusy nábytku prostě mít musíme. Takovým je i konferenční stolek. Je srdcem našich obývacích pokojů a mnohdy už není jen jeden osamocený.


Štítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Metalická židleMetalická křesloMetalická křesílkoMetalická křeslo do obývacího pokojeMetalická relaxační křesloMetalická rozkládací křeslo na spaníMetalická rozkládací křesloMetalická polohovací křesloMetalická křesla na balkonMetalická křesla pro senioryMetalická křesla k televiziMetalická křesla do obývacího pokojeMetalická rozkládací křeslaMetalická masážní křeslaMetalická křesla a pohovkyMetalická křesla a židleMetalická křesla a lenoškyMetalická křesla a sedací soupravyMetalická relaxační křesla a lehátkaMetalická barevná křeslaMetalická křesla do pokojeMetalická křesla do malého bytuMetalická křesla do obývákuMetalická křesla do kavárnyMetalická křesla do pokoje pro teenageryMetalická křesla do jídelnyMetalická křesla designováMetalická křesla do kuchyněMetalická křesla do studentského pokojeMetalická křesla do dětského pokojeMetalická křesla do halyMetalická křesla designMetalická křesla eggMetalická křesla fotoMetalická funkcionalistická křeslaMetalická křesla interierMetalická křesla jídelníMetalická křesla jednacíMetalická křesla ke stoluMetalická křesla k sedacím soupravámMetalická křesla levněMetalická křesla maláMetalická křesla na kolečkáchMetalická křesla na čteníMetalická křesla na chalupuMetalická křesla na chatuMetalická křesla obrázkyMetalická křesla obývací pokojMetalická křesla otočnáMetalická křesla obchodyMetalická křesla obchodMetalická křesla prodejMetalická křesla s podnožkouMetalická křesla s dřevěnými područkamiMetalická křesla s taburetemMetalická křesla s vysokou opěrkouMetalická křesla slevyMetalická televizní křesla.Metalická