Dá se postavit pergola vlastními silami?

ALA1970
ALA1970
25.01. • v zahrada

Plánujeme vystavit pergolu na zahradu něco takového http://www.vetas.cz/pro. Jen mě zajímá jestli je reálné to postavit ve dvou lidech. Prodávají se prý i pergoly jako stavebnice, ale to se mi moc nelíbí.


Více zde: http://www.vetas.cz/produkty/zahradni-pergoly-pristresky…
Ondra • před: 9 měsíci a 29 dny

No to teda nevím, my když jsme kupovali pergolu u vekry, tak jsme to měli i s montáží, dělníci byli dva a bojovali s tím asi 2 hoďky, ale povedlo se. Asi záleží na tom jakou přesně budete mít, ale podle mě bude lepší když si ji necháte namontovat od někoho kdo má praxi.

Pavel • před: 5 dny a 12 hodinami

Postavit si pergolu není žádný problém pro někoho šikovného. Návod a postup se dá jistě vygooglit. Svépomoci dělaná pergola výjde určitě o hodně levněji. Při stavění určtiě využijete žebřík. Můžu doporučit https://www.zarges.cz/p, které jsou kvalitní a při stavbě i pro další využití se bude hodit.

Pavel • před: 5 dny a 12 hodinami

Postavit si pergolu není žádný problém pro někoho šikovného. Návod a postup se dá jistě vygooglit. Svépomoci dělaná pergola výjde určitě o hodně levněji. Při stavění určtiě využijete žebřík. Můžu doporučit http://www.zarges.cz/pr, které jsou kvalitní a při stavbě i pro další využití se bude hodit.

ico-no-user
Jméno*: • Přidej svůj komentář
E-mail*:
Ochrana proti spamu.
Napiš aktuální číslo dne v měsíci*:
Přidat foto Přidat fotografii


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N