Ahoj, chlapi, potřeboval bych poradit. Se ženou přemýšlíme, že bychom na zahradu pořídili bazén. Nikdy jsme žádný neměli, takže se v tom vůbec nevyznáme a nechceme koupit nějaký krám, kterýho budeme za rok litovat. Hledáme něco s trochu pevnější konstrukcí, aby to něco vydrželo, a ideálně aby kolem toho nebylo moc práce s údržbou. Doporučíte mi nějakej? Co byste dneska koupili vy a čemu se naopak vyhnout? Díkec.
My jsme loni pořídili tenhle https://www.marimex.cz/bazen-marimex-florida-3-05x0-91-m-se-zabudovanym-skimmerem-motiv-teak/ a zatím maximální spokojenost. Chtěli jsme něco, co nebude po první sezóně na vyhození, a tenhle má fakt pevnou kovovou konstrukci, takže působí stabilně. Plus má už v základu zabudovanej skimmer, což dost pomáhá s údržbou, protože sbírá nečistoty z hladiny. Montáž byla překvapivě jednoduchá, za chvilku jsme ho měli postavenej a napouštěl se. Dobrý je, že ho nemusíš na zimu nutně rozebírat, dá se normálně zazimovat venku a na jaře jen zprovoznit.