Levná kuchyně - recenze

Karol
Karol
27.12. • v design

Dobrý den, ráda bych vás požádala o radu, po svátcích plánujeme rekonstrukci kuchyně, a nevíme pro jaké studio se rozhodnout, mě se zatím nejvíce libí kuchyně u oresi, ale nemám s tou firmou žádné zkušenosti, je tu někdo kdo ano, případně jestli mi někdo doporučí jiné studio? Předem děkuju za vaše odpovědi.

Domča • před: 4 měsíci a 18 dny

Zdravím, podle mě u oresi nic nezkazíte, moje máma má od nich kuchyni už docela dlouho, a zatím si na nic nestěžovala a pořád vaří jedna báseň, i na pohled je pořád pěkná.

Alice • před: 3 měsíci a 27 dny

upřímně si myslím že je trošku lepší si připlatit když se jedná o něco takového jako je kuchyň. A pokud chcete brát kuchyni třeba bez spotřebičů, tak to zas taková velká částka není, já od oresi brala kuchyni ze střední třídy bez spotřebičů, protože jsme je měli doma ještě v dobrém stavu a cena byla úplně v pohodě.

Honza • před: 3 měsíci a 25 dny

dobrý den, koukali jsme tady http://www.eurobydleni. po novém bydlení, protože už nás přestalo bavit platit pronájem, když můžeme raději splácet vlastní dům. Bohužel u většiny domů se nám nelíbí kuchyně, takže budeme také kuchyni pravděpodobně rekonstruovat, mohli by jste nám pomoci a doporučit nějakou firmu a značku kuchyně? Děkuji, Honza

Radka • před: 3 měsíci a 21 hodinami

Mě kuchyň vyšla docela dobře i se spotřebiči, kupovali jsme nějakou z řady dolti, a dobrý, jednání s nima bylo v pohodě, taková klasika, dělníci byli sice dost nesympatický, ale kuchyň namontovali dobře.

Karol • před: 1 měsícem a 24 dny

Tak jsem v Oresi byla udělat zatím jen předběžný návrh, říkali jsme si s mužem že ještě obejdeme pár studií ale u nich se mi zatím líbí nejvíce, jediný nad čím ještě váhám je z jakého materiálu zvolit pracovní desku, s čím máte nejlepší zkušenosti?

Andy • před: 1 měsícem a 18 dny

Já za sebe můžu doporučit kámen, u oresi mají docela velký výběr dekoru, a jen tak ho něco neponičí. A co pak ještě můžu doporučit je granitový dřez, je hodně dobrý co se týče údržby.

Bára P. • před: 1 měsícem a 12 dny

Podle mě stačí úplně klasická linka, pokud na ní nechce štípat třísky tak jí nemáte jak poničit, alespoň já jí od Oresi mám víc jak 5 let a žádnou velkou vadu na kráse nemá. Co spíš můžu doporučit je nějaký tmavší dekor, není na tom svinčík tolik vidět.

Ester • před: 13 dny a 2 hodinami

já mám od oresi desku z kamene, sice je dražší ale vypadá super, a podle mě vydrží cokoliv, ale pokud chcete nejlevnější variantu tak ta klasika úplně stačí.

Janek • před: 3 dny a 12 hodinami

Ahoj Karle, jednoznačně mohu doporučit Franke jejich web je : https://eshop-franke.cz jsou celkem ok a nejsme jediný ze známých co u nich nakupovali, takže to není jen z mojí hlavy :-)

ico-no-user
Jméno*: • Přidej svůj komentář
E-mail*:
Ochrana proti spamu.
Napiš aktuální číslo dne v měsíci*:
Přidat foto Přidat fotografii

Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky