1. InHaus.cz
  2. Kuchyně
  3. Dózy a nádoby na potraviny
  4. 5five Simply Smart Organizér do lednice, 37 x 22 x 10 cm, plastový

5five Simply Smart Organizér do lednice, 37 x 22 x 10 cm, plastový

Potravinářská krabička pro chladničku, organizátor, zásuvku, 37 x 22 cm je řešení, které je vhodné pro všechny chladničky. Chladnička je místem, kde ukládáme jídlo. Nízká teplota uvnitř chladničky je navržena tak, aby prodloužila životnost produktů uložených v ní a chránila je před znehodnocením. Skladování ovoce a zeleniny však vyžaduje zvláštní pozornost, protože pokud dojde k mechanickému poškození, začnou se okamžitě zhoršovat a v poškozených oblastech se objeví karcinogenní forma. Kromě toho jejich skladování vyžaduje vyšší teploty než skladování např. masa nebo jiných potravin.

Potravinářský kontejner 5five Simple Smart Smart Chladnička poskytuje dokonalou izolaci skladovaných produktů z regálů, na kterých jsou uloženy a uloženy na nich, takže předměty, jako je ovoce nebo zelenina, nejsou vystaveny mechanickému poškození. Kontejner, umístěný pod skleněnou polici, také poskytuje mírně vyšší teplotu v ní, než je teplota v celé chladničce, což je nesmírně důležité pro zachování čerstvosti ovoce a zeleniny.

Vyrobeno z nejkvalitnějších komponentů zaručuje spokojenost s používáníma správná cirkulace vzduchu je ochranou proti vývoji plísní. Kontejner lze snadno vyjmout a umýt. Je velmi snadné jej čistit.

Vlastnosti produktu:

  • renomovaná značka 5pět Simple Smart,
  • vyrobené z nejkvalitnějších materiálů.
  • rozměry jsou 37 x 22 cm.
  • průhledný design chrání zeleninu a ovoce před obalem.
  • chrání před účinky příliš nízké teploty,
  • inhibuje tvorbu plísní v chladničce.

Styl:
Kategorie: Dózy a nádoby na potraviny
Dodání: skladem

Do obchodu EMAKO.CZ s.r.o. 219,-

barva: tranparentní
délka (cm): 37
délka (cm):: 37
dominantní barva: průhledný
dominantní materiál: plast
materiál: polietylen
šírka (cm): 22
šírka (cm):: 22
výrobce: five
výška (cm): 10

Další Dózy a nádoby na potraviny