Rada jakou barvou vymalovat ložnici?

jirina.t2
jirina.t2
20.03. • v design

Mám světle modrou postel. a jakou barvu zvolit za čelo postele. Děkuji za radu. s přáním hezkého dne Jiřina

Design Gris • před: 3 roky a 1 měsícem

Dobrý den, ložnice je kludová zona a preto by sme za modrú postel volili pieskovú alebo jemne šedostriebornú farbu. Prípadne tapetu ton v tone. Dakujeme za dotaz a prajeme krásny den DESIGN GRIS

LUSK interier • před: 3 roky a 1 měsícem

Dobrý den, určitě by to měla být teplá barva, ale zároveň tlumená. Zvolila bych tedy béžovou, která může být zatónovaná trochu do šedé.

Gadesign • před: 3 roky a 1 měsícem

Záleží na jakou světovou stranu místnost máte a jak se v dané místnosti chcete cítit. Barvy ovlivňuji Vaše pocity, mění teplotu i rozměr místnosti. Někdo má rád temperament někdo relax. Klidně bych dala tmavě modrou - ke světle modré. Ráda poradím, klidně pošlete fotografii místnosti. Bez vizualizace se moc nedá radit, respektive dá, ale výsledek nemusí být úplně dobrý!

Bydli Lépe -Iva Šmídová • před: 3 roky a 1 měsícem

Dobrý den Jiřino, děkuji za upřesnění. Pokud nechcete vyměnit skříně bude nejlepší, když vymalujete svěží béžovou např. odstín DULUX 30YY 79070 v celém pokoji. Namíchají vám ji v prodejně Dům barev nebo kdekoliv, kde prodávají i barvy Johnstone's. Je to kvalitní vinylová barva, která vám vydrží a je i omyvatelná. Pokud se rozhodnete pro neutrální barvu (béžovou) doporučuji natřít i postel na tmavší barvu např. tm. čokoládovou nebo černou. Povlečení doporučuji bílé nebo bílé s červenou, případně přidat dekorační polštářky se vzorem, aby se na něm objevila ta tmavě červená barva. Nezapomeňte na další doplňky a dekorace, např. přehoz přes postel, závěsy a nástěnné dekorace. Stačí zarámovaný plakát (pokud jste romantik můžete jít klidně do abstraknějších květin, rámy zakoupíte levně v Ikea). V ostatních místnostech domu můžete vymalovat stejnou béžovou s tím, že třeba v OP vymalujte jednu zeď tmavě červenou. Měla by to být ta nejzajímavější zeď, která vás upoutá hned jak vstoupíte do pokoje, většinou je to v naší zemi zeď na které je TV a skříňky, případně krb. Bez možnosti vidět prostor vám to nemohu říct přesně. I v dalších místnostech věnujte zvýšenou pozornost doplňkům. Hodně zdaru při zařizování! Iva Šmídová

AndreaKK • před: 2 roky a 8 měsíci

Ahoj, já bych určitě volila spíš tapetu než vymalování jednou barvou...v poslední době jsou tapety čím dál tím více moderní..určitě bych nevolila tapetování celé místnosti, ale jen část za postelí... zkus se inspirovat na http://www.na-zed-tapet a třeba zde najdeš, to co by pasovalo do tvého pokoje :))

PeterPolak • před: 1 rokem a 11 měsíci

Zde http://homezin.cz/media najdeš rady podle čeho si vybírat barvy.

SimonaKrajto • před: 1 rokem a 9 měsíci

Zdravím, uvažuji o vymalování ložnice do nějaké barvy a pořád nevím do jaké. Přemýšlím nad fialkovou, navíc jsem se na http://homezin.cz/media o ní dočetla, že probouzí sexuální touhu, tak uvidíme :D A co se týče serepetiček, tak je mám ve stylu Provence. Také souhlasím s AndreaKK, že místo celostní barvy pokoje bych volila barevné tapety.

SimonaKrajto • před: 1 rokem a 9 měsíci

Zdravím, uvažuji o vymalování ložnice do nějaké barvy a pořád nevím do jaké. Přemýšlím nad fialkovou, navíc jsem se na http://homezin.cz/media o ní dočetla, že probouzí sexuální touhu, tak uvidíme :D A co se týče serepetiček, tak je mám ve stylu Provence. Také souhlasím s AndreaKK, že místo celostní barvy pokoje bych volila barevné tapety.

Martina Nejedlá • před: 9 měsíci a 17 dny

Já mám doma zelenou, ale modrá vypadá taky moc pěkně https://radcebydleni.cz hlavně si myslím, že bude působit takovým čistým dojmem, že člověk bude mít klidnou hlavu....máte někdo nějaké zkušenosti?

KarelT • před: 3 měsíci a 11 dny

Určitě nějakou teplou, tlumenou barvu. My ji máme do šedé s tím, že za postelí máme na stěně takovou "klidovou" fototapetu :) https://www.postershop.

Alena • před: 1 měsícem a 1 dnem

Teď jsme na https://www.ikano.cz/vy četla, že se do módy dostávají tmavější barvy. Řídíte se podle toho někdo?

ico-no-user
Jméno*: • Přidej svůj komentář
E-mail*:
Ochrana proti spamu.
Napiš aktuální číslo dne v měsíci*:
Přidat foto Přidat fotografii


Nabídka a registrace pro

Výrobci a obchody
Řemeslníci
Architekti a designeři
E-shopy, affiliate, ppc
Podmínky
Přidat firmu

O nás

Kontakt
Odkazy
Všeobecné podmínky
Soukromí
RSS
N