1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní lehátka
  4. Světle šedá

Světle šedá Zahradní lehátka

Velký porovnávač nabídky e-shopů a obchodů. Tisíce zahradních lehátek. Vybírejte podle materiálu ( kov, dřevo, plast), podle stylu, barvy a podle ceny. InHaus.cz sleduje akce a slevy.

Světle šedá zahradní lehátka, Světle šedá zahradní lehátko, Světle šedá lehátko na zahradu, Světle šedá zahradní nábytek, Světle šedá lehátko na terasu, Světle šedá venkovní lehátka, Světle šedá skládací lehátka, Světle šedá plážové lehátko, Světle šedá zahradní lehátka ratan, Světle šedá zahradní lehátka set, Světle šedá zahradní lehátka slevy, Světle šedá zahradní lehátka výprodej, Světle šedá zahradní lehátka kovová, Světle šedá zahradní lehátka plastová, Světle šedá zahradní lehátka-hliníková, Světle šedá zahradní lehátka skládací, Světle šedá zahradní lehátka polohovací, Světle šedá zahradní lehátka v akci, Světle šedá zahradní lehátka akce, Světle šedá zahradní lehátka kovové akce, Světle šedá zahradní lehátka cena, Světle šedá dřevěná zahradní lehátka, Světle šedá dřevěné zahradní lehátka polohovací, Světle šedá zahradní lehátka pro dva, Světle šedá zahradní lehátka garden, Světle šedá zahradní lehátka houpací, Světle šedá polohovací zahradní lehátka hliníková, Světle šedá luxusní zahradní lehátka italské, Světle šedá zahradní lehátka kov, Světle šedá zahradní lehátka kovové, Světle šedá zahradní lehátka levně, Světle šedá nejlevnější zahradní lehátka, Světle šedá plastová zahradní lehátka, Světle šedá zahradní lehátka umělý ratan, Světle šedá zahradní lehátka z umělého ratanu, Světle šedá ratanové zahradní lehátka, Světle šedá zahradní lehátka se stříškou, Světle šedá zahradní lehátka se stínítkem, Světle šedá zahradní lehátka teak, Světle šedá zahradní lehátka vysoká nosnost

polohovací

Polohovací

ratanová

Ratanová

dřevěná

Dřevěná

kovová

Kovová

plastová

Plastová

Skládací

Skládací

bambusová

Bambusová

Seřadit podle:


Zahradní lehátka představují nenahraditelnou součást každé zahrady a terasy. Slouží především k relaxaci a odpočinku, a tak si po náročném pracovním dni můžete číst knihu a vychutnávat šálek dobré kávy na čerstvém vzduchu. Současný trh nabízí nepřeberné množství zahradních lehátek, což výběr značně ztěžuje. Ohlížet byste se měli především na ergonomii, materiál, ale také na vzhled a cenu.

Většinou se lidé rozhodují pro lehátka, která se jim líbí, což je obrovská chyba, protože elegantně vypadající lehátka nemusí být vždy komfortní. Pamatovat byste měli i na skutečnost, že dřevěné varianty se nehodí do vlhkého prostředí, například k bazénům, protože potom vyžadují zvýšenou péči. 

Dřevěná zahradní lehátka

Dřevo přirozeně zapadá do prostředí zahrady. Obrovskou výhodou dřevěného materiálu je naprosto snadná opracovatelnost, a tak můžete narazit i na designově zajímavá provedení. Dřevo si však nerozumí s vlhkým prostředím. Dívat byste se měli také na druh dřeva, přičemž ideální jsou tvrdé tropické dřeviny, jako jsou akácie a teak. Údržba je oproti jiným materiálům trochu náročnější, neboť dřevo si vyžaduje napouštění olejem a natírání ochranným lakem. Jedině tak zabráníte roztočům. 

