Moderní a elegantní byt s dostatkem úložných prostor

Elegance, nadčasovost a dostatek úložných prostor byly hlavní myšlenkou návrhu tohoto prostorného bytu. Majitelé si z původního bytu ponechali jen své oblíbené obrazy. Jeden z obrazů nás inspiroval ve výběru dalších barevných prvků v interiéru.
Vysoké nároky klientů na množství a kvalitu úložných prostor jsme naplnili navržením a realizací téměř veškerého nábytku na míru.


Reference klienta

Asi před rokem jsme se s manželem rozhodli, že změníme bydlení. Už když jsme začali s hledáním pro nás vyhovující bytu, mi manžel řekl, že bychom při zařizování měli spolupracovat s bytovým designérem. Nejdřív se mně to trochu dotklo, protože jsem již zařizovala 3 byty a měla jsem pocit, že se tam cítíme dobře. Ale když jsme nakonec objevili byt, který nejvíce splňoval naše požadavky a uviděla jsem poměrně velký prostor, kde by měl být obývací pokoj, jídelna a kuchyň, tak jsem si řekla, že tu pomoc budu potřebovat. Navíc v bytě kromě dlažby v předsíni a koupelny nebylo nic. Bylo mi jasné, že bude zapotřebí všechno sladit – podlahu, nábytek, světla. Šťastnou náhodou mi jeden známý doporučil paní Jitku Kobzovou.
Při první schůzce s ní a designérkou Zuzanou Wiesnerovou v našem novém bytě mi bylo jasné, že jsem se rozhodla správně. Řekla jsem jim, jakou mám představu o řešení obytného prostoru s kuchyní. Chtěla jsem jednoduché, elegantní řešení, „nějak opticky“ oddělit prostor kuchyně a obývacího pokoje. Manžel chtěl vyřešit svůj pokoj jako knihovnu a odpočinkový prostor s TV.

Hned první návrh se nám moc líbil. Navíc nám paní Kobzová a její tým doporučil naprosto úžasnou truhlářskou firmu, která vyrobila kuchyň na míru, knihovnu oddělující kuchyň a obývací prostor, manželovi knihovny, vestavěné skříně do předsíně a také skříňky do koupelny. Všechno navrhoval tým včele s paní Kobzovou . Současně jsme ladili další nábytek, osvětlení, dekoraci oken, umístění obrazů. Dokonce jsme (přes počáteční nesouhlas) nechali na radu paní Kobzové některé obrazy přerámovat a můžu říct, že měla pravdu. Prostě ona a její tým jsou profesionálové a dovedou si to lépe představit. Nakonec jsme si nechali poradit i při konečném zařizování ložnice a mé pracovny.
Velkou výhodou také bylo, že nám tým z Homestagingu doporučil dodavatele, navrhl několik variant řešení a také byl při doručení nábytku a dalších věcí do našeho bytu, což nám ušetřilo čas.
Závěrem bych chtěla říct, že jsem velmi šťastná, že jsem se rozhodla využít služeb bytových designerů, náramně jsem si to užila a vlastně lituji, že už nemám, co zařizovat.

Obývací pokoj je od jídelny a kuchyně opticky oddělen knihovnou.

Součástí kuchyňského ostrůvku je malá vinotéka.

Pohled z obývacího pokoje do jídelního prostoru

Knihovna a odpočinkový prostor

Autor: Ambience Design.cz
Lokalita: Praha


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N