1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní lehátka
  4. Šedivá

Šedivá Zahradní lehátka

Velký porovnávač nabídky e-shopů a obchodů. Tisíce zahradních lehátek. Vybírejte podle materiálu ( kov, dřevo, plast), podle stylu, barvy a podle ceny. InHaus.cz sleduje akce a slevy.

Šedivá zahradní lehátka, Šedivá zahradní lehátko, Šedivá lehátko na zahradu, Šedivá zahradní nábytek, Šedivá lehátko na terasu, Šedivá venkovní lehátka, Šedivá skládací lehátka, Šedivá plážové lehátko, Šedivá zahradní lehátka ratan, Šedivá zahradní lehátka set, Šedivá zahradní lehátka slevy, Šedivá zahradní lehátka výprodej, Šedivá zahradní lehátka kovová, Šedivá zahradní lehátka plastová, Šedivá zahradní lehátka-hliníková, Šedivá zahradní lehátka skládací, Šedivá zahradní lehátka polohovací, Šedivá zahradní lehátka v akci, Šedivá zahradní lehátka akce, Šedivá zahradní lehátka kovové akce, Šedivá zahradní lehátka cena, Šedivá dřevěná zahradní lehátka, Šedivá dřevěné zahradní lehátka polohovací, Šedivá zahradní lehátka pro dva, Šedivá zahradní lehátka garden, Šedivá zahradní lehátka houpací, Šedivá polohovací zahradní lehátka hliníková, Šedivá luxusní zahradní lehátka italské, Šedivá zahradní lehátka kov, Šedivá zahradní lehátka kovové, Šedivá zahradní lehátka levně, Šedivá nejlevnější zahradní lehátka, Šedivá plastová zahradní lehátka, Šedivá zahradní lehátka umělý ratan, Šedivá zahradní lehátka z umělého ratanu, Šedivá ratanové zahradní lehátka, Šedivá zahradní lehátka se stříškou, Šedivá zahradní lehátka se stínítkem, Šedivá zahradní lehátka teak, Šedivá zahradní lehátka vysoká nosnost

polohovací

Polohovací

ratanová

Ratanová

dřevěná

Dřevěná

kovová

Kovová

plastová

Plastová

Skládací

Skládací

bambusová

Bambusová

Seřadit podle:


Zahradní lehátka představují nenahraditelnou součást každé zahrady a terasy. Slouží především k relaxaci a odpočinku, a tak si po náročném pracovním dni můžete číst knihu a vychutnávat šálek dobré kávy na čerstvém vzduchu. Současný trh nabízí nepřeberné množství zahradních lehátek, což výběr značně ztěžuje. Ohlížet byste se měli především na ergonomii, materiál, ale také na vzhled a cenu.

Většinou se lidé rozhodují pro lehátka, která se jim líbí, což je obrovská chyba, protože elegantně vypadající lehátka nemusí být vždy komfortní. Pamatovat byste měli i na skutečnost, že dřevěné varianty se nehodí do vlhkého prostředí, například k bazénům, protože potom vyžadují zvýšenou péči. 

Dřevěná zahradní lehátka

Dřevo přirozeně zapadá do prostředí zahrady. Obrovskou výhodou dřevěného materiálu je naprosto snadná opracovatelnost, a tak můžete narazit i na designově zajímavá provedení. Dřevo si však nerozumí s vlhkým prostředím. Dívat byste se měli také na druh dřeva, přičemž ideální jsou tvrdé tropické dřeviny, jako jsou akácie a teak. Údržba je oproti jiným materiálům trochu náročnější, neboť dřevo si vyžaduje napouštění olejem a natírání ochranným lakem. Jedině tak zabráníte roztočům. 

Kovová zahradní lehátka

Pokud preferujete minimalistický styl, zamilujete si kovová zahradní lehátka, která bývají většinou v kombinaci s textilní výplní. Většinou se k výrobě používají ocel, hliník, případně slitiny. Jelikož kov je poměrně tvrdý, ještě se na povrch lehátka dává polstrování, jež můžete kdykoliv obměňovat. U kovu si budete pochvalovat zejména nenáročnost na údržbu. 

Plastová zahradní lehátka

Jestliže je pro vás prioritou pořizovací cena, sáhněte po plastových lehátkách, u nichž však musíte počítat s menší stabilností a životností. Ovšem i plastová lehátka mají své přednosti, například jsou lehce omyvatelná a mají poměrně nízkou hmotnost, a tak je snadno uskladníte i bez pomoci druhého člověka. 

Ratanová zahradní lehátka

V posledních letech se do popředí prodírá ratanový zahradní nábytek. Z umělého či přírodního ratanu jsou vyrobena i zahradní lehátka, na která opět stačí dát polstrování, a pak vám už nic nebrání v relaxaci. Ovšem u ratanu je nezbytné počítat s vyšší pořizovací cenou. Jedině zahradní nábytek, kterému věnujete patřičnou péči, vám bude dlouho sloužit

Jedině zahradní nábytek, kterému věnujete patřičnou péči, vám bude dlouho sloužit

Pořídili jste si nový zahradní nábytek? Pak zřejmě budete chtít, aby vám sloužil a vaši zahradu zdobil pokud možno co nejdelší dobu. Vězte, že dlouhou životnost svému nábytku zajistíte pravidelnou péčí, především jeho pr...

5 nejnovějších trendů v oblasti městské zeleně

5 nejnovějších trendů v oblasti městské zeleně

Zeleň ve městě plní důležitou a nezastupitelnou roli. Společným jmenovatelem projektování zeleně ve městech a její následné údržby je v posledních letech důraz především na maximální jednoduchost údržby a stylový minimal...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.cz