Rustikální obklady a dlažby patří k nejsilnějším trendům roku. Přesvědčte se na prodejnách M.B.KERAMIKY!

Rustikální obklady a dlažba jsou dlouhodobě velmi oblíbeným sortimentem, jsou překrásné a vyrábí se v řadě přírodních barev. Jedním z hlavních rysů, charakteristickým pro materiály v rustikálním (venkovském) stylu, je jejich zdánlivě nedokonalý až opotřebovaný vzhled. Máte řadu možností jak obklady a dlažby kombinovat – vyberete si totiž z mnoha tvarů, barev a formátů.

Hodí se do kuchyně, koupelny i nebytových prostor

Pro rustikální obklady je typická oranžovohnědá a červenohnědá barva nebo jiné odstíny hnědé, které můžete najít v přírodě. Barvy jsou tlumené, zdůrazňující zemité tóny. 

Tyto stylové obklady jsou ideální jak do kuchyní a koupelen, tak do jakýchkoli obytných i nebytových prostor, kterým dodávají velmi osobitou atmosféru. Použijte je jako dlažbu na podlahu nebo obklady na stěny – neuděláte chybu. 

Skvělým řešením může být také kombinace tohoto typu obkladů s dlažbou v imitaci dřeva či kamene – místnost zútulníte.

Tip: Zkombinujte více formátů jedné kolekce. Výsledek bude vypadat ještě přirozeněji.

Keramická dlažba má řadu výhod

Oproti např. přírodním materiálům jako je dřevo nebo přírodní kámen nemusíte keramickou dlažbu nijak speciálně udržovat nebo impregnovat. Mezi hlavní výhody patří: 

  • snadná údržba
  • odolnost proti vlhkosti
  • odolnost proti opotřebení
  • ideální pro podlahové vytápění

Oblíbená je dlažba a obklady Memory mood

Na obrázcích vidíte dlažbu a obklady kolekce Memory mood. Je inspirována ručně vyráběnými cementovými dlaždicemi, které představovaly nejčastěji používané materiály v budovách na konci 18. století v celé Evropě. Velmi pěkně se hodí do stylově řešených interiérů, ale i do interiérů moderních, ke kterým vytváří zajímavý kontrast. 

Vyrábí se v šesti zemitých barevných odstínech. Barvy jsou rozděleny na teplejší a chladnější tóny. Všechny odstíny se vyrábí v pěti formátech od 20 × 20cm až po 90 × 90 cm. Originální dekory, které sérii doplňují, jsou neobvyklé a plné fantazie. Vyrábí se v rozměru 20 × 20 cm v devíti různých variantách obrazů.

Zaujala vás dlažba na obrázcích? 

 

Přijeďte se k nám podívat nebo nás kontaktujte. Máme vystaveno mnoho dalších typů a vzorů na našich prodejnách.

FOTO Rustikální dekory i vzhled dlaždic dodá každé koupelně i kuchyni na zajímavosti

Autor: M.B.Keramika spol. s r. o.Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N