Tapeta v obyváku

BarboraS
BarboraS
9.10. • v poradna-bytoveho-designu

Dobrý den paní Aniolová chtěla bych poradit jaká tapeta by se hodila na zeď za televizí,chtěla bych jí nějak oživit ale nevím jak.Sedačka je černá s bílým prošíváním. děkují BarboraS


Tapeta v obyváku foto
Urban Sphere Interior • před: 2 roky a 7 měsíci

Dobrý den, souhlasím s Vaší úvahou - takto bílá stěna si určitě zaslouží oživit. Vzhledem k tomu, že nevím, jak vypada celý interiér, tak Vám mohu dát teoretickou radu, jak postupovat s výběrem tapety. Rozhodněte se, zda chcete, aby tapeta byla spíše do stylu místnosti - tj. ve vašem případě jednoduchý styl, přírodní materiály a nebo zdali chcete jit do kontrastu, tj. něco výrazného, co byste ale pak měla ještě více rozvinout v interiéru např. doplňky (polštáře, vázy, malé dekorační předměty). Po této úvaze si vemte materiály (vidím tmavou dubovou podlahu, smrkové dveře?, světlý TV stolek a přiložte si vzorek tapety na stěnu. Doporučuji se vydat do showroomu s tapetami (pokud jste z Prahy, můžete jit do obchodu "lavmi", se kterýma spolupracuji a můžu doporučit - www.lavmi). Ti Vám vzorky půjčí a vy nejlépe uvidíte ve vašem interiéru, která tapeta funguje. Za sebe to vidím na zelenou, šedivou, hnědou barevnost, která by se hodila k daným povrchům. V žádném případě ale nedoporučuji, abyste si tapetu koupila na internetu, aniž byste viděla vzorek a to, jak funguje v daném interiéru. Hodně stěstí s výběrem!

BarboraS • před: 2 roky a 7 měsíci

Děkuji ještě vám zasílám druhou část obýváku.Třeba i ještě s něčím poradíte.Ještě jednou moc děkují.Barbora S
foto foto

Urban Sphere Interior • před: 2 roky a 7 měsíci

Díky za fotku, mám mnohem lepší představu o Vašem interiéru. Vybrala jsem následující 3 kandidáty: http://www.lavmi.cz/mat, http://www.lavmi.cz/new, http://www.lavmi.cz/fie. I tak ale stále doporučuji si vzít konkrétní vzorek a přiložit jej na stěnu, barevnost monitoru klame a tapety skutečně nelze vybirat on line.