Černé (1300) Bílé (1172) Dřevěné (1124) Do restaurace (818) Kovové (816) Čalouněné (790) S područkami (271) Plastové (195) Kožené (125) Ratanové (67)
  1. InHaus.cz
  2. Jídelna
  3. Jídelní židle
  4. Temně rudé

Temně rudé Jídelní židle

Pomůžeme vám vybrat jídelní židle podle ceny a stylu z nabídky e-shopů a obchodů s nábytkem. Tisíce židlí v porovnávači e-shopů. Jídelní židle do jídelny a k jídelnímu stolu, židle jídelní dřevěné, jídelní židle v akci, moderní jídelní židle, jídelní židle s područkami, jídelní židle plastové, dětská jídelní židle. Jídelní sety a stoly najdete zde. Temně rudé židle, Temně rudé jídelna, Temně rudé židličky, Temně rudé jídelní židle, Temně rudé židle jídelní dřevěné, Temně rudé jídelní židle v akci, Temně rudé moderní jídelní židle, Temně rudé jídelní židle s područkami, Temně rudé jídelní židle plastové, Temně rudé dětská jídelní židle, Temně rudé židle do kuchyně, Temně rudé židle s područkami, Temně rudé německá židle, Temně rudé židle akce židle a stoly, Temně rudé židle art deco, Temně rudé židle a stoly do kuchyně, Temně rudé jídelní stůl a židle, Temně rudé židle bez opěradla, Temně rudé židle bez koleček, Temně rudé židle do kavárny, Temně rudé židle design, Temně rudé dřevěné židle, Temně rudé designové židle, Temně rudé gastro židle, Temně rudé židle inzerce, Temně rudé židle jídelní, Temně rudé židle ke stolu, Temně rudé židle k jídelnímu stolu, Temně rudé kuchyňské židle, Temně rudé židle obrázky, Temně rudé židle provence, Temně rudé židle prodej, Temně rudé židle rozměry, Temně rudé židle restaurace, Temně rudé židle s opěrkami, Temně rudé židle vzor

Černé

Černé

Bílé

Bílé

dřevěné

Dřevěné

Do restaurace

Do restaurace

kovové

Kovové

Čalouněné

Čalouněné

s područkami

S područkami

plastové

Plastové

kožené

Kožené

ratanové

Ratanové
Internetový obchod Inhaus.cz je zaměřen na veškerý sortiment, který potřebujete nebo byste rádi měli doma. Při zařizování jídelny, kuchyňského koutu nebo ostrůvku se nevyhnete nákupu jídelních židlí, případně barových stoliček nebo lavic. Pohled na stovky produktů poskytuje jak inspiraci, tak výběr moderních i retro doplňků do vašeho domova.

Výběr jídelních židlí podle stylů

A protože se celý internetový obchod pohybuje ve stejně stylizovaných kategoriích, mají zákazníci snadný výběr. Jídelní židle v rustikálním stylu budou pasovat k dalšímu nábytku ve stejném stylu, retro stoličky do kuchyně si sednou s typově stejným osvětlením a dalšími doplňky. V kategorii styly si tak musí každý vybrat podle vlastního vkusu. Zastoupeny jsou zde moderna, klasika, industriál, retro, glamour i vintage. Nechybí oblíbený středomořský, příjemný skandinávský, nestárnoucí lidový a orientální asijský styl. Vybavit se díky tomuto nábytku dají nejen domácí jídelny, ale i veřejné bufety či restaurace v určitém duchu. Názvy stylů k takové výbavě přímo vybízejí. Stejně jako u jiných kusů nábytku si můžete jídelní židle vybírat podle barev a barevných kombinací. Barevné vzorníky dokonale souzní s konkrétními produkty a doplňky.

Jídelní židle v akčních nabídkách

Vybrat si můžete jednotlivé jídelní židle do jídelny a k jídelnímu stolu, dřevěné i kovové jídelní židle, dětské jídelní židle i židle s područkami. Výhodné akce se slevou až o 30 procent jsou v sekci jídelní židle v akci. Nyní je například prodávána s významným zlevněním jídelní židle Lotus, která byla vyrobena ve venkovském provensálském stylu s charakteristickou povrchovou úpravou. Kdo naopak touží po moderním setu jídelních židlí za sníženou cenu, mohl by se inspirovat u jídelní židle Tivone. Výčet akčních cen je stále aktualizován a doplňován, proto kdo chce ušetřit, i za výhodných cenových podmínek si najde pěkné zboží.


Jaký nábytek a barvy patří do jídelny?

Jaký nábytek a barvy patří do jídelny?

Obytný prostor určený k pohodlné konzumaci jídla a pití musí být vybaven ideálním nábytkem. Většinou se nachází ihned mezi kuchyní a obývacím pokojem. Někteří lidé upřednostňují místnosti oddělené klasickými či posuvnými...

Dobrou kuchyň dělají detaily

Dobrou kuchyň dělají detaily

Vybudovat si doslova snovou kuchyň, to je sen mnoha z nás. Dokonce si dovolím tvrdit, že nezáleží ani na tom, jestli jde o muže či o ženy. Vždyť dnes vaří mnohdy právě muži.

Radost z módy. Skvělé oblečení na Givo.czNabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N