Kuchyně na míru do paneláku? Jde to!

Oslovila mě kamarádka Lucka s tím, že by si moc přála předělat kuchyň ve svém panelovém bytě a to do stylu našich kuchyní. Snažila jsem se jí nejdříve odradit, protože jsem si nebyla výsledkem úplně jistá a bylo mi jasné, že prostor je minimální a tudíž se celá kuchyň bude muset vyrobit kompletně na míru. To znamená, že na nabídku našich typizovaných dílů, které nabízíme, můžeme zapomenout a musím navrhnout něco, co jí perfektně sedne, jak rozměrem, tak praktičností a stylem. Celé dílo vzniklo pod rukama našich partnerských truhlářů pod vedením pana Michálka, za což jim patří velký dík.

Vrhly jsme se s Luckou do toho a na základě jejích požadavků a nápadů jsem navrhla kuchyň, která v sobě zahrnuje i pracovní kout, line se po delší stěně, potom pokračuje pod oknem a vlastně vyplňuje všechny čtyři zdi místnosti.

A pro srovnání foto, jak vypadala kuchyně předtím?? Stálo to za to? Rozhodně, Lucka je spokojená, září a vaří s mnohem větším elánem, než kdy předtím. Naši šikovní truhláři opět obstáli na výbornou.

Celá místnost je opravdu hodně vyplněná nábytkem, zato nabízí vše po ruce, praktičnost i útulnost.

Vystouplá dvířka, za kterými je schovaná právě zmiňovaná myčka a pračka jsem nechala udělat v jiné barvě než celou kuchyň, takže se v tomto momentě spíš jedná o dekorativní přednost než nutnost něco schovat.

Dřez i baterie v nerezu jsou z Ikei, deska je pak tvořena v ploše z lamina a okraj je dřevěný. Obklad je italský, který jsme si nechali dovézt a je také možnost si ho u nás objednat.

Detail spojení laminové desky s dřevěným frézovaným okrajem: ten totiž dodal kuchyni na kráse nejvíc, protože laminové desky mají hodně nevzhledné zakončení. Přitom ale svou praktičností se se dřevem nemůžou rovnat, vydrží podstatně víc.

Dřevěná palubková dvířka na pračku a myčku krásně kontrastují s bílou kuchyní.

Stěnu po levé straně jsme zaplnili prakticky až ke stropu, takže úložného místa je dostatek, je zde zabudovaná i mikrovlnka a truhláři si pohráli se dřevěnou zatahovací roletkou.

Stůl je opět v přírodní barvě, jen mírně mořený a velikostně odpovídá požadavkům majitelky.

Autor: Anglická Sezóna
Datum realizace: 2016-03-31

vladko • před: 2 roky a 3 měsíci

Super veľmi pekne....


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N