Porta Doors – kvalitní vstupní, interiérové i technické dveře

Vybíráte dveře do novostavby, anebo přišel ten správný čas na výměnu starých modelů? V obou případech se vám zalíbí dveře Porta Doors. Pyšní se kvalitou materiálů, elegancí, moderním designem a vysokou odolností.

Pár slov o značce

Spolehlivý evropský výrobce produkuje dveře, ale také zárubně, světlíky a příslušenství. V každém případě můžete počítat s kvalitou a detailním zpracováním. Nová kolekce ohromí produkty s jedinečným vzhledem, odolností a navýšenou zárukou na 5 let. Interiérové dveře jsou k dostání v rozličných provedeních, barvách a designech. Zákazníci budou nadšeni z lakovaných modelů do bytu i z výrobků se syntetickým povrchem. Osloví i dveře Porta Doors rámové či s dýhovanými povrchy. Senzacemi jsou skládací modely a systém posuvných dveří, jež přináší chytré řešení i v méně dostupných místech. 

 Atex Planá s.r.o.: Dveře LONDÝN Atex Planá s.r.o.: Porta KONCEPT, skupina C Atex Planá s.r.o.: Dveře VÍDEŇ Model C (3/3 sklo s rámečkem) Atex Planá s.r.o.: Dveře Porta KONCEPT Model A.3

Jaké modely jsou v nabídce?

Pokud se podíváte na katalog společnosti Atex Planá, která je přímým dovozcem značky Porta Doors, uchvátí vás interiérové, protipožární i speciální dveře. Firma nabízí produkty v pobočkách v Praze, Jihlavě a Plané nad Lužnicí. K novinkám patří vstupní vchodové a vstupní dveře do bytu. Do dílny se hodí protipožární či akustické dveře. K dispozici jsou rovněž výrobky určené pro gastronomické provozovny. Při výběru se zaměřte na pestrou paletu kování a klik. Atex Planá se věnuje prodeji standardních dveří, ale poslouží i náročným klientům, kteří požadují zboží na míru.

Co právě letí?

V posledních letech se vracejí do módy prosklené dveře v nejrůznějších designech. O pestrost barev se postará fólie. Někomu se líbí bílá, jinému tmavě hnědá, stříbrná, medová, šedá, dalšímu višeň a ořech. Sortiment obsahuje také akustické dveře, které se umísťují do strojoven, technologických místností. Mrkněte se na vstupní venkovní dveře. Upoutají trendy vzhledem a kvalitním zpracováním. Navštivte pobočky Atex Planá anebo si prohlédněte katalog na internetu. Určitě najdete svého vítěze.

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N