Ložnice

V ložnici trávíme zhruba třetinu života, tak proč si to v ní neudělat krásné... Vsaďte na nábytek na míru od společnosti Komandor. Vyrábíme šatní skříně na míru, pohodlné postele, noční stolky, komody a další kousky, které vaše bydlení udělají ještě krásnější.

Máte ložnici v podkroví? Vyrobíme pro vás na míru atypickou vestavěnou skříň, širokou manželskou postel i noční stolky v dekoru světlého dřeva.

Oživte svou ložnici krásnou vestavěnou skříní, kterou jsme dozdobili za pomoci speciálního polepu na skříně. Až vás omrzí růžové květy, můžete je nahradit jiným dekorem.

Užijte si královské poležení! Vyrábíme postele na míru - v dekoru a rozměrech, které si sami zvolíte.

Máte rádi světlé barvy a jednoduché linie? Pak vsaďte na postel na míru od společnosti Komandor. Za kvalitou našich výrobků si stojíme.

Plánujete pořízení nové ložnice? Zvolte třeba tuto ložnici na míru. Široká manželská postel, prostorná šatní skříň s posuvnými dveřmi, které jsou lesklé a tudíž napomáhají optickému zvětšování prostoru.

Chcete maximálně využít prostor v ložnici pro ukládání věcí? Pořiďte si vestavěnou skříň s posuvnými dveřmi! Klasický jednoduchý dekor světlého dřeva z ní dělá nábytek, který perfektně zapadne do jakékoli místnosti.

Ukryjte své knižní poklady do praktické vestavěné knihovny. Odšoupněte dveře a pochlubte se jimi, nebo je naopak ukryjte před zvědavými zraky návštěv.

Chcete opticky zvětšit vaší ložnici? Pořiďte si vestavěnou skříň s posuvnými dveřmi, na které pořídíte zrcadlovou plochu. Tak jako na obrázku, kde je skříň na míru od společnosti Komandor.

Využijte na maximum všechny prostory vaší ložnice. Vyrobíme pro vás na míru rohovou vestavěnou skříň s posuvnými dveřmi. Už žádné prázdné rohy a špatně se otevírající dveře. Komandor se o to postará!

Jednoduchý, ale elegantní noční stolek, ideální do ložnice ve skandinávském stylu. Vyrobíme vám ho v rozměrech, které potřebujete. A kvalitně, tak jak to v Komandoru umíme.

Zapomeňte na kompromisy a nechte si postavit ložnici na míru. Na fotce jsme zkombinovali fialovou barvu s dekorem tmavého dřeva. Postel je pohodlná, uložné prostory v jejím čele dostatečně prostorné pro uložení všech potřebných věcí.

Využijte prostor v podkroví na maximum a užijte si romantiku mezi trámy! Vsaďte na individuální řešení a do podkroví instalujte nábytek na míru - jen tak využijete na maximum každý centimetr místa.

Tohle je paráda! Máte doma spoustu oblečení, ale nevíte kam s ním? Nechte si přímo v ložnici postavit šatnu s posuvnými dveřmi. Originálně řešené posuvné dveře pak celému dílu dodají šmrnc.

Také vám učarovala Paříž? Pořiďte si na vestavěnou skříň do ložnice originální polep s designem Eiffelovy věže nebo jiné dominanty města nad Seinou. Polep je snadné odstranit a nahradit jiným.

Autor: Komandor – výrobce vestavěných skříní a kvalitního nábytku na míru
Lokalita: Celá ČR