1. InHaus.cz
  2. Kuchyně
  3. Dózy a nádoby na potraviny
  4. Skleněná nádoba na volně ložené výrobky, 1200 ml, modrá, ZELLER

Skleněná nádoba na volně ložené výrobky, 1200 ml, modrá, ZELLER

Skleněná nádoba pro sypké produkty, 1200 ml, modrá, ZELLER. Kontejnery na potraviny jsou nejlepším patentem pro udržení vašeho kuchyňského zápasu. Existují samozřejmě lidé, kteří se snaží nekupovat jídlo na skladě, takže zbytečně nezkazí a nepořádek prostor v kuchyni. S tímto přístupem je jistě snazší udržet prostor určený k vaření v pořádku.

Nicméně ani minimalismus, ani optimální plánování nákupů nám nedovolí vyhnout se skrytí všech potravinářských výrobků v kuchyňských skříních. Kdo z nás používá celou balení rýže nebo těstovin na jednu večeři? Kdo potřebuje kilogram mouky k přípravě těsta? Sůl, cukr, bylinky nebo jiné koření nepatří do skupiny produktů, které jsme schopni použít za jeden den. To je důvod, proč v každé kuchyni potřebujete dobré místo pro ukládání sypkých potravin.

Velkokapacitní kontejner Zeller je nejen praktickou věcí pro uložení všech produktů, které potřebujete během vaření, ale také dokonalou výzdobou pro naši kuchyni. Celá sbírka je vyrobena ze skla, což je nejlepší materiál pro skladování potravin. Kontejnery jsou k dispozici v nádherných pastelových barvách a v každém z nich je okno, kterým můžete vidět, co je v krabici. Takový patent nám ušetří spoustu času a je další estetickou výhodou.

Chcete obnovit design vaší kuchyně bez velké opravy? Malé předměty vybavení jsou nejlepší v tomto. Skladovací kontejnery Zeller jsou odpovědí na vaše potřeby.

Vlastnosti produktu:

  • Skleněná nádoba pro sypké výrobky v modré barvě,
  • nejlepší patent na objednávku,
  • kuchyňská dekorace,
  • výrobek od německé značky ZELLER.

Styl:
Kategorie: Dózy a nádoby na potraviny
Dodání: skladem

Do obchodu EDAXO.CZ s.r.o. 256,-

barva: modrá
dominantní barva: modrý
dominantní materiál: sklo
kontakt s jídlem: kontakt z żywnością
objem: 1,2
průměr (cm): 10
tvar: kulatý
výška (cm): 23

Další Dózy a nádoby na potraviny