Dětský pokoj pro princeznu plný hvězd

Většina holčiček má ráda růžovou a proto si ji přejí do svého pokojíčku. Zde je holčička ještě natolik malinká, že růžovou vybrala maminka. Když zasvítí do pokoje sluníčko, barva se mírně leskne. Velmi oblíbená je poslední dobou výzdoba hvězdičkami. Nejinak tomu bylo i v tomto případě.

Slýchám dost často, že růžovošedý pokojík s bílým a části zdí je studený a nudný. Ano, pokud je k tomu bílý nábytek a šedý celoplošný koberec tak ano, může to působit studeně. Zde v tomto pokojíku o rozměrech 3×4,5m však studené odstíny výmalby, nábytku a samolepících hvězdiček krásně doplnil dřevěný dekor podlahy spolu s kusovým kobercem z Ikea a zlaté doplňky.

Malá osmiměsíční holčička toho zatím moc nepotřebuje. Základem je komoda na oblečení, zde Princess od Klups a úložný prostor na hračky. Maminka zvolila velmi oblíbený regál Ikea Kallax. Do něj pak umístila boxy na hračky z H&M a Jysk. Postýlka zde není zatím třeba, malá spinká s rodiči. Pro batole nechat volně na policích pár hraček Mamince bych doporučila nechat pár poliček v regálu volných a uložit tam několik hraček, které bude čas od času obměňovat. Malá princezna si tak bude moci vzít si hračku, hrát si s ní a rozvíjet tak své schopnosti a vědomosti.

V mnoha pokojích pro batolata mi chybí, hrací či odpočinkový koutek na zemi. Zde je to velmi hezky vyřešeno. Jen je potřeba se ujistit, zda je baldachýn od Vally.cz dobře zajištěn aby ho princezna nemohla strhnout.

Autor: Pieris design
Datum realizace: 2018-07-31