MT nábytek ukončil provoz

Michal
InHaus.cz
11.04. • v ostatni

Jeden z největších e-shopů s nábytkem MT nábytek ukončil činnost. Firma provozující e-shop je v insolvenčním řízení viz: https://isir.justice.cz Diskuse pro stávající zákazníky.


MT nábytek ukončil provoz foto
Jan Pásztor • před: 1 rokem a 1 měsícem

Dobrý den, před 2 týdny jsme objednali z eshopu mt nabytek skříň. Jak máme nyní postupovat? Má smysl reklamovat nebo rovnou přihlásit pohledávku? Děkuji za radu, Jan Pásztor

InHaus.cz • před: 1 rokem a 1 měsícem

A máte objednávku již zaplacenou?

Ludek • před: 1 rokem a 24 dny

Po přečtení několika článků nechápu, že jim to vydrželo takhle dlouho... firma dlužila již nějaký ten pátek obrovskou sumu peněz, stále ale vše fungovalo a přitom už nebylo ani na výplaty zaměstnanců... co všechno je dneska možné to vážně hlava nebere. Jinak co se týče návodu jak postupovat, našel jsem tento web http://obchod-nabytek.c, kde se zdarma snaží pomoci poškozeným zákazníkům MT nábytku. Já tam bohudík nakupoval dřív, než na sebe vyhlásili insolvenci, takže se mě přímo tenhle problém netýká, ale třeba to někomu může pomoci.

Proka • před: 9 měsíci a 29 dny

JJ je to ke zblazneni, ale nejste jediny kdo prisel o penize, affiliate partneri prisli o statisice. Radeji bych se podival poradne na to, jak podnikat treba zde: http://www.ipodnikatel.

ico-no-user
Jméno*: • Přidej svůj komentář
E-mail*:
Ochrana proti spamu.
Napiš aktuální číslo dne v měsíci*:
Přidat foto Přidat fotografii


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N