Dveřní kování a kliky Cobra – skvělý poměr kvality a ceny

Kliky a dveřní kování neměníte každý den, proto je vhodné jejich výběr zvážit. S produkty společnosti Cobra máte zajištěný skvělý poměr kvality, funkčnosti a cenové dostupnosti.

Společnost Cobra je již 25 let uznávaným specialistou na dveřní doplňky a příslušenství na našem trhu. Díky dlouholeté zkušenosti poskytuje Cobra všem svým zákazníkům kvalitní výrobky v široké škále nejrůznějších variací, záruku kvality osvědčené značky a především maximální uživatelský komfort.

S klikami a kováním Cobra máte prostě „kliku“

Již samotné heslo společnosti „…a máte kliku!“ dává jasně najevo, že na prvním místě firemní filozofie stojí spokojenost zákazníků. Klasické osvědčené modely, které si své příznivce v nabídce společnosti Cobra nacházejí už léta, doplňují stále nové „neokoukané“ a originální produkty. 

Dveřní kliky a kování nás provází dennodenně v běžném životě. Jsou to věci, kterých si často ani nevšimneme, jen koutkem oka registrujeme, že „tam jsou“. Přesto je jejich design a kvalitní provedení klíčové. Když si dáme tu práci promyslet interiér pokoje do posledního detailu, věřte, že i taková zdánlivá drobnost jako nevhodně vybraná klika a kování, může naše snahy zcela „potopit“ nebo naopak – celou místnost doslova vkusně „uzavřít“. Zpočátku se nám může zdát, že všechny kliky jsou stejné a že na kování tak úplně nezáleží. Společnost Cobra ale svým zákazníkům garantuje, že je výběr z jejich produktové škály bude bavit!

Klika SPOON

Cobra dbá především na spokojenost zákazníků – její výrobky vynikají cenovou dostupností

Kvalita a funkčnost, která by u dveřních doplňků měla vždy stát na prvním místě mezi kritérii při výběru – přeci jen kliky a kování neměníte každý den, jde u firmy Cobra ruku v ruce s cenovou dostupností. Perfektní poměr ceny a kvality jen odráží snahu výrobce přiblížit se co nejvíce potřebám koncových zákazníků. Opět se potvrzuje, že vybrat si může opravdu každý, bez omezení.

Společnost Cobra nabízí dveřní kování jak ve verzi štítové, tak ve verzi rozetové, dále podle otvoru ve verzi BB – dózický klíč, PZ – cylindrická vložka, WC sada a B – balkónová klika. WC sada, jak už název napovídá, je nejčastěji užívaná do koupelen a na toalety. Z vnější strany je opatřena drážkou pro nouzové otevření, tedy takovou „dětskou pojistkou“. Rodiče mají jistě zkušenosti s tím, jak některé děti dokáží být až nebývale vynalézavé, a ačkoliv se bez problémů někde zamknou, často bývá už problematické se odemknout.

Dále společnost Cobra nabízí kování jak ve variantě klika/klika, tak i koule/klika, nebo madlo/klika. V případě druhého a třetího zmiňovaného je třeba určit orientaci kliky. Koule může být pevná i otočná. 

Cobra nabízí kování pro každého – nerezové, hliníkové, kované, bezpečnostní i designové

Co se týče produktových řad, nabízí společnost Cobra kování bezpečnostní, nerezové, hliníkové, interiérové, kované i designové z řady „design line“. Nerezové kování poskytuje uživatelům především výhodu kvalitního antikorozního materiálu a s tím související dlouhou životnost zakoupeného produktu. Kované kování zase uspokojí každého, kdo touží svůj interiér doplnit originálním dveřním doplňkem v rustikálním stylu s nádechem poctivé řemeslné práce. Sortiment hliníkového kování byl navržen jako cenově dostupnější ekonomická řada produktů. Bezpečnostní kování je ideálním řešením pro vchodové dveře – nabízí vysoký standard v otázce bezpečnosti doložený certifikátem. Váš majetek nikdy nebyl více v bezpečí!

pastedGraphic_4.pngpastedGraphic_5.png

Jak je vidět výše, z nabídky společnosti Cobra si vybere opravdu každý. Ať už hledáte bezpečnostní kování pro zabezpečení vchodu či dveří do garáže, nebo toužíte po originálním doplňku do designově vytříbeného interiéru, produkty značky Cobra splní vaše požadavky.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N