System posuvnych dveri

renata-tominova
Renata Tomínová
4.08. • v technika

Dobry den, jak je to se zvukotesnost posuvnych dveri? Planuji zavest posuvne dvere z chodby do synova pokoje, ale zas aby byla nejake zvukotesnost a nebylo to jako kdyby tam ty dvere nebyly. Resp. kde najit informace? Premyslim o techto dverich http://www.stavebni-pou...​ a zadne info o tom tam neni. Takze to na me pusobi tak, ze by meli byt jako normalni dvere. Chapu to spravne?

Miriam • před: 1 rokem a 8 měsíci

Zdravím, my jsme si pořizovali takovéto dveře https://www.kliky-kovan tedy otevírací, nemáme posuvné. A řekla bych, že jsou méně zvukotěsné než klasické. Dle mého názoru budou ty posuvné dveře zvukotěsné ještě méně. Ale nejlepší by bylo, pokud by jste našli někoho kdo je doma má. Ale upřímně, opravdu chcete skleněné dveře do synova pokoje? A on z toho je nadšený? Mám také syna v pubertě a ten by přitom pomyšlení asi vyletěl z kůže, ikdyby by byly z mléčného skla. A popravdě já taky nemusím vidět vše :D

Tereza B • před: 5 měsíci a 16 dny

Taky bych vybrala radši takovéhle plné dveře https://www.stavebni-po než se sklem. Do pokoje to znamená mínus soukromí pro vašeho syna a navíc, přes plné dveře není o něco víc slyšet, než se sklem.

ico-no-user
Jméno*: • Přidej svůj komentář
E-mail*:
Ochrana proti spamu.
Napiš aktuální číslo dne v měsíci*:
Přidat foto Přidat fotografii


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N