1. InHaus.cz
  2. Obývací pokoje
  3. Křesla do obývacího pokoje
  4. Tmavě modrá

Tmavě modrá Křesla do obývacího pokoje

Tisíce křesel z mnoha e-shopů. Vybírejte chytře podle ceny, barev a stylu. Zde najdete křesla do obývacího pokoje, relaxační křesla, rozkládací křesla na spaní, polohovací křesla. Vybírejte podle ceny, barev nebo podle stylů. Pokud hledáte něco pro více lidí, máme pohovky a gauče nebo celé sedací soupravy. Ke křeslům se hodí konferenční stolky. Tmavě modrá židle, Tmavě modrá křeslo, Tmavě modrá křesílko, Tmavě modrá křeslo do obývacího pokoje, Tmavě modrá relaxační křeslo, Tmavě modrá rozkládací křeslo na spaní, Tmavě modrá rozkládací křeslo, Tmavě modrá polohovací křeslo, Tmavě modrá křesla na balkon, Tmavě modrá křesla pro seniory, Tmavě modrá křesla k televizi, Tmavě modrá křesla do obývacího pokoje, Tmavě modrá rozkládací křesla, Tmavě modrá masážní křesla, Tmavě modrá křesla a pohovky, Tmavě modrá křesla a židle, Tmavě modrá křesla a lenošky, Tmavě modrá křesla a sedací soupravy, Tmavě modrá relaxační křesla a lehátka, Tmavě modrá barevná křesla, Tmavě modrá křesla do pokoje, Tmavě modrá křesla do malého bytu, Tmavě modrá křesla do obýváku, Tmavě modrá křesla do kavárny, Tmavě modrá křesla do pokoje pro teenagery, Tmavě modrá křesla do jídelny, Tmavě modrá křesla designová, Tmavě modrá křesla do kuchyně, Tmavě modrá křesla do studentského pokoje, Tmavě modrá křesla do dětského pokoje, Tmavě modrá křesla do haly, Tmavě modrá křesla design, Tmavě modrá křesla egg, Tmavě modrá křesla foto, Tmavě modrá funkcionalistická křesla, Tmavě modrá křesla interier, Tmavě modrá křesla jídelní, Tmavě modrá křesla jednací, Tmavě modrá křesla ke stolu, Tmavě modrá křesla k sedacím soupravám, Tmavě modrá křesla levně, Tmavě modrá křesla malá, Tmavě modrá křesla na kolečkách, Tmavě modrá křesla na čtení, Tmavě modrá křesla na chalupu, Tmavě modrá křesla na chatu, Tmavě modrá křesla obrázky, Tmavě modrá křesla obývací pokoj, Tmavě modrá křesla otočná, Tmavě modrá křesla obchody, Tmavě modrá křesla obchod, Tmavě modrá křesla prodej, Tmavě modrá křesla s podnožkou, Tmavě modrá křesla s dřevěnými područkami, Tmavě modrá křesla s taburetem, Tmavě modrá křesla s vysokou opěrkou, Tmavě modrá křesla slevy, Tmavě modrá televizní křesla.

čalouněná

Čalouněná

Polohovatelné

Polohovatelné

závěsná

Závěsná

Křesla

Křesla

designová

Designová

kožená

Kožená

ušák

Ušák

ratanová

Ratanová

relaxační

Relaxační

bílá

Bílá

Židle

Židle

ekokůže

Ekokůže

Křesla Karup Loop

Křesla Karup Loop

s područkami

S područkami

Seřadit podle:


Obývací pokoje jsou ve stále více domácnostech místem, kde se setkává celá rodina a kde tedy zároveň trávíte nejvíce času. V bytech i domech se obývákům vyhrazuje ta největší místnost. To vše také kvůli tomu, abyste do nich pohodlně umístili veškerý nábytek. Tím nejdůležitějším kouskem nábytku je v obývacím pokoji zřejmě ten sedací. Je už jen na vás, zda vsadíte na obrovskou sedací soupravu, nebo si vystačíte pouze s menším gaučem, který doplníte křesly. Většina lidí v současné době vsází spíše na druhou variantu. Pokoj vypadá vzdušnější a zajímavé křeslo navíc celý prostor ozvláštní.

Co od křesla čekáte?

