1. InHaus.cz
  2. Jídelna
  3. Jídelní židle
  4. Hráškově zelené

Hráškově zelené Jídelní židle

Pomůžeme vám vybrat jídelní židle podle ceny a stylu z nabídky e-shopů a obchodů s nábytkem. Tisíce židlí v porovnávači e-shopů. Jídelní židle do jídelny a k jídelnímu stolu, židle jídelní dřevěné, jídelní židle v akci, moderní jídelní židle, jídelní židle s područkami, jídelní židle plastové, dětská jídelní židle. Jídelní sety a stoly najdete zde. Hráškově zelené židle, Hráškově zelené jídelna, Hráškově zelené židličky, Hráškově zelené jídelní židle, Hráškově zelené židle jídelní dřevěné, Hráškově zelené jídelní židle v akci, Hráškově zelené moderní jídelní židle, Hráškově zelené jídelní židle s područkami, Hráškově zelené jídelní židle plastové, Hráškově zelené dětská jídelní židle, Hráškově zelené židle do kuchyně, Hráškově zelené židle s područkami, Hráškově zelené německá židle, Hráškově zelené židle akce židle a stoly, Hráškově zelené židle art deco, Hráškově zelené židle a stoly do kuchyně, Hráškově zelené jídelní stůl a židle, Hráškově zelené židle bez opěradla, Hráškově zelené židle bez koleček, Hráškově zelené židle do kavárny, Hráškově zelené židle design, Hráškově zelené dřevěné židle, Hráškově zelené designové židle, Hráškově zelené gastro židle, Hráškově zelené židle inzerce, Hráškově zelené židle jídelní, Hráškově zelené židle ke stolu, Hráškově zelené židle k jídelnímu stolu, Hráškově zelené kuchyňské židle, Hráškově zelené židle obrázky, Hráškově zelené židle provence, Hráškově zelené židle prodej, Hráškově zelené židle rozměry, Hráškově zelené židle restaurace, Hráškově zelené židle s opěrkami, Hráškově zelené židle vzor

dřevěné

Dřevěné

Čalouněné

Čalouněné

kovové

Kovové

Černé

Černé

Bílé

Bílé

Do restaurace

Do restaurace

s područkami

S područkami

plastové

Plastové

kožené

Kožené

ratanové

Ratanové

Seřadit podle:


Internetový obchod Inhaus.cz je zaměřen na veškerý sortiment, který potřebujete nebo byste rádi měli doma. Při zařizování jídelny, kuchyňského koutu nebo ostrůvku se nevyhnete nákupu jídelních židlí, případně barových stoliček nebo lavic. Pohled na stovky produktů poskytuje jak inspiraci, tak výběr moderních i retro doplňků do vašeho domova.

Výběr jídelních židlí podle stylů

A protože se celý internetový obchod pohybuje ve stejně stylizovaných kategoriích, mají zákazníci snadný výběr. Jídelní židle v rustikálním stylu budou pasovat k dalšímu nábytku ve stejném stylu, retro stoličky do kuchyně si sednou s typově stejným osvětlením a dalšími doplňky. V kategorii styly si tak musí každý vybrat podle vlastního vkusu. Zastoupeny jsou zde moderna, klasika, industriál, retro, glamour i vintage. Nechybí oblíbený středomořský, příjemný skandinávský, nestárnoucí lidový a orientální asijský styl. Vybavit se díky tomuto nábytku dají nejen domácí jídelny, ale i veřejné bufety či restaurace v určitém duchu. Názvy stylů k takové výbavě přímo vybízejí. Stejně jako u jiných kusů nábytku si můžete jídelní židle vybírat podle barev a barevných kombinací. Barevné vzorníky dokonale souzní s konkrétními produkty a doplňky.

Jídelní židle v akčních nabídkách

Vybrat si můžete jednotlivé jídelní židle do jídelny a k jídelnímu stolu, dřevěné i kovové jídelní židle, dětské jídelní židle i židle s područkami. Výhodné akce se slevou až o 30 procent jsou v sekci jídelní židle v akci. Nyní je například prodávána s významným zlevněním jídelní židle Lotus, která byla vyrobena ve venkovském provensálském stylu s charakteristickou povrchovou úpravou. Kdo naopak touží po moderním setu jídelních židlí za sníženou cenu, mohl by se inspirovat u jídelní židle Tivone. Výčet akčních cen je stále aktualizován a doplňován, proto kdo chce ušetřit, i za výhodných cenových podmínek si najde pěkné zboží.


6 pilířů dobře zařízené jídelny

6 pilířů dobře zařízené jídelny

Jídelna je místem, kde se schází celá rodina, pořádají se oslavy a společně se stoluje. Jak ji zařídit, aby tady všem bylo dobře? Podívejme se rovnou na konkrétní tipy.

Dózy a nádoby na potraviny pomáhají neplýtvat jídlem i uklidit

Dózy a nádoby na potraviny pomáhají neplýtvat jídlem i uklidit

Základem uklizené kuchyně rozhodně není jen dostatek zásuvek a skřínek v obří kuchyňské lince, kam se dá vše schovat. Potřebujeme vhodné organizéry, dózy a nádoby na potraviny. Ty umí navíc chránit potraviny a prodlužují...

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.cz