1. InHaus.cz
  2. Obývací pokoje
  3. Křesla do obývacího pokoje
  4. Khaki

Khaki Křesla do obývacího pokoje

Tisíce křesel z mnoha e-shopů. Vybírejte chytře podle ceny, barev a stylu. Zde najdete křesla do obývacího pokoje, relaxační křesla, rozkládací křesla na spaní, polohovací křesla. Vybírejte podle ceny, barev nebo podle stylů. Pokud hledáte něco pro více lidí, máme pohovky a gauče nebo celé sedací soupravy. Ke křeslům se hodí konferenční stolky. Khaki židle, Khaki křeslo, Khaki křesílko, Khaki křeslo do obývacího pokoje, Khaki relaxační křeslo, Khaki rozkládací křeslo na spaní, Khaki rozkládací křeslo, Khaki polohovací křeslo, Khaki křesla na balkon, Khaki křesla pro seniory, Khaki křesla k televizi, Khaki křesla do obývacího pokoje, Khaki rozkládací křesla, Khaki masážní křesla, Khaki křesla a pohovky, Khaki křesla a židle, Khaki křesla a lenošky, Khaki křesla a sedací soupravy, Khaki relaxační křesla a lehátka, Khaki barevná křesla, Khaki křesla do pokoje, Khaki křesla do malého bytu, Khaki křesla do obýváku, Khaki křesla do kavárny, Khaki křesla do pokoje pro teenagery, Khaki křesla do jídelny, Khaki křesla designová, Khaki křesla do kuchyně, Khaki křesla do studentského pokoje, Khaki křesla do dětského pokoje, Khaki křesla do haly, Khaki křesla design, Khaki křesla egg, Khaki křesla foto, Khaki funkcionalistická křesla, Khaki křesla interier, Khaki křesla jídelní, Khaki křesla jednací, Khaki křesla ke stolu, Khaki křesla k sedacím soupravám, Khaki křesla levně, Khaki křesla malá, Khaki křesla na kolečkách, Khaki křesla na čtení, Khaki křesla na chalupu, Khaki křesla na chatu, Khaki křesla obrázky, Khaki křesla obývací pokoj, Khaki křesla otočná, Khaki křesla obchody, Khaki křesla obchod, Khaki křesla prodej, Khaki křesla s podnožkou, Khaki křesla s dřevěnými područkami, Khaki křesla s taburetem, Khaki křesla s vysokou opěrkou, Khaki křesla slevy, Khaki televizní křesla.

čalouněná

Čalouněná

Polohovatelné

Polohovatelné

závěsná

Závěsná

Křesla

Křesla

designová

Designová

ušák

Ušák

kožená

Kožená

relaxační

Relaxační

bílá

Bílá

ratanová

Ratanová

Židle

Židle

Křesla Karup Loop

Křesla Karup Loop

ekokůže

Ekokůže

s područkami

S područkami

Seřadit podle:


Obývací pokoje jsou ve stále více domácnostech místem, kde se setkává celá rodina a kde tedy zároveň trávíte nejvíce času. V bytech i domech se obývákům vyhrazuje ta největší místnost. To vše také kvůli tomu, abyste do nich pohodlně umístili veškerý nábytek. Tím nejdůležitějším kouskem nábytku je v obývacím pokoji zřejmě ten sedací. Je už jen na vás, zda vsadíte na obrovskou sedací soupravu, nebo si vystačíte pouze s menším gaučem, který doplníte křesly. Většina lidí v současné době vsází spíše na druhou variantu. Pokoj vypadá vzdušnější a zajímavé křeslo navíc celý prostor ozvláštní.

Co od křesla čekáte?

Při výběru křesla je především důležité si uvědomit, k čemu si jej pořizujete a co od něj očekáváte. Budete na něm pravidelně sedět vy sami, nebo bude sloužit spíše pro usazení případné návštěvy? Chcete křeslo, na kterém si uděláte pohodlí a klidně v něm i usnete, nebo vám stačí něco podobného pohodlnější polstrované židli? To všechno jsou otázky, na něž si před výběrem křesla musíte odpovědět a všechny tyto ukazatele se zároveň promítnou ve velikosti, provedení a mnohdy i ceně.

Na co se zaměřit?

Každé křeslo by mělo mít především stabilní a pevnou konstrukci, ze které se vám bude dobře a snadno vstávat, i když se o ni pořádně opřete. Pro starší osoby se rozhodně nehodí příliš hluboké křeslo, z něhož se jim bude i hůře vstávat. Mělo by mít také široký a anatomicky tvarovaný sedák i podpěru zad. To vše je hraje roli v tom, aby vás po chvíli sezení nic nebolelo. Velmi oblíbená jsou proto křesla s polohováním opěrky zad i podložkou pod nohy. Důležitý je i potahový materiál křesla. Hlavní je, aby vám byl příjemný na dotek. Pokud budete křeslo využívat každodenně, tak určitě oceníte i snadno čistitelný potah. Do domácnosti vybírejte spíše neutrální barvy, které se hodí k celému interiéru. Křeslo pak jednoduše oživíte například barevným polštářkem.


Obývací pokoj v temperamentním BOHO stylu

Obývací pokoj v temperamentním BOHO stylu

Pokud máte rádi divoké barvy, tvary, originální dekorace bude pro váš interiér tou pravou volbou boho styl.

Váš byt jako útulné útočiště před světem 

Váš byt jako útulné útočiště před světem 

Umíte si představit svůj byt bez nábytku? Byl by smutný, pustý a bez duše. Teprve ten správný nábytek dodává vašemu bydlení příjemnou atmosféru, v níž rádi trávíte svůj volný čas a chvíle odpočinku ve společnosti rodiny,...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Khaki židleKhaki křesloKhaki křesílkoKhaki křeslo do obývacího pokojeKhaki relaxační křesloKhaki rozkládací křeslo na spaníKhaki rozkládací křesloKhaki polohovací křesloKhaki křesla na balkonKhaki křesla pro senioryKhaki křesla k televiziKhaki křesla do obývacího pokojeKhaki rozkládací křeslaKhaki masážní křeslaKhaki křesla a pohovkyKhaki křesla a židleKhaki křesla a lenoškyKhaki křesla a sedací soupravyKhaki relaxační křesla a lehátkaKhaki barevná křeslaKhaki křesla do pokojeKhaki křesla do malého bytuKhaki křesla do obývákuKhaki křesla do kavárnyKhaki křesla do pokoje pro teenageryKhaki křesla do jídelnyKhaki křesla designováKhaki křesla do kuchyněKhaki křesla do studentského pokojeKhaki křesla do dětského pokojeKhaki křesla do halyKhaki křesla designKhaki křesla eggKhaki křesla fotoKhaki funkcionalistická křeslaKhaki křesla interierKhaki křesla jídelníKhaki křesla jednacíKhaki křesla ke stoluKhaki křesla k sedacím soupravámKhaki křesla levněKhaki křesla maláKhaki křesla na kolečkáchKhaki křesla na čteníKhaki křesla na chalupuKhaki křesla na chatuKhaki křesla obrázkyKhaki křesla obývací pokojKhaki křesla otočnáKhaki křesla obchodyKhaki křesla obchodKhaki křesla prodejKhaki křesla s podnožkouKhaki křesla s dřevěnými područkamiKhaki křesla s taburetemKhaki křesla s vysokou opěrkouKhaki křesla slevyKhaki televizní křesla.Khaki