CELKOVÉ SLADĚNÍ BYDLENÍ

Petra666
Petra666
5.10. • v design

Prosím o radu jak vybavit předsíň aby pak celý domek (2+1) ladil.Všude bílé stěny výšky pouze 240cm,tmavě hnědé zárubně, i dveře,nábytek v ložnici i v kuchyni společné s obývákem, kde jsou krbová kamna.Foto komody z ložnice a kuchyně,koupelna je béžová.děkuji


CELKOVÉ SLADĚNÍ BYDLENÍ foto
Little design s.r.o. • před: 1 rokem a 7 měsíci

Dobrý den Petro, máte-li tmavé dveře i zárubně, kontrast s bílými stěnami může působit "tvrdě". Pokud je nábytek a další vybavení v podobném stylu jako kuchyně na obrázku, mohlo by zajímavě vypadat sladění do přírodních tónů. Pokud budete mít zájem, prosím, zašlete více fotografií a kontakt na Vás.Hezké odpoledne, Michaela (M.Hrneckova@seznam.cz)

JanaKonecna • před: 1 rokem a 7 měsíci

Když jsem ještě bydlela s rodiči, tak jsme měli všechny stěny bílé, takže když jsme si pak s manželem zařizovali baráček, jasně jsem byla rozhodnutá vymalovat barevně, protože bílá se mi zdála nudná. Teď však dumám nad tím, jak vymalovat kuchyň. Na http://homezin.cz/media jsem koukala tipy a nejvíc se mi asi líbí ta vínová. Spotřebiče máme v černé nebo nerez provedení, takže si myslím, že by to mohlo být hezké. Co myslíte?

Aqua Ventus Academy • před: 1 rokem a 5 měsíci

Po netu to budete ladit dlouho a nevyladíte, doporučuji interierového designera, nechte si ukázat realizace, a podle nich se rozhodněte, ti lidé jsou na to školení - kolikrát za pár stovek u konzultace dostanete rady k nezaplacení.

Miloš Trubček • před: 1 rokem a 2 měsíci

Věděl bych o odbornících na podlahu http://1step.cz.

ico-no-user
Jméno*: • Přidej svůj komentář
E-mail*:
Ochrana proti spamu.
Napiš aktuální číslo dne v měsíci*:
Přidat foto Přidat fotografii


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N