Kovová zahradní lehátka

Pokud preferujete minimalistický styl, zamilujete si kovová zahradní lehátka, která bývají většinou v kombinaci s textilní výplní. Většinou se k výrobě používají ocel, hliník, případně slitiny. Jelikož kov je poměrně tvrdý, ještě se na povrch lehátka dává polstrování, jež můžete kdykoliv obměňovat. U kovu si budete pochvalovat zejména nenáročnost na údržbu. 

Plastová zahradní lehátka

Jestliže je pro vás prioritou pořizovací cena, sáhněte po plastových lehátkách, u nichž však musíte počítat s menší stabilností a životností. Ovšem i plastová lehátka mají své přednosti, například jsou lehce omyvatelná a mají poměrně nízkou hmotnost, a tak je snadno uskladníte i bez pomoci druhého člověka. 

Ratanová zahradní lehátka

V posledních letech se do popředí prodírá ratanový zahradní nábytek. Z umělého či přírodního ratanu jsou vyrobena i zahradní lehátka, na která opět stačí dát polstrování, a pak vám už nic nebrání v relaxaci. Ovšem u ratanu je nezbytné počítat s vyšší pořizovací cenou. Navoďte na své terase romantickou atmosféru! Pomůže vám i správně zvolené osvětlení!

Navoďte na své terase romantickou atmosféru! Pomůže vám i správně zvolené osvětlení!

Obliba teras roste. Není se ani čemu divit. Terasa představuje ideální způsob, jak přirozeně propojit interiér s exteriérem domu. A když už si dopřejete luxus v podobě vlastní terasy, nezapomeňte ji i vhodně osvítit! Jed...

V březnu hurá na zahradu. Zapomeňte na koronavirus s hráběmi v ruce

V březnu hurá na zahradu. Zapomeňte na koronavirus s hráběmi v ruce

Jaro je tady a na zahradě nás čeká spousta práce. V březnu nastává čas kypření, hnojení a ořezávání. Sází se ovocné stromky a poprvé letos vytáhneme z kůlny sekačku na trávu. Zahrada tak může být naším útočištěm před špa...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Světle šedá zahradní lehátkaSvětle šedá zahradní lehátkoSvětle šedá lehátko na zahraduSvětle šedá zahradní nábytekSvětle šedá lehátko na terasuSvětle šedá venkovní lehátkaSvětle šedá skládací lehátkaSvětle šedá plážové lehátkoSvětle šedá zahradní lehátka ratanSvětle šedá zahradní lehátka setSvětle šedá zahradní lehátka slevySvětle šedá zahradní lehátka výprodejSvětle šedá zahradní lehátka kovováSvětle šedá zahradní lehátka plastováSvětle šedá zahradní lehátka-hliníkováSvětle šedá zahradní lehátka skládacíSvětle šedá zahradní lehátka polohovacíSvětle šedá zahradní lehátka v akciSvětle šedá zahradní lehátka akceSvětle šedá zahradní lehátka kovové akceSvětle šedá zahradní lehátka cenaSvětle šedá dřevěná zahradní lehátkaSvětle šedá dřevěné zahradní lehátka polohovacíSvětle šedá zahradní lehátka pro dvaSvětle šedá zahradní lehátka gardenSvětle šedá zahradní lehátka houpacíSvětle šedá polohovací zahradní lehátka hliníkováSvětle šedá luxusní zahradní lehátka italskéSvětle šedá zahradní lehátka kovSvětle šedá zahradní lehátka kovovéSvětle šedá zahradní lehátka levněSvětle šedá nejlevnější zahradní lehátkaSvětle šedá plastová zahradní lehátkaSvětle šedá zahradní lehátka umělý ratanSvětle šedá zahradní lehátka z umělého ratanuSvětle šedá ratanové zahradní lehátkaSvětle šedá zahradní lehátka se stříškouSvětle šedá zahradní lehátka se stínítkemSvětle šedá zahradní lehátka teakSvětle šedá zahradní lehátka vysoká nosnostSvětle šedá