Dětské pokoje

Čekáte potomka, nebo plánujete pořídit pro své děti nový pokojík? Pořiďtě pro ně nábytek na míru a vestavěné skříně od společnosti Komandor.cz.

Sázíme na kvalitu - materiálů i provedení. A při výrobě vám vyjdeme maximálně vstříc. Pojďme společně vymyslet království, ve kterém se vaše děti budou cítit skvěle!

Vsaďte na výrazné barvy! Právě ty totiž mají děti rády. Dětský pokoj laděný do růžové bude rájem pro každou malou slečnu!

Že kombinace červené a zelené nemůže fungovat? Ale může! Třeba ve studentském pokoji.

Je vaše dítě kozoroh? Pak mu pořiďte originální polep na dveře vestavěné skříně do dětského pokoje.

Výrazné graffiti nemusíte najít jen na ulicích, ale třeba i ve studentském pokoji vašeho potomka.

Bydlíte v podkroví? Využijte podkrovní prostory do poslední centimetru díky vestavěným skříním na míru od společnosti Komandor.cz

Pomocí speciálních polepů na skříně můžete dětský pokojíček proměnit během několika desítek minut. Polepy jsou velmi kvalitní, není problém je velmi snadno odstranit. A umíme i polepy vytvořené z vašich fotografií!

Jak se vám líbí "posprejovaná" vestavěná skříň? I tady jsme použili speciální polep na vestavěnou skříň a pokoj pro teenagera udělali opravdu aktraktivní.

Chcete svému potomkovi dopřát maximum prostoru, ale jeho studentský pokoj je malý? Pořiďte mu skříň, kterou můžete jednoduše zasunout do "podia", které ukrývá i další úložné prostory. Řešení na míru a za příjemnou cenu.

Chcete svému potomkovi dopřát maximum prostoru, ale jeho dětský pokoj je příliš malý? Vsaďte na originální řešení se zasouvací postelí. Ve zvýšeném pódiu jsou i další úložné prostory. Celé řešení vyrábíme na míru!

Nebojte se barev! Strohost jednoduchých linií je u tohoto studentského pokoje vyvážená výraznými barvami - žlutou a zelenou. Vše je vyráběno na míru, s důrazem na detail a na čistotu stylu.

Pusťte do dětského pokoje světlo! Dětský pokoj by v žádném případě neměl připomínat kobku - naopak by měl být prosvětlený a vyrobený z přírodních materiálů, případně z materiálů, které ty přírodní alespoň věrně imitují. Tak vyvoláte pocit domáckosti, pohodlí a vaše děti se v dětském pokoji budou cítit skvěle.

Originálně řešený dětský pokoj, který kombinuje prostornou vestavěnou skříň, s "přiznanými" prostory pro knížky a hračky a se zabudovanou postelí. Třešničkou na dortu je potom originální samolepka na posuvných dveřích skříně.

Málo místa, ale spousta úložných prostor! Jak je to možné? Díky praktické vestavěné skříni s posuvnými dveřmi, kterou jsme vytvořili v originální kombinaci bílé a oranžové barvy. Pokoj na míru pak doplňuje pohodlná postel a pracovní místo.

Pokoj jako pro princeznu! Pořiďte své dceři dětský pokoj na míru. A třeba právě ve fialové barvě tak jako na fotografii. Vsadili jsme na členěné dveře velké vestavěné skříně, kterou jsme vyrobili z lesklého materiálu. Tím se pokoj ještě opticky zvětšil.

Autor: Komandor – výrobce vestavěných skříní a kvalitního nábytku na míru
Spolupracující: Komandor.cz


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N