1. InHaus.cz
  2. Jídelna
  3. Jídelní židle
  4. Světle hnědé

Světle hnědé Jídelní židle

Pomůžeme vám vybrat jídelní židle podle ceny a stylu z nabídky e-shopů a obchodů s nábytkem. Tisíce židlí v porovnávači e-shopů. Jídelní židle do jídelny a k jídelnímu stolu, židle jídelní dřevěné, jídelní židle v akci, moderní jídelní židle, jídelní židle s područkami, jídelní židle plastové, dětská jídelní židle. Jídelní sety a stoly najdete zde. Světle hnědé židle, Světle hnědé jídelna, Světle hnědé židličky, Světle hnědé jídelní židle, Světle hnědé židle jídelní dřevěné, Světle hnědé jídelní židle v akci, Světle hnědé moderní jídelní židle, Světle hnědé jídelní židle s područkami, Světle hnědé jídelní židle plastové, Světle hnědé dětská jídelní židle, Světle hnědé židle do kuchyně, Světle hnědé židle s područkami, Světle hnědé německá židle, Světle hnědé židle akce židle a stoly, Světle hnědé židle art deco, Světle hnědé židle a stoly do kuchyně, Světle hnědé jídelní stůl a židle, Světle hnědé židle bez opěradla, Světle hnědé židle bez koleček, Světle hnědé židle do kavárny, Světle hnědé židle design, Světle hnědé dřevěné židle, Světle hnědé designové židle, Světle hnědé gastro židle, Světle hnědé židle inzerce, Světle hnědé židle jídelní, Světle hnědé židle ke stolu, Světle hnědé židle k jídelnímu stolu, Světle hnědé kuchyňské židle, Světle hnědé židle obrázky, Světle hnědé židle provence, Světle hnědé židle prodej, Světle hnědé židle rozměry, Světle hnědé židle restaurace, Světle hnědé židle s opěrkami, Světle hnědé židle vzor

dřevěné

Dřevěné

Čalouněné

Čalouněné

kovové

Kovové

Černé

Černé

Bílé

Bílé

Do restaurace

Do restaurace

s područkami

S područkami

plastové

Plastové

kožené

Kožené

ratanové

Ratanové





Seřadit podle:


Internetový obchod Inhaus.cz je zaměřen na veškerý sortiment, který potřebujete nebo byste rádi měli doma. Při zařizování jídelny, kuchyňského koutu nebo ostrůvku se nevyhnete nákupu jídelních židlí, případně barových stoliček nebo lavic. Pohled na stovky produktů poskytuje jak inspiraci, tak výběr moderních i retro doplňků do vašeho domova.

Výběr jídelních židlí podle stylů

A protože se celý internetový obchod pohybuje ve stejně stylizovaných kategoriích, mají zákazníci snadný výběr. Jídelní židle v rustikálním stylu budou pasovat k dalšímu nábytku ve stejném stylu, retro stoličky do kuchyně si sednou s typově stejným osvětlením a dalšími doplňky. V kategorii styly si tak musí každý vybrat podle vlastního vkusu. Zastoupeny jsou zde moderna, klasika, industriál, retro, glamour i vintage. Nechybí oblíbený středomořský, příjemný skandinávský, nestárnoucí lidový a orientální asijský styl. Vybavit se díky tomuto nábytku dají nejen domácí jídelny, ale i veřejné bufety či restaurace v určitém duchu. Názvy stylů k takové výbavě přímo vybízejí. Stejně jako u jiných kusů nábytku si můžete jídelní židle vybírat podle barev a barevných kombinací. Barevné vzorníky dokonale souzní s konkrétními produkty a doplňky.

Jídelní židle v akčních nabídkách

Vybrat si můžete jednotlivé jídelní židle do jídelny a k jídelnímu stolu, dřevěné i kovové jídelní židle, dětské jídelní židle i židle s područkami. Výhodné akce se slevou až o 30 procent jsou v sekci jídelní židle v akci. Nyní je například prodávána s významným zlevněním jídelní židle Lotus, která byla vyrobena ve venkovském provensálském stylu s charakteristickou povrchovou úpravou. Kdo naopak touží po moderním setu jídelních židlí za sníženou cenu, mohl by se inspirovat u jídelní židle Tivone. Výčet akčních cen je stále aktualizován a doplňován, proto kdo chce ušetřit, i za výhodných cenových podmínek si najde pěkné zboží.


Troufnete si dát do kuchyně kredenc nebo vitrínu?

Troufnete si dát do kuchyně kredenc nebo vitrínu?

Bez úložného prostoru se v kuchyni určitě neobejdete. Jde jen o to, jestli zvolíte uzavřenou, nebo otevřenou variantu. A zatímco z obývacích pokojů vitríny postupně mizí a uvidíte je spíš v domácnostech prarodičů, v kuch...

6 pilířů dobře zařízené jídelny

6 pilířů dobře zařízené jídelny

Jídelna je místem, kde se schází celá rodina, pořádají se oslavy a společně se stoluje. Jak ji zařídit, aby tady všem bylo dobře? Podívejme se rovnou na konkrétní tipy.

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.cz