1. InHaus.cz
  2. Obývací pokoje
  3. Křesla do obývacího pokoje
  4. Tmavě zelená

Tmavě zelená Křesla do obývacího pokoje

Tisíce křesel z mnoha e-shopů. Vybírejte chytře podle ceny, barev a stylu. Zde najdete křesla do obývacího pokoje, relaxační křesla, rozkládací křesla na spaní, polohovací křesla. Vybírejte podle ceny, barev nebo podle stylů. Pokud hledáte něco pro více lidí, máme pohovky a gauče nebo celé sedací soupravy. Ke křeslům se hodí konferenční stolky. Tmavě zelená židle, Tmavě zelená křeslo, Tmavě zelená křesílko, Tmavě zelená křeslo do obývacího pokoje, Tmavě zelená relaxační křeslo, Tmavě zelená rozkládací křeslo na spaní, Tmavě zelená rozkládací křeslo, Tmavě zelená polohovací křeslo, Tmavě zelená křesla na balkon, Tmavě zelená křesla pro seniory, Tmavě zelená křesla k televizi, Tmavě zelená křesla do obývacího pokoje, Tmavě zelená rozkládací křesla, Tmavě zelená masážní křesla, Tmavě zelená křesla a pohovky, Tmavě zelená křesla a židle, Tmavě zelená křesla a lenošky, Tmavě zelená křesla a sedací soupravy, Tmavě zelená relaxační křesla a lehátka, Tmavě zelená barevná křesla, Tmavě zelená křesla do pokoje, Tmavě zelená křesla do malého bytu, Tmavě zelená křesla do obýváku, Tmavě zelená křesla do kavárny, Tmavě zelená křesla do pokoje pro teenagery, Tmavě zelená křesla do jídelny, Tmavě zelená křesla designová, Tmavě zelená křesla do kuchyně, Tmavě zelená křesla do studentského pokoje, Tmavě zelená křesla do dětského pokoje, Tmavě zelená křesla do haly, Tmavě zelená křesla design, Tmavě zelená křesla egg, Tmavě zelená křesla foto, Tmavě zelená funkcionalistická křesla, Tmavě zelená křesla interier, Tmavě zelená křesla jídelní, Tmavě zelená křesla jednací, Tmavě zelená křesla ke stolu, Tmavě zelená křesla k sedacím soupravám, Tmavě zelená křesla levně, Tmavě zelená křesla malá, Tmavě zelená křesla na kolečkách, Tmavě zelená křesla na čtení, Tmavě zelená křesla na chalupu, Tmavě zelená křesla na chatu, Tmavě zelená křesla obrázky, Tmavě zelená křesla obývací pokoj, Tmavě zelená křesla otočná, Tmavě zelená křesla obchody, Tmavě zelená křesla obchod, Tmavě zelená křesla prodej, Tmavě zelená křesla s podnožkou, Tmavě zelená křesla s dřevěnými područkami, Tmavě zelená křesla s taburetem, Tmavě zelená křesla s vysokou opěrkou, Tmavě zelená křesla slevy, Tmavě zelená televizní křesla.

čalouněná

Čalouněná

Polohovatelné

Polohovatelné

závěsná

Závěsná

Křesla

Křesla

designová

Designová

kožená

Kožená

ušák

Ušák

ratanová

Ratanová

relaxační

Relaxační

bílá

Bílá

Židle

Židle

ekokůže

Ekokůže

Křesla Karup Loop

Křesla Karup Loop

s područkami

S područkami

Seřadit podle:


Obývací pokoje jsou ve stále více domácnostech místem, kde se setkává celá rodina a kde tedy zároveň trávíte nejvíce času. V bytech i domech se obývákům vyhrazuje ta největší místnost. To vše také kvůli tomu, abyste do nich pohodlně umístili veškerý nábytek. Tím nejdůležitějším kouskem nábytku je v obývacím pokoji zřejmě ten sedací. Je už jen na vás, zda vsadíte na obrovskou sedací soupravu, nebo si vystačíte pouze s menším gaučem, který doplníte křesly. Většina lidí v současné době vsází spíše na druhou variantu. Pokoj vypadá vzdušnější a zajímavé křeslo navíc celý prostor ozvláštní.

Co od křesla čekáte?

