Vneste jednoduchý minimalistický styl do vaší koupelny

Chcete mít krásnou koupelnu, která se vám neokouká? Máme pro vás pár rad, díky kterým bude vaše koupelna opravdu moderní.  

Jaký obklad zvolit do minimalistické koupelny?

Sáhněte po neutrálních barvách, jako je šedá, bílá či béžová. Tyto barvy nikdy neomrzí a velice snadno se kombinují s dalšími prvky interiéru. Je jen na vás, zda zvolíte matný či lesklý povrch. Oba budou vypadat dobře. Koupelnu pak jednoduše dolaďte koupelnovými doplňky, háčky, ručníky apod.

A jakou vybrat dlažbu

K jednobarevným neutrálním obkladům se skvěle hodí dlažba v imitaci dřeva. Díky neutrálnosti barev můžete odstín dřeva vybrat dle vaší libosti. Každý bude vypadat skvěle. Dlažba imitující dřevo dodá do koupelny i jiného interiéru přírodní prvek, ale zachová si své dobré vlastnosti keramické dlažby. Hlavní výhody oproti dřevěné podlaze jsou:

  • nevadí jí voda – což právě v koupelně nejvíce oceníte
  • snadno se udržuje – žádná impregnace a leštění, jednoduše setřete a je hotovo
  • vede teplo a je proto vhodná pro podlahové topení

Chcete přesto do koupelny barevné obklady a dlažby?  Dlažba se vzhledem dřeva je velice vděčný materiál, který lze snadno zkombinovat i se živějšími barvami.

Tip

Velice stylovým dojmem působí lesklý bílý obklad právě s dlažbou v dekoru dřeva. Stěny můžete ponechat čistě bílé a vytvořit tím minimalistický design. Pro oživení můžete na stěny použít jako dekoraci dlažbu v dekoru dřeva, která je na podlaze.  Na přiložených realizacích můžete tuto kombinaci vidět. Všechny materiály v této realizaci jsou cenově výhodné a M.B.KERAMIKA je má skladem. Jednoduše řečeno moderní koupelna rychle a za málo peněz.

Kromě dlažeb v dekoru dřeva máme na našich prodejnách mnoho typů dlažeb mimo jiné v imitaci kamene, rustikální, imitaci betonové stěrky a podobně. Najdete tu i širokou škálu dlažeb určených pro exteriér, venkovní dlažby na terasy,  2cm dlažby vhodné pro pokládky na terče, velkoformátové obklady a dlažby…. Obklady různých designů a také veškeré vybavení do koupelny. 

Prohlédněte si také naše fotogalerie a naleznete zde další inspiraci. A ještě lépe uděláte, když nás rovnou navštívíte na některé z prodejen  M.B.KERAMIKY. 

Autor: M.B.Keramika spol. s r. o.Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N