1. InHaus.cz
  2. Zahrada
  3. Zahradní lehátka
  4. Metalická

Metalická Zahradní lehátka

Velký porovnávač nabídky e-shopů a obchodů. Tisíce zahradních lehátek. Vybírejte podle materiálu ( kov, dřevo, plast), podle stylu, barvy a podle ceny. InHaus.cz sleduje akce a slevy.

Metalická zahradní lehátka, Metalická zahradní lehátko, Metalická lehátko na zahradu, Metalická zahradní nábytek, Metalická lehátko na terasu, Metalická venkovní lehátka, Metalická skládací lehátka, Metalická plážové lehátko, Metalická zahradní lehátka ratan, Metalická zahradní lehátka set, Metalická zahradní lehátka slevy, Metalická zahradní lehátka výprodej, Metalická zahradní lehátka kovová, Metalická zahradní lehátka plastová, Metalická zahradní lehátka-hliníková, Metalická zahradní lehátka skládací, Metalická zahradní lehátka polohovací, Metalická zahradní lehátka v akci, Metalická zahradní lehátka akce, Metalická zahradní lehátka kovové akce, Metalická zahradní lehátka cena, Metalická dřevěná zahradní lehátka, Metalická dřevěné zahradní lehátka polohovací, Metalická zahradní lehátka pro dva, Metalická zahradní lehátka garden, Metalická zahradní lehátka houpací, Metalická polohovací zahradní lehátka hliníková, Metalická luxusní zahradní lehátka italské, Metalická zahradní lehátka kov, Metalická zahradní lehátka kovové, Metalická zahradní lehátka levně, Metalická nejlevnější zahradní lehátka, Metalická plastová zahradní lehátka, Metalická zahradní lehátka umělý ratan, Metalická zahradní lehátka z umělého ratanu, Metalická ratanové zahradní lehátka, Metalická zahradní lehátka se stříškou, Metalická zahradní lehátka se stínítkem, Metalická zahradní lehátka teak, Metalická zahradní lehátka vysoká nosnost

polohovací

Polohovací

ratanová

Ratanová

dřevěná

Dřevěná

kovová

Kovová

plastová

Plastová

Skládací

Skládací

bambusová

Bambusová

Seřadit podle:


Zahradní lehátka představují nenahraditelnou součást každé zahrady a terasy. Slouží především k relaxaci a odpočinku, a tak si po náročném pracovním dni můžete číst knihu a vychutnávat šálek dobré kávy na čerstvém vzduchu. Současný trh nabízí nepřeberné množství zahradních lehátek, což výběr značně ztěžuje. Ohlížet byste se měli především na ergonomii, materiál, ale také na vzhled a cenu.

Většinou se lidé rozhodují pro lehátka, která se jim líbí, což je obrovská chyba, protože elegantně vypadající lehátka nemusí být vždy komfortní. Pamatovat byste měli i na skutečnost, že dřevěné varianty se nehodí do vlhkého prostředí, například k bazénům, protože potom vyžadují zvýšenou péči. 

Dřevěná zahradní lehátka

Dřevo přirozeně zapadá do prostředí zahrady. Obrovskou výhodou dřevěného materiálu je naprosto snadná opracovatelnost, a tak můžete narazit i na designově zajímavá provedení. Dřevo si však nerozumí s vlhkým prostředím. Dívat byste se měli také na druh dřeva, přičemž ideální jsou tvrdé tropické dřeviny, jako jsou akácie a teak. Údržba je oproti jiným materiálům trochu náročnější, neboť dřevo si vyžaduje napouštění olejem a natírání ochranným lakem. Jedině tak zabráníte roztočům. 

Kovová zahradní lehátka

Pokud preferujete minimalistický styl, zamilujete si kovová zahradní lehátka, která bývají většinou v kombinaci s textilní výplní. Většinou se k výrobě používají ocel, hliník, případně slitiny. Jelikož kov je poměrně tvrdý, ještě se na povrch lehátka dává polstrování, jež můžete kdykoliv obměňovat. U kovu si budete pochvalovat zejména nenáročnost na údržbu. 

Plastová zahradní lehátka

Jestliže je pro vás prioritou pořizovací cena, sáhněte po plastových lehátkách, u nichž však musíte počítat s menší stabilností a životností. Ovšem i plastová lehátka mají své přednosti, například jsou lehce omyvatelná a mají poměrně nízkou hmotnost, a tak je snadno uskladníte i bez pomoci druhého člověka. 

Ratanová zahradní lehátka

V posledních letech se do popředí prodírá ratanový zahradní nábytek. Z umělého či přírodního ratanu jsou vyrobena i zahradní lehátka, na která opět stačí dát polstrování, a pak vám už nic nebrání v relaxaci. Ovšem u ratanu je nezbytné počítat s vyšší pořizovací cenou. Pozor, opět se očekává suché léto, jak se na něj připravit?

Pozor, opět se očekává suché léto, jak se na něj připravit?

Pamatujete na loňské extrémní výkyvy počasí, kdy především zemědělce a zahradníky potrápila dlouhá sucha? Meteorologové předpovídají podobné léto i pro tento rok. Poradíme vám proto, jak na suché léto připravit vaši zahr...

Zahradní architekt rozhodně není zbytečnou investicí

Zahradní architekt rozhodně není zbytečnou investicí

Plánování zahrady mnohdy podceňujeme. Obvykle netušíme, že kvalitně založená zahrada je základ pro to, aby nás bavila, byla dle možností bezúdržbovou, a též aby nás nestála zbytečně moc. Když vám teď řeknu, že ideální je...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czŠtítky

Bydlení Inspirace Fotogalerie Metalická zahradní lehátkaMetalická zahradní lehátkoMetalická lehátko na zahraduMetalická zahradní nábytekMetalická lehátko na terasuMetalická venkovní lehátkaMetalická skládací lehátkaMetalická plážové lehátkoMetalická zahradní lehátka ratanMetalická zahradní lehátka setMetalická zahradní lehátka slevyMetalická zahradní lehátka výprodejMetalická zahradní lehátka kovováMetalická zahradní lehátka plastováMetalická zahradní lehátka-hliníkováMetalická zahradní lehátka skládacíMetalická zahradní lehátka polohovacíMetalická zahradní lehátka v akciMetalická zahradní lehátka akceMetalická zahradní lehátka kovové akceMetalická zahradní lehátka cenaMetalická dřevěná zahradní lehátkaMetalická dřevěné zahradní lehátka polohovacíMetalická zahradní lehátka pro dvaMetalická zahradní lehátka gardenMetalická zahradní lehátka houpacíMetalická polohovací zahradní lehátka hliníkováMetalická luxusní zahradní lehátka italskéMetalická zahradní lehátka kovMetalická zahradní lehátka kovovéMetalická zahradní lehátka levněMetalická nejlevnější zahradní lehátkaMetalická plastová zahradní lehátkaMetalická zahradní lehátka umělý ratanMetalická zahradní lehátka z umělého ratanuMetalická ratanové zahradní lehátkaMetalická zahradní lehátka se stříškouMetalická zahradní lehátka se stínítkemMetalická zahradní lehátka teakMetalická zahradní lehátka vysoká nosnostMetalická