Při výběru křesla je především důležité si uvědomit, k čemu si jej pořizujete a co od něj očekáváte. Budete na něm pravidelně sedět vy sami, nebo bude sloužit spíše pro usazení případné návštěvy? Chcete křeslo, na kterém si uděláte pohodlí a klidně v něm i usnete, nebo vám stačí něco podobného pohodlnější polstrované židli? To všechno jsou otázky, na něž si před výběrem křesla musíte odpovědět a všechny tyto ukazatele se zároveň promítnou ve velikosti, provedení a mnohdy i ceně.

Na co se zaměřit?

Každé křeslo by mělo mít především stabilní a pevnou konstrukci, ze které se vám bude dobře a snadno vstávat, i když se o ni pořádně opřete. Pro starší osoby se rozhodně nehodí příliš hluboké křeslo, z něhož se jim bude i hůře vstávat. Mělo by mít také široký a anatomicky tvarovaný sedák i podpěru zad. To vše je hraje roli v tom, aby vás po chvíli sezení nic nebolelo. Velmi oblíbená jsou proto křesla s polohováním opěrky zad i podložkou pod nohy. Důležitý je i potahový materiál křesla. Hlavní je, aby vám byl příjemný na dotek. Pokud budete křeslo využívat každodenně, tak určitě oceníte i snadno čistitelný potah. Do domácnosti vybírejte spíše neutrální barvy, které se hodí k celému interiéru. Křeslo pak jednoduše oživíte například barevným polštářkem.


Sedačka je srdcem každého obýváku

Sedačka je srdcem každého obýváku

Sedací souprava v první řadě slouží k odpočinku. Po náročném pracovním dni se na ní zaboříme a alespoň na pár vzácných okamžiků, ať již s knihou či sklenkou vína v ruce zapomeneme na dění okolo sebe. Zalíbil se vám tento...

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Konferenční stolky – praktiční pomocníci i must have krasavci

Některé kusy nábytku prostě mít musíme. Takovým je i konferenční stolek. Je srdcem našich obývacích pokojů a mnohdy už není jen jeden osamocený.


Štítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Tmavě modrá židleTmavě modrá křesloTmavě modrá křesílkoTmavě modrá křeslo do obývacího pokojeTmavě modrá relaxační křesloTmavě modrá rozkládací křeslo na spaníTmavě modrá rozkládací křesloTmavě modrá polohovací křesloTmavě modrá křesla na balkonTmavě modrá křesla pro senioryTmavě modrá křesla k televiziTmavě modrá křesla do obývacího pokojeTmavě modrá rozkládací křeslaTmavě modrá masážní křeslaTmavě modrá křesla a pohovkyTmavě modrá křesla a židleTmavě modrá křesla a lenoškyTmavě modrá křesla a sedací soupravyTmavě modrá relaxační křesla a lehátkaTmavě modrá barevná křeslaTmavě modrá křesla do pokojeTmavě modrá křesla do malého bytuTmavě modrá křesla do obývákuTmavě modrá křesla do kavárnyTmavě modrá křesla do pokoje pro teenageryTmavě modrá křesla do jídelnyTmavě modrá křesla designováTmavě modrá křesla do kuchyněTmavě modrá křesla do studentského pokojeTmavě modrá křesla do dětského pokojeTmavě modrá křesla do halyTmavě modrá křesla designTmavě modrá křesla eggTmavě modrá křesla fotoTmavě modrá funkcionalistická křeslaTmavě modrá křesla interierTmavě modrá křesla jídelníTmavě modrá křesla jednacíTmavě modrá křesla ke stoluTmavě modrá křesla k sedacím soupravámTmavě modrá křesla levněTmavě modrá křesla maláTmavě modrá křesla na kolečkáchTmavě modrá křesla na čteníTmavě modrá křesla na chalupuTmavě modrá křesla na chatuTmavě modrá křesla obrázkyTmavě modrá křesla obývací pokojTmavě modrá křesla otočnáTmavě modrá křesla obchodyTmavě modrá křesla obchodTmavě modrá křesla prodejTmavě modrá křesla s podnožkouTmavě modrá křesla s dřevěnými područkamiTmavě modrá křesla s taburetemTmavě modrá křesla s vysokou opěrkouTmavě modrá křesla slevyTmavě modrá televizní křesla.Tmavě modrá