Petlice a závory, které spolehlivě ochrání váš majetek

Petlice a závory poslouží všude, kde není možné použít běžný zámek, zároveň ale mohou být vhodným doplňkem ke zvýšení ochrany již stávajícího zabezpečení dveří či vrat.

Nikdy není příjemné zjistit, že někdo cizí narušil vaše soukromí, váš osobní prostor, vaše bezpečí. Přijít si do garáže pro auto a místo obvyklého šátrání po klíčích a následného odemykání si jako první věci všimnout vylomeného zámku, nepatří mezi nejlepší zážitky života. Dorazit s dětmi na chalupu a dočkat se vypáčeného zámku u kůlny, kde už nejsou ani horská kola, ani sekačka na trávu – ani to není nejšťastnějším začátkem dovolené… Každý si chceme chránit své soukromí, svůj majetek. Jaké jsou možnosti?

Zavora tokoz

Petlice a závory mohou zvýšit stupeň zabezpečení vašich dveří či vrat

Petlice na dveře a závory patří mezi speciální mechanismy umožňující zamčení dveří či vrat, u nichž není možné využít klasického zámku. Kromě toho je možné jejich instalací zvýšit již stávající zabezpečení. Dveře se stávají pro případného „narušitele“ samozřejmě nedobytnější, když je místo jednoho zámku chrání více různých mechanismů.

 

Petlice přitom patří mezi „starou dobrou klasiku“, léty prověřený způsob, jak ochránit vše, co je nám drahé. V současnosti je najdeme nejčastěji na chatách, chalupách, kůlnách či garážích. Jsou oblíbené zejména kvůli jednoduché instalaci – právě to ale může být u nejjednodušších petlic i kámen úrazu. Jejich vyšroubování, vypáčení nebo vylomení žádnému zloději příliš dlouho nepotrvá. Takto bychom doporučili zabezpečit maximálně kůlničku, kde nejdražší cenností jsou zahradnické nůžky. Pro ochranu větších hodnot zvažte koupi odolnější petlice a závory.

 

„Chraň si svůj svět“: Petlice a závory od českého výrobce TOKOZ mají tradici

V naší nabídce najdete kvalitní výrobky z ušlechtilé oceli od české společnosti TOKOZ, která v oblasti zabezpečovacích mechanismů působí již více než 90 let a i díky těmto několikaletým zkušenostem může slíbit všem, kteří se rozhodnou pro koupi produktů TOKOZ, že jejich bezpečí nebude ohroženo. Vždyť mottem tohoto tradičního výrobce je „Chraň si svůj svět“. 

 

Petlice TOKOZ jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Díky vysoce kvalitní povrchové úpravě petlice TOKOZ odolávají korozi, a to až mnohonásobně více než požaduje norma. V naší nabídce najdete kromě klasických petlic i něco speciálního – petlice v nejvyšší bezpečnostní třídě – BEZPEČNOSTNÍ petlice na dveře. Zatímco běžné jednoduché petlice můžeme užít tam, kde nejsou kladeny žádné nároky na větší zabezpečení, zákazník, který touží po maximální ochraně svého majetku, ocení bezpečnostní petlice TOKOZ BP GOLEM, popřípadě bezpečnostní sestavy TOKOZ BP GOLEM dodávané již přímo s visacím zámkem GOLEM 70. Tyto mechanismy poskytují ochranu odpovídající nejvyšší třídě zabezpečení pyramidy bezpečnosti dle ENV 1627. Tato petlice z legované, povrchově cementované a kalené oceli výrazně znesnadňuje přeřezání, odvrtání a páčení. Čep je galvanicky pokoven a zajištěn proti vyražení. 

BS Golem

Kromě požadovaného stupně zabezpečení, které by mělo při výběru petlice stát vždy na prvním místě, bychom měli uvažovat i s představou místa – dveří, vrat, apod., na které bude petlice instalována. V naší nabídce najdete jak petlice přímé, tak i jednokloubové, dvoukloubové a tříkloubové, které jsou vhodné pro umístění na hůře přístupná místa, například na dveře v rohu.

Konstrukce závory chrání i samotný zámek před mechanickým narušením

 

Ideálním řešením pro zabezpečení například garážových vrat jsou spolehlivé bezpečnostní sestavy TOKOZ složené ze závory a visacího zámku, který je díky speciální konstrukci závory chráněn proti mechanickému narušení. Samotný zámek dodávaný v sestavě (Record 113/50+) je 100% odolný proti bumpingu, vyhmatání, odvrtání. Ramena závory jsou vyrobeny z ocelového plechu o tloušťce 4 mm, který rovněž odolá případnému přeřezání, odvrtání a páčení.

Tokoz safety

Při použití kvalitních zabezpečovacích systémů si můžete být jisti, že jste pro ochranu svého majetku udělali maximum. Materiály, ze kterých jsou námi nabízené produkty vyráběny, splňují přísná kritéria – odolají mechanickému narušení i vlivu povětrnostních podmínek. V neposlední řadě kvalitní zabezpečení působí na případného pachatele i psychologicky – na kvalitní robustní petlici či závoru si zkrátka netroufne. V duchu motta firmy TOKOZ se proto hodí na závěr dodat – „Chraňte si svůj svět.“

Kvalitní petlice a závory od českého výrobce TOKOZ a dveřní příslušenství, můžete VÝHODNĚ nakoupit zde: www.kovani-kliky.cz

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N