Při výběru křesla je především důležité si uvědomit, k čemu si jej pořizujete a co od něj očekáváte. Budete na něm pravidelně sedět vy sami, nebo bude sloužit spíše pro usazení případné návštěvy? Chcete křeslo, na kterém si uděláte pohodlí a klidně v něm i usnete, nebo vám stačí něco podobného pohodlnější polstrované židli? To všechno jsou otázky, na něž si před výběrem křesla musíte odpovědět a všechny tyto ukazatele se zároveň promítnou ve velikosti, provedení a mnohdy i ceně.

Na co se zaměřit?

Každé křeslo by mělo mít především stabilní a pevnou konstrukci, ze které se vám bude dobře a snadno vstávat, i když se o ni pořádně opřete. Pro starší osoby se rozhodně nehodí příliš hluboké křeslo, z něhož se jim bude i hůře vstávat. Mělo by mít také široký a anatomicky tvarovaný sedák i podpěru zad. To vše je hraje roli v tom, aby vás po chvíli sezení nic nebolelo. Velmi oblíbená jsou proto křesla s polohováním opěrky zad i podložkou pod nohy. Důležitý je i potahový materiál křesla. Hlavní je, aby vám byl příjemný na dotek. Pokud budete křeslo využívat každodenně, tak určitě oceníte i snadno čistitelný potah. Do domácnosti vybírejte spíše neutrální barvy, které se hodí k celému interiéru. Křeslo pak jednoduše oživíte například barevným polštářkem.


Elegantní a praktické řešení, jak propojit kuchyň s obývacím pokojem

Elegantní a praktické řešení, jak propojit kuchyň s obývacím pokojem

Někdy se nenabízí jiné řešení než vyřešit jednu místnost multifunkčně. Ovšem spojení kuchyňského koutu s obývacím pokojem jde mnohdy provést nenásilně, takže spolu tato dvě odlišná místa mohou skvěle ladit. Přičemž zacho...

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Některé kusy nábytku prostě mít musíme. Takovým je i konferenční stolek. Je srdcem našich obývacích pokojů a mnohdy už není jen jeden osamocený.


Štítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Tmavě zelená židleTmavě zelená křesloTmavě zelená křesílkoTmavě zelená křeslo do obývacího pokojeTmavě zelená relaxační křesloTmavě zelená rozkládací křeslo na spaníTmavě zelená rozkládací křesloTmavě zelená polohovací křesloTmavě zelená křesla na balkonTmavě zelená křesla pro senioryTmavě zelená křesla k televiziTmavě zelená křesla do obývacího pokojeTmavě zelená rozkládací křeslaTmavě zelená masážní křeslaTmavě zelená křesla a pohovkyTmavě zelená křesla a židleTmavě zelená křesla a lenoškyTmavě zelená křesla a sedací soupravyTmavě zelená relaxační křesla a lehátkaTmavě zelená barevná křeslaTmavě zelená křesla do pokojeTmavě zelená křesla do malého bytuTmavě zelená křesla do obývákuTmavě zelená křesla do kavárnyTmavě zelená křesla do pokoje pro teenageryTmavě zelená křesla do jídelnyTmavě zelená křesla designováTmavě zelená křesla do kuchyněTmavě zelená křesla do studentského pokojeTmavě zelená křesla do dětského pokojeTmavě zelená křesla do halyTmavě zelená křesla designTmavě zelená křesla eggTmavě zelená křesla fotoTmavě zelená funkcionalistická křeslaTmavě zelená křesla interierTmavě zelená křesla jídelníTmavě zelená křesla jednacíTmavě zelená křesla ke stoluTmavě zelená křesla k sedacím soupravámTmavě zelená křesla levněTmavě zelená křesla maláTmavě zelená křesla na kolečkáchTmavě zelená křesla na čteníTmavě zelená křesla na chalupuTmavě zelená křesla na chatuTmavě zelená křesla obrázkyTmavě zelená křesla obývací pokojTmavě zelená křesla otočnáTmavě zelená křesla obchodyTmavě zelená křesla obchodTmavě zelená křesla prodejTmavě zelená křesla s podnožkouTmavě zelená křesla s dřevěnými područkamiTmavě zelená křesla s taburetemTmavě zelená křesla s vysokou opěrkouTmavě zelená křesla slevyTmavě zelená televizní křesla.Tmavě zelená