Nové diskuse
sladění dekorů v interiéru

sladění dekorů v interiéru

Odpovedi 0 Oblibene0
Kde kupujete záclony a jaké vybrat?

Kde kupujete záclony a jaké vybrat?

Odpovedi 0 Oblibene0
Výmalba obývacího pokoje

Výmalba obývacího pokoje

Odpovedi 0 Oblibene0
Jak využít prázdnou místnost

Jak využít prázdnou místnost

Odpovedi 0 Oblibene0
Chytrá domácnost

Chytrá domácnost

Odpovedi 0 Oblibene0
Postel do ložnice?

Postel do ložnice?

Odpovedi 4 Oblibene0
Klimatizace po sezóně

Klimatizace po sezóně

Odpovedi 2 Oblibene0
Klimatizace

Klimatizace

Odpovedi 5 Oblibene0
Biokrb?

Biokrb?

Odpovedi 0 Oblibene0
vhodná barva k podlaze

vhodná barva k podlaze

Odpovedi 2 Oblibene0
Nejživější diskuse
Televize nad krbem ?

Televize nad krbem ?

Odpovedi 29 Oblibene1
Jak mám vyzdobit obývák ?

Jak mám vyzdobit obývák ?

Odpovedi 56 Oblibene0
Jak opticky rozšířit úzkou chodbu ?

Jak opticky rozšířit úzkou chodbu ?

Odpovedi 13 Oblibene0
Vchodové dveře Vekra? Zkušenosti

Vchodové dveře Vekra? Zkušenosti

Odpovedi 52 Oblibene0
Postel z dřevěných palet

Postel z dřevěných palet

Odpovedi 1 Oblibene0
Rada jakou barvou vymalovat ložnici?

Rada jakou barvou vymalovat ložnici?

Odpovedi 12 Oblibene0
Ložnice

Ložnice

Odpovedi 10 Oblibene0
Úzká chodba

Úzká chodba

Odpovedi 7 Oblibene0
Obklad nebo štuk v koupelně

Obklad nebo štuk v koupelně

Odpovedi 13 Oblibene0
Pracovní kout v obýváku

Pracovní kout v obýváku

Odpovedi 2 Oblibene0

Bohemia Energy odstoupení od smlouvy

Kyta
Kyta
30.05. • v ostatni

Dobrý den, prosím poradíte mi někdo.. v pondělí odpolko jsem podepsala smlouvu na energie s firmou Bohemia Energy. Včera jsem se o tom bavila s našima a ty ať to koukám zrušit, že si akorát zbytečně zadělávám na starosti, že tam kde to mám je o mě dobře postaráno. Tak teď nevím co si počít.. jestli to fakt zrušit jak tvrdí naši a sesmolit nějaké odstoupení a nebo to nechat jak to je. Ten pán mě ujišťoval, že mi optimalizují ceny abych ušetřila za energie, tak proto jsem to vzala. Co myslíte, poradíte mi někdo? Nebo na to máte nějaký jiný názor? Budu ráda za jakoukoliv informaci, díky..

Daniela • před: 11 měsíci a 17 dny

Ahoj, taky jsem řešila tuto situaci a po uvážení a vyspání se z toho jsem raději od smlouvy s Bohemia energy odstoupila, měla jsem to úplně bez problému, protože je tam na to doba 14dnů, co jsem zjišťovala a do tý jsem se vtěsnala. Ale teď když na to koukám s odstupem a vidím jak se má zdražovat tak jsem možná udělala kravinu, ale teď už je pozdě bycha honit.

Verča • před: 11 měsíci a 11 dny

Ahoj, myslím, že u nás doma už to manžel taky řešil, můžu ti to zjistit :-)

Martin • před: 11 měsíci a 9 dny

Zdravím Kyto, být vámi bych tu smlouvu nerušil, přesně jak píše paní Daniela, má se zdražovat a ceny hlavních dodavatelů půjdou nahoru, samozřejmě nevím od koho nyní berete, ale Bohemia Energy je v současné době nejlevnějším dodavatelem na trhu, tak si tím jistě neuškodíte. Sám už od nich energie beru 4. rokem a nemůžu si stěžovat.

