Společnost IDW Italia se zrodila ve městě Biella, v kraji, jenž se pyšní velkolepou industriální tradicí. S vytrvalou oddaností ke kvalitě, jsme pečlivě vybrali ty nejlepší značky na trhu, abychom vytvořili reprezentační prostory, kde naši klienti získají jasnou představu o produktech a službách, které nabízíme. Pevně věříme, že návštěva našeho showroomu bude pro vás příjemným zážitkem. Trpělivě budeme naslouchat vašim přáním a potřebám ohledně výběru barev, materiálů, tvarů, funkcí a dalších nezbytných elementů, na základě nichž vytvoříme optimální řešení pro váš budoucí ideální domov.

| Ohodnoť mne

Adresa:Bolzanova 1678/5
MěstoPraha 1
Telefon:735777763
E-mail:sales.prague@idwitalia.com
Internet:https://www.idwitalia.com/
Facebook:https://www.facebook.com…
LinkedIn:https://www.linkedin.com…


Články (4)

Láká vás změna interiéru? Zjistěte, jak jednoduše na to

Domov je místem, kde bychom se měli cítit co nejlépe. Pokud vás již delší dobu láká nějaká změna, ale nechcete za ni utrácet mnoho peněz, nemusíte zoufat. I s malým rozpočtem se totiž dá vykouzlit hodně muziky. V tomto článku vám prozradíme několik tipů jak na to.

Užívejte si i vy luxusu italské ložnice

Ložnice přeplněné nábytkem jsou definitivně out. Moderní ložnice jsou zařízené minimalisticky. Staví na jednoduchosti, vzdušnosti, pohodlí, ale také na vytříbené kombinaci barev a materiálů. V luxusní italské ložnici rozhodně nesmí chybět italský nábytek, ale také obrazy a decentní dekorace.

Chytré nápady pro zařízení malého bytu

Zařízení bytu je náročné, ale zařízení malého bytu je doslova uměním. Klíčem k úspěchu je jednotný koncept, kterého se budete držet při vybavování každé místnosti. Jen tak bude malý byt vypadat jednotně a uspořádaně. Jak s malým prostorem kouzlit? To se dozvíte z následujících odstavců.

Florencie, italský design a luxusní nábytek

Florencie je známá jako město architektury, designu, elegance, historie, umění i gastronomie. Nebo tu třeba design studují, jako česká designérka Katerina Kersey, kterou najdete v showroom s luxusním nábytkem IDW Italia. Ta tu strávila celé dva roky na univerzitě, a proto Florencii zná téměř jako místní. Co na procházkách Florencií nesmíte vynechat? A vyplatí se tu studovat?Projekty (3)