1. InHaus.cz
  2. Obývací pokoje
  3. Křesla do obývacího pokoje
  4. Vínová

Vínová Křesla do obývacího pokoje

Tisíce křesel z mnoha e-shopů. Vybírejte chytře podle ceny, barev a stylu. Zde najdete křesla do obývacího pokoje, relaxační křesla, rozkládací křesla na spaní, polohovací křesla. Vybírejte podle ceny, barev nebo podle stylů. Pokud hledáte něco pro více lidí, máme pohovky a gauče nebo celé sedací soupravy. Ke křeslům se hodí konferenční stolky. Vínová židle, Vínová křeslo, Vínová křesílko, Vínová křeslo do obývacího pokoje, Vínová relaxační křeslo, Vínová rozkládací křeslo na spaní, Vínová rozkládací křeslo, Vínová polohovací křeslo, Vínová křesla na balkon, Vínová křesla pro seniory, Vínová křesla k televizi, Vínová křesla do obývacího pokoje, Vínová rozkládací křesla, Vínová masážní křesla, Vínová křesla a pohovky, Vínová křesla a židle, Vínová křesla a lenošky, Vínová křesla a sedací soupravy, Vínová relaxační křesla a lehátka, Vínová barevná křesla, Vínová křesla do pokoje, Vínová křesla do malého bytu, Vínová křesla do obýváku, Vínová křesla do kavárny, Vínová křesla do pokoje pro teenagery, Vínová křesla do jídelny, Vínová křesla designová, Vínová křesla do kuchyně, Vínová křesla do studentského pokoje, Vínová křesla do dětského pokoje, Vínová křesla do haly, Vínová křesla design, Vínová křesla egg, Vínová křesla foto, Vínová funkcionalistická křesla, Vínová křesla interier, Vínová křesla jídelní, Vínová křesla jednací, Vínová křesla ke stolu, Vínová křesla k sedacím soupravám, Vínová křesla levně, Vínová křesla malá, Vínová křesla na kolečkách, Vínová křesla na čtení, Vínová křesla na chalupu, Vínová křesla na chatu, Vínová křesla obrázky, Vínová křesla obývací pokoj, Vínová křesla otočná, Vínová křesla obchody, Vínová křesla obchod, Vínová křesla prodej, Vínová křesla s podnožkou, Vínová křesla s dřevěnými područkami, Vínová křesla s taburetem, Vínová křesla s vysokou opěrkou, Vínová křesla slevy, Vínová televizní křesla.

čalouněná

Čalouněná

Polohovatelné

Polohovatelné

závěsná

Závěsná

Křesla

Křesla

designová

Designová

kožená

Kožená

ušák

Ušák

ratanová

Ratanová

relaxační

Relaxační

bílá

Bílá

Židle

Židle

ekokůže

Ekokůže

Křesla Karup Loop

Křesla Karup Loop

s područkami

S područkami

Seřadit podle:


Obývací pokoje jsou ve stále více domácnostech místem, kde se setkává celá rodina a kde tedy zároveň trávíte nejvíce času. V bytech i domech se obývákům vyhrazuje ta největší místnost. To vše také kvůli tomu, abyste do nich pohodlně umístili veškerý nábytek. Tím nejdůležitějším kouskem nábytku je v obývacím pokoji zřejmě ten sedací. Je už jen na vás, zda vsadíte na obrovskou sedací soupravu, nebo si vystačíte pouze s menším gaučem, který doplníte křesly. Většina lidí v současné době vsází spíše na druhou variantu. Pokoj vypadá vzdušnější a zajímavé křeslo navíc celý prostor ozvláštní.

Co od křesla čekáte?

Při výběru křesla je především důležité si uvědomit, k čemu si jej pořizujete a co od něj očekáváte. Budete na něm pravidelně sedět vy sami, nebo bude sloužit spíše pro usazení případné návštěvy? Chcete křeslo, na kterém si uděláte pohodlí a klidně v něm i usnete, nebo vám stačí něco podobného pohodlnější polstrované židli? To všechno jsou otázky, na něž si před výběrem křesla musíte odpovědět a všechny tyto ukazatele se zároveň promítnou ve velikosti, provedení a mnohdy i ceně.

Na co se zaměřit?

Každé křeslo by mělo mít především stabilní a pevnou konstrukci, ze které se vám bude dobře a snadno vstávat, i když se o ni pořádně opřete. Pro starší osoby se rozhodně nehodí příliš hluboké křeslo, z něhož se jim bude i hůře vstávat. Mělo by mít také široký a anatomicky tvarovaný sedák i podpěru zad. To vše je hraje roli v tom, aby vás po chvíli sezení nic nebolelo. Velmi oblíbená jsou proto křesla s polohováním opěrky zad i podložkou pod nohy. Důležitý je i potahový materiál křesla. Hlavní je, aby vám byl příjemný na dotek. Pokud budete křeslo využívat každodenně, tak určitě oceníte i snadno čistitelný potah. Do domácnosti vybírejte spíše neutrální barvy, které se hodí k celému interiéru. Křeslo pak jednoduše oživíte například barevným polštářkem.


Elegantní a praktické řešení, jak propojit kuchyň s obývacím pokojem

Elegantní a praktické řešení, jak propojit kuchyň s obývacím pokojem

Někdy se nenabízí jiné řešení než vyřešit jednu místnost multifunkčně. Ovšem spojení kuchyňského koutu s obývacím pokojem jde mnohdy provést nenásilně, takže spolu tato dvě odlišná místa mohou skvěle ladit. Přičemž zacho...

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Některé kusy nábytku prostě mít musíme. Takovým je i konferenční stolek. Je srdcem našich obývacích pokojů a mnohdy už není jen jeden osamocený.


Štítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Vínová židleVínová křesloVínová křesílkoVínová křeslo do obývacího pokojeVínová relaxační křesloVínová rozkládací křeslo na spaníVínová rozkládací křesloVínová polohovací křesloVínová křesla na balkonVínová křesla pro senioryVínová křesla k televiziVínová křesla do obývacího pokojeVínová rozkládací křeslaVínová masážní křeslaVínová křesla a pohovkyVínová křesla a židleVínová křesla a lenoškyVínová křesla a sedací soupravyVínová relaxační křesla a lehátkaVínová barevná křeslaVínová křesla do pokojeVínová křesla do malého bytuVínová křesla do obývákuVínová křesla do kavárnyVínová křesla do pokoje pro teenageryVínová křesla do jídelnyVínová křesla designováVínová křesla do kuchyněVínová křesla do studentského pokojeVínová křesla do dětského pokojeVínová křesla do halyVínová křesla designVínová křesla eggVínová křesla fotoVínová funkcionalistická křeslaVínová křesla interierVínová křesla jídelníVínová křesla jednacíVínová křesla ke stoluVínová křesla k sedacím soupravámVínová křesla levněVínová křesla maláVínová křesla na kolečkáchVínová křesla na čteníVínová křesla na chalupuVínová křesla na chatuVínová křesla obrázkyVínová křesla obývací pokojVínová křesla otočnáVínová křesla obchodyVínová křesla obchodVínová křesla prodejVínová křesla s podnožkouVínová křesla s dřevěnými područkamiVínová křesla s taburetemVínová křesla s vysokou opěrkouVínová křesla slevyVínová televizní křesla.Vínová