Verča • před: 10 měsíci a 24 dny

Ahoj Kyto, omlouvám se, že píšu tak opožděně, ale byli jsme na předprázdninové dovče a dostala jsem se k tomu až teď. :-) ..tak manžel už tu  Bohemia energy opravdu jednou rušil a to tak, že si prý stáhnul k tomu nějaké formuláře ze stránek firmy a odeslal je doporučeně, předtím samozřejmě ještě vyplnil potřebný, ale prej hlavně doporučeně, abyste od toho měla doklad. Teď už teda nevím jestli mi říkal že volali nebo psali, ale to odstoupení mu uznali, takže jsme zůstali bez změn ú původního dodavatele. :-)

Kyta • před: 10 měsíci a 10 dny

Ahoj, děkuji všem co mi poslali názor nebo zkušenost, Verčo tobě děkuji, že jsi si na to vzpomněla ještě zpětně, vážím si toho. Já si nakonec tu smlouvu od Bohemia Energy nechala. Doma jsem si to sice od táty vyslechla, ale řekla jsem mu k tomu své a že moje účty stejnak platit nebude, tak ať to nechá na mojí hlavě. Je to sice všechno ještě na začátku, ale zatím se mnou jednají v pohodě, tak snad v tom i vydrží. :-) Takže ještě jednou díky.

Luděk Müller • před: 9 měsíci a 26 dny

Dle mého si tím nic nepokazila, já jsem u Bohemia energy 3 roky a úsporu mám slušnou, jediný co jsem musel udělat, bylo změnit bankovní spojení a to bylo vše, jinak bez problémů.

František • před: 8 měsíci a 23 dny

Všechno jde zrušit když se chce a jde to během několika dní, nevím na co byste si měla zadělat..?! Bohemia Energy dodává úplně stejnou elektřinu a plyn jako ostatní dodavatelé i jako ten, koho máte teď, ale levněji. Předpokládám, že vaši rodiče mají akorát strach z nových věcí a co sami nikdy neměli odvahu zkusit..

Ondřej Plevka • před: 7 měsíci a 4 dny

Já mám u Bohemia Energy sjednanou volně vázanou smlouvu, pro ty co by nevěděli, tak smlouvu na dobu neurčitou, což pro mě znamená, že ji můžu ukončit kdykoliv podle své libosti, když si třeba najdu lepší nabídku, nebo když se mi třeba nebude něco pozdávat, pak akorát následuje 3měsíční výpovědní lhůta a jsem volný. Každopádně zatím nic takového neplánuji, smlouvu mám u Bohemia Energy necelý rok a zatím jsem spokojen.

Mirek • před: 5 měsíci a 16 dny

Nám odstoupení od smlouvy trvalo asi 5 měsíců, když to budu počítat od doby, kdy jsme zažádali o změnu dodavatele. Ale více méně to byl komplet servis už nastupujícího dodavatele, kdy my dostávali pouze informace o průběhu ukončení smlouvy. Důležité byly odečty a zapsání víc jsme v podstatě my neřešili. Bohemia Energy nás ještě kontaktovala s alternativním řešením, ale vzhledem k investovanému času do výběru nového dodavatele, jsme to zamítli. Bohemia Energy využila dobu pro naše odstoupení v plném rozsahu, jak jinak, ale uvolnila nás, takže jsme bez komplikací firmu změnili.

Adam Vl. • před: 3 měsíci a 27 dny

Akorát před koncem roku jsem je změnil, ten liebesbrief co nám poslali se zvýšením ceny nás fakt nenadchnul, tak jsem udělal prostřednictvím nového dodavatele změnu, využil jsem § v zákoně a bylo. Komplet celá změna od Bohemia energy proběhla v klidu a hladce a ještě k tomu jsem to celé vyřídil meilově. Další komunikace s nimi nebylo třeba.

Lukáš • před: 2 měsíci a 18 dny

Adame, myslím si, že jste to řešil trochu unáhleně, měl jste si zavolat na firmu a oni by vám dali vybrat jeden z levnějších tarifů, já měl na výběr tuším ze dvou nebo tří aktuálních a skončil jsem na tarifu, který je teď výhodnější ještě oproti tomu předchozímu a je v něm měsíc zadarmo. Tak pro příště… ;)

Hynek • před: 1 měsícem a 12 dny

jj přesně tak, jde o tzv retenční nabídky, který mají za cíl udržet zákazníka, díky výhodnější nabídce. Jako já říkám vždycky, že holá huba, holé neštěstí, proto když mi přijde něco nevýhodné, tak zavolám že vzhledem k ceně co mám, tak uvažuji o změně za lepším a jak se hned snaží mi nabídnout to nej co mají k dispozici. Zažil jsem to u telefonu, internetu a u dodavatele Bohemia energy to bylo prašť jako uhoď. Takže kolikrát ta změna fakt není třeba a u stejné firmy se najde i výhodnější možnost, jen je hold třeba se po ní jít. Já jsem nakonec u Bohemia energy ušetřil ještě o necelou tisícovku na vrch.

ico-no-user
Jméno*: • Přidej svůj komentář
E-mail*:
Ochrana proti spamu.
Napiš aktuální číslo dne v měsíci*:
Přidat foto Přidat fotografii