1. InHaus.cz
  2. Obývací pokoje
  3. Křesla do obývacího pokoje
  4. Červená

Červená Křesla do obývacího pokoje

Tisíce křesel z mnoha e-shopů. Vybírejte chytře podle ceny, barev a stylu. Zde najdete křesla do obývacího pokoje, relaxační křesla, rozkládací křesla na spaní, polohovací křesla. Vybírejte podle ceny, barev nebo podle stylů. Pokud hledáte něco pro více lidí, máme pohovky a gauče nebo celé sedací soupravy. Ke křeslům se hodí konferenční stolky. Červená židle, Červená křeslo, Červená křesílko, Červená křeslo do obývacího pokoje, Červená relaxační křeslo, Červená rozkládací křeslo na spaní, Červená rozkládací křeslo, Červená polohovací křeslo, Červená křesla na balkon, Červená křesla pro seniory, Červená křesla k televizi, Červená křesla do obývacího pokoje, Červená rozkládací křesla, Červená masážní křesla, Červená křesla a pohovky, Červená křesla a židle, Červená křesla a lenošky, Červená křesla a sedací soupravy, Červená relaxační křesla a lehátka, Červená barevná křesla, Červená křesla do pokoje, Červená křesla do malého bytu, Červená křesla do obýváku, Červená křesla do kavárny, Červená křesla do pokoje pro teenagery, Červená křesla do jídelny, Červená křesla designová, Červená křesla do kuchyně, Červená křesla do studentského pokoje, Červená křesla do dětského pokoje, Červená křesla do haly, Červená křesla design, Červená křesla egg, Červená křesla foto, Červená funkcionalistická křesla, Červená křesla interier, Červená křesla jídelní, Červená křesla jednací, Červená křesla ke stolu, Červená křesla k sedacím soupravám, Červená křesla levně, Červená křesla malá, Červená křesla na kolečkách, Červená křesla na čtení, Červená křesla na chalupu, Červená křesla na chatu, Červená křesla obrázky, Červená křesla obývací pokoj, Červená křesla otočná, Červená křesla obchody, Červená křesla obchod, Červená křesla prodej, Červená křesla s podnožkou, Červená křesla s dřevěnými područkami, Červená křesla s taburetem, Červená křesla s vysokou opěrkou, Červená křesla slevy, Červená televizní křesla.

čalouněná

Čalouněná

Polohovatelné

Polohovatelné

závěsná

Závěsná

Křesla

Křesla

designová

Designová

ušák

Ušák

kožená

Kožená

relaxační

Relaxační

bílá

Bílá

ratanová

Ratanová

Židle

Židle

Křesla Karup Loop

Křesla Karup Loop

ekokůže

Ekokůže

s područkami

S područkami

Seřadit podle:


Obývací pokoje jsou ve stále více domácnostech místem, kde se setkává celá rodina a kde tedy zároveň trávíte nejvíce času. V bytech i domech se obývákům vyhrazuje ta největší místnost. To vše také kvůli tomu, abyste do nich pohodlně umístili veškerý nábytek. Tím nejdůležitějším kouskem nábytku je v obývacím pokoji zřejmě ten sedací. Je už jen na vás, zda vsadíte na obrovskou sedací soupravu, nebo si vystačíte pouze s menším gaučem, který doplníte křesly. Většina lidí v současné době vsází spíše na druhou variantu. Pokoj vypadá vzdušnější a zajímavé křeslo navíc celý prostor ozvláštní.

Co od křesla čekáte?

Při výběru křesla je především důležité si uvědomit, k čemu si jej pořizujete a co od něj očekáváte. Budete na něm pravidelně sedět vy sami, nebo bude sloužit spíše pro usazení případné návštěvy? Chcete křeslo, na kterém si uděláte pohodlí a klidně v něm i usnete, nebo vám stačí něco podobného pohodlnější polstrované židli? To všechno jsou otázky, na něž si před výběrem křesla musíte odpovědět a všechny tyto ukazatele se zároveň promítnou ve velikosti, provedení a mnohdy i ceně.

Na co se zaměřit?

Každé křeslo by mělo mít především stabilní a pevnou konstrukci, ze které se vám bude dobře a snadno vstávat, i když se o ni pořádně opřete. Pro starší osoby se rozhodně nehodí příliš hluboké křeslo, z něhož se jim bude i hůře vstávat. Mělo by mít také široký a anatomicky tvarovaný sedák i podpěru zad. To vše je hraje roli v tom, aby vás po chvíli sezení nic nebolelo. Velmi oblíbená jsou proto křesla s polohováním opěrky zad i podložkou pod nohy. Důležitý je i potahový materiál křesla. Hlavní je, aby vám byl příjemný na dotek. Pokud budete křeslo využívat každodenně, tak určitě oceníte i snadno čistitelný potah. Do domácnosti vybírejte spíše neutrální barvy, které se hodí k celému interiéru. Křeslo pak jednoduše oživíte například barevným polštářkem.


Obývací pokoj v temperamentním BOHO stylu

Obývací pokoj v temperamentním BOHO stylu

Pokud máte rádi divoké barvy, tvary, originální dekorace bude pro váš interiér tou pravou volbou boho styl.

Soutěž interiér roku 2018 zná své vítěze

Soutěž interiér roku 2018 zná své vítěze

Absolutním vítězem čtvrtého ročníku soutěže Interiér roku se stala rekonstrukce Domu Johanna Ungera ve Znojmě. Osmnáctičlenná mezinárodní porota ocenila zejména fakt, že interiér pracuje s barvami a emocemi. Dům Unger ne...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Červená židleČervená křesloČervená křesílkoČervená křeslo do obývacího pokojeČervená relaxační křesloČervená rozkládací křeslo na spaníČervená rozkládací křesloČervená polohovací křesloČervená křesla na balkonČervená křesla pro senioryČervená křesla k televiziČervená křesla do obývacího pokojeČervená rozkládací křeslaČervená masážní křeslaČervená křesla a pohovkyČervená křesla a židleČervená křesla a lenoškyČervená křesla a sedací soupravyČervená relaxační křesla a lehátkaČervená barevná křeslaČervená křesla do pokojeČervená křesla do malého bytuČervená křesla do obývákuČervená křesla do kavárnyČervená křesla do pokoje pro teenageryČervená křesla do jídelnyČervená křesla designováČervená křesla do kuchyněČervená křesla do studentského pokojeČervená křesla do dětského pokojeČervená křesla do halyČervená křesla designČervená křesla eggČervená křesla fotoČervená funkcionalistická křeslaČervená křesla interierČervená křesla jídelníČervená křesla jednacíČervená křesla ke stoluČervená křesla k sedacím soupravámČervená křesla levněČervená křesla maláČervená křesla na kolečkáchČervená křesla na čteníČervená křesla na chalupuČervená křesla na chatuČervená křesla obrázkyČervená křesla obývací pokojČervená křesla otočnáČervená křesla obchodyČervená křesla obchodČervená křesla prodejČervená křesla s podnožkouČervená křesla s dřevěnými područkamiČervená křesla s taburetemČervená křesla s vysokou opěrkouČervená křesla slevyČervená televizní křesla.Červená