Nové diskuse
Chytrá domácnost

Chytrá domácnost

Odpovedi 0 Oblibene0
Postel do ložnice?

Postel do ložnice?

Odpovedi 3 Oblibene0
Klimatizace po sezóně

Klimatizace po sezóně

Odpovedi 1 Oblibene0
Klimatizace

Klimatizace

Odpovedi 5 Oblibene0
Biokrb?

Biokrb?

Odpovedi 0 Oblibene0
vhodná barva k podlaze

vhodná barva k podlaze

Odpovedi 2 Oblibene0
Dveře+podlaha

Dveře+podlaha

Odpovedi 1 Oblibene0
Osvětlení

Osvětlení

Odpovedi 0 Oblibene0
Bohemia Energy odstoupení od smlouvy

Bohemia Energy odstoupení od smlouvy

Odpovedi 10 Oblibene0
Tip na kávovar

Tip na kávovar

Odpovedi 4 Oblibene0
Nejživější diskuse
Televize nad krbem ?

Televize nad krbem ?

Odpovedi 28 Oblibene1
Jak mám vyzdobit obývák ?

Jak mám vyzdobit obývák ?

Odpovedi 56 Oblibene0
Jak opticky rozšířit úzkou chodbu ?

Jak opticky rozšířit úzkou chodbu ?

Odpovedi 13 Oblibene0
Vchodové dveře Vekra? Zkušenosti

Vchodové dveře Vekra? Zkušenosti

Odpovedi 48 Oblibene0
Postel z dřevěných palet

Postel z dřevěných palet

Odpovedi 1 Oblibene0
Rada jakou barvou vymalovat ložnici?

Rada jakou barvou vymalovat ložnici?

Odpovedi 12 Oblibene0
Ložnice

Ložnice

Odpovedi 10 Oblibene0
Úzká chodba

Úzká chodba

Odpovedi 7 Oblibene0
Obklad nebo štuk v koupelně

Obklad nebo štuk v koupelně

Odpovedi 13 Oblibene0
Pracovní kout v obýváku

Pracovní kout v obýváku

Odpovedi 2 Oblibene0

Levná kuchyně - recenze

Karol
Karol
27.12. • v design

Dobrý den, ráda bych vás požádala o radu, po svátcích plánujeme rekonstrukci kuchyně, a nevíme pro jaké studio se rozhodnout, mě se zatím nejvíce libí kuchyně u oresi, ale nemám s tou firmou žádné zkušenosti, je tu někdo kdo ano, případně jestli mi někdo doporučí jiné studio? Předem děkuju za vaše odpovědi.

Domča • před: 1 rokem a 15 dny

Zdravím, podle mě u oresi nic nezkazíte, moje máma má od nich kuchyni už docela dlouho, a zatím si na nic nestěžovala a pořád vaří jedna báseň, i na pohled je pořád pěkná.

Alice • před: 11 měsíci a 24 dny

upřímně si myslím že je trošku lepší si připlatit když se jedná o něco takového jako je kuchyň. A pokud chcete brát kuchyni třeba bez spotřebičů, tak to zas taková velká částka není, já od oresi brala kuchyni ze střední třídy bez spotřebičů, protože jsme je měli doma ještě v dobrém stavu a cena byla úplně v pohodě.

Honza • před: 11 měsíci a 22 dny

dobrý den, koukali jsme tady http://www.eurobydleni. po novém bydlení, protože už nás přestalo bavit platit pronájem, když můžeme raději splácet vlastní dům. Bohužel u většiny domů se nám nelíbí kuchyně, takže budeme také kuchyni pravděpodobně rekonstruovat, mohli by jste nám pomoci a doporučit nějakou firmu a značku kuchyně? Děkuji, Honza

Radka • před: 10 měsíci a 28 dny

Mě kuchyň vyšla docela dobře i se spotřebiči, kupovali jsme nějakou z řady dolti, a dobrý, jednání s nima bylo v pohodě, taková klasika, dělníci byli sice dost nesympatický, ale kuchyň namontovali dobře.

Karol • před: 9 měsíci a 22 dny

Tak jsem v Oresi byla udělat zatím jen předběžný návrh, říkali jsme si s mužem že ještě obejdeme pár studií ale u nich se mi zatím líbí nejvíce, jediný nad čím ještě váhám je z jakého materiálu zvolit pracovní desku, s čím máte nejlepší zkušenosti?

Andy • před: 9 měsíci a 15 dny

Já za sebe můžu doporučit kámen, u oresi mají docela velký výběr dekoru, a jen tak ho něco neponičí. A co pak ještě můžu doporučit je granitový dřez, je hodně dobrý co se týče údržby.

Bára P. • před: 9 měsíci a 8 dny

Podle mě stačí úplně klasická linka, pokud na ní nechce štípat třísky tak jí nemáte jak poničit, alespoň já jí od Oresi mám víc jak 5 let a žádnou velkou vadu na kráse nemá. Co spíš můžu doporučit je nějaký tmavší dekor, není na tom svinčík tolik vidět.

Ester • před: 8 měsíci a 9 dny

já mám od oresi desku z kamene, sice je dražší ale vypadá super, a podle mě vydrží cokoliv, ale pokud chcete nejlevnější variantu tak ta klasika úplně stačí.

Janek • před: 8 měsíci a 7 hodinami

Ahoj Karle, jednoznačně mohu doporučit Franke jejich web je : https://eshop-franke.cz jsou celkem ok a nejsme jediný ze známých co u nich nakupovali, takže to není jen z mojí hlavy :-)

Helena P. • před: 7 měsíci a 5 dny

já rozhodně doporučím desku z kamene a granitový dřez, před tím jsem měla klasickou linku a nerezový dřez a čistění bylo na palici. Sice je to asi dražší varianta, ale podle mě se to vyplatí, a pokud nespěcháte tak bych si počkala na nějaké slevy, mi to s Oresi udělali stejně.

Evinas • před: 6 měsíci a 7 dny

Z čeho si uděláte desku je podle mě hlavně na osobním vkusu, ale s tím granitovým dřezem souhlasím, doporučila mi ho známá, a je to oproti nerezu fakt lepší, i si myslím že to vypadá mnohem líp, mám od tý Oresi kuchyni udělanou do hodně světlých barev a tak by ten nerez vůbec nezapadl…

Monika • před: 4 měsíci a 15 dny

Od Oresi mám takovou úplně obyčejnou kuchyni, podle mě to záleží na tom kolik do kuchyně jste ochotný investovat. My jsme měli rozpočet malý, takže máme obyčejnou desku a nerez dřez a jsem s tím úplně spokojená.

Karoll • před: 4 měsíci a 6 dny

Já jsem také lítala po velkých kuchyňských studiích a nakonec jsem kuchyni zde a maximálně spokojená - https://www.bestnabytek
foto foto

alex22ston • před: 3 měsíci a 22 dny

Dobrý den, přátelé, jelikož zde na webu nacházím samé dobré rady pro bydlení, rád bych se zeptal, zda náhodou nemáte zkušenost s virtuálními sídly pro společnost? Potřebuji koupit virtuální sídlo v Praze a známá mi doporučuje firmu https://comeflexoffice. , sama ji využívá a prý je to ok. Máte někdo zkušenost z této oblasti? děkuju předem

Tereza Š. • před: 1 měsícem a 29 dny

U všech velkých studií si každý najde něco pro sebe. Já jsem jich pár navštívila, a za dobrou sumu koupila pěknou kuchyni, v oresi mi nejvíc vyhovoval čas dodání, takže je to hlavně na vás co upřednostníte, já jí chtěla mít hlavně rychle.

ico-no-user
Jméno*: • Přidej svůj komentář
E-mail*:
Ochrana proti spamu.
Napiš aktuální číslo dne v měsíci*:
Přidat foto Přidat fotografii