1. InHaus.cz
  2. Obývací pokoje
  3. Křesla do obývacího pokoje
  4. Minimalistická
  5. Klasická
  6. Moderní
  7. Bílé látkové křeslo Micadoni Saamit

Bílé látkové křeslo Micadoni Saamit

Křeslo Saamit od společnosti MICADONI, nabízí elegantní křivky v moderním pojetí tradičního designu. Čalounění je zhotoveno ze strukturované tkaniny s kroucenou vazbou, která vytváří vícerozměrný dojem. Tkanina je velmi odolná proti oděru, čímž zaručí dlouhodobé používání bez známek opotřebení, a navíc splňuje certifikát Oeko-Tex®.  Křeslo Saamit je ideální do jakéhokoli prostoru v moderním nebo minimalistickém stylu. Perfektně se kombinuje s konferenčními stolky z masivního dřeva nebo kovu a snadno se doplňuje měkkými polštáři, které vytvoří dokonalé místo pro čtení a odpočinek. Pořiďte si křeslo, které pozvedne váš interiér!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá . 

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Tip: Křeslo doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.

Styl: Moderní,Klasická,Minimalistická
Kategorie: Křesla do obývacího pokoje
Dodání: na dotaz

Do obchodu Designovynabytek.cz 13598,-

barva: bílá
čalounění: látka
gramáž: 620 g/m²
hloubka: 72 cm
hloubka sedadla: 58 cm
martindale: 80.000
materiál: látka
materiál podnože: plast
max. nosnost: 150 kg
rozměr 1. balíku: 91 x 77 x 85 cm
šířka: 86 cm
šířka opěrky: 12 cm
typ látky: ascot nata
výška: 80 cm
výška opěradla: 36 cm
výška podnože: 3 cm

Další Křesla do obývacího pokoje