Pořiďte si keramického anděla

Co si vybavíte, když se řekne anděl? Naše představy jsou různé. Ovlivňuje nás literatura, filmy a jiná jeho ztvárnění. Andělíčka strážného, který při vás bude stát a ochrání vás, vám nikdo nezaručí. Ovšem pořiďte si ho alespoň v keramické podobě. Některé vypadají skutečně nádherně.

Keramický anděl

Anděl je nadpřirozená duchovní bytost, která souvisí s různými náboženstvími, ale i esoterickými naukami. Má být poslem mezi lidmi a bohy. 

Jak jsme si uvedli, díky různým ztvárněním není cizí ani ateistům. Snad každý ví, co znamená, když o někom řekneme, že má svého strážného anděla. Má nás chránit a stát při nás. Nejen z toho důvodu si někteří lidé pořizují alespoň jejich figurky. 

Možná nevěříte, že by vás mola figurka ochránit, a přesto se rozhlížíte po nějakém andělovi. Symbolizuje totiž teplo a duševno domova. A mnozí lidé chtějí právě tuto atmosféru ve svých příbytcích vytvořit. I keramický anděl k ní může přispět. Mimo jiné se hodí jako pěkný dárek.

Tipy na keramické andělíčky

I vy byste pro sebe, či pro někoho ve vašem okolí chtěli keramického anděla? Podívejte se na nabídku Andreas keramiky. Jde o keramickou dílnu s dlouholetou tradicí. Výrobou keramiky se zabývá od 90. let a vytváří mnohé rozmanité figurky.

Vraťme se však k andělům. Vybrat si je můžete z různých podob. Co třeba keramická soška anděla s drátěnými křídly? V ruce má keramické srdíčko či malého ptáčka a cedulku s nápisem. Sami si zvolte, co bude na cedulce napsáno. 

Pěkně také bude vypadat, když si doma na nějaké viditelné místo připevníte keramický ovál s andělem a nápisem „Dej Bůh štěstí tomu domu“. 

Nebo si pořídíte anděla v podobě kasičky? Spořte si peníze, či předmět někomu darujte. Takovouto kasičkou uděláte radost každé romantické duši. 

Z nabídky keramiky Andreas si vyberete také další figurky a předměty s tématikou anděla, ale i jinými motivy. Co padne do oka vám?

Autor: InHaus.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Partnerská spolupráce (affiliate)
RSS
N