Barva obývací stěny

Argilla
Argilla
1.10. • v poradna-bytoveho-designu

Dobrý den, můžete mi poradit s barvou nábytku v obývacím pokoji? V místnosti máme bílou kuchyň s pracovní deskou v dřevěném dekoru (dub bahení 37717 AT), podlahu s dřevěným dekorem (dub 37526, Kaindl) a bílo-šedou sedačku (podobný typ: https://www.sconto.cz/p). Potřebujeme koupit obývací stěnu, konferenční stolek a jídelní stolek se židlemi. Pokud bychom koupili obývací stěnu BESTÅ (http://www.ikea.com/cz/), je lepší v šedobílé barvě a k tomu mít barevné doplňky, nebo v bílé barvě a k tomu barevnou stěnu nebo doplňky? Aby nebylo bílé moc. A jaké k tomu stolky? Děkuji za rady.

Urban Sphere Interior • před: 2 roky a 7 měsíci

Dobrý den, Vámi vložené odkazy bohužel hlásí, že stránka byla nenalezena a tím pádem Vám nemohu odpovědět.

Argilla • před: 2 roky a 7 měsíci

Dobrý den, omlouvám se, u Ikey přestaly některé odkazy fungovat. Ale můžu ji připodnobnit k jiným TV sestavám, např: http://www.ikea.com/cz/

Urban Sphere Interior • před: 2 roky a 7 měsíci

Dobrý den, není možné na základě Vašeho popisu dát jednoznačné vyjádření, jelikož řešení může být více. Myslím si však, že bílou stěnou prostě nic nemůžete zkazit (je to neutrální barva, která je kombinovatelná se vším) a vzhledem k tomu, že máte podlahu v dekoru dřeva, tak se nemusíte sterilnosti obávat. Abyste místnost nějak zateplila, můžete si pohrát s výmalbou, tapetou, koberci/předložkami a vhodně zvolené doplňky také pomůžou. Ptáte se na stolky - postupujte tak, že si vezmete jeden materiál a barvu z interiéru a použijte je na stolky. Vaše dotazy jsou velmi konkrétní a z toho mála co vím Vám můžu dát pouze obecné rady, abych mohla skutečně fundovaně odpovědět, potřebovala bych prostor vidět, jelikož ve hře je mnohem více kritérií ke zvážení (jak je místnost světlá, velikost místnosti